MENU
Головна » Архів матеріалів

Презервативи З Бекон 
Ці презервативи не тільки схожі на бекон, але і мають запах бекону та схожі на смак. Я навіть не знав, що такі існують і я впевнений, що ви також не здогадувались про це. 
 
Презервативи лінійка 

... Читати далі »

Просмотров: 373 | Добавил: Olenka | Дата: 20.05.2015 | Комментарии (0)

У минулі вихідні, я пішов на пляж в перший раз. Не буду брехати: я дійсно хотів, отримати гарний колір шкіри,  хороший загар. Мені подобається засмага, хоча я знаю, що це не добре . Однак, я розумний  і знаю чого не робити!.Я використовую сонцезахисний крем, Є багато речей, які люди не розуміють, про правила засмаги. Багато моїх друзів  думають, що вони зазвичай не горять" і  будуть знаходитись на сонці весь день". Щоб сонце захисний крем був ефективним і працював належний чином, наносьте його за 20 хвилин перш ніж ви виходите на вулицю! 
Роблячи ці помилки можуть призвести до поганих наслідкив наприклад до раку шкіри, чого я хотів щоб ви уникнули. Будь ласка, не робіть таких помилок:
 

Використосвуйте Правильний сонц ... Читати далі »

Просмотров: 360 | Добавил: Olenka | Дата: 20.05.2015 | Комментарии (0)

Часто бачу в блогах, що майбутні матусі задаються цим питанням – а чи не шкодить УЗД для дитини? Яка допустима кількість досліджень за всю вагітність?
УЗД-діагностика визнається найбільш безпечним і інформативним методом обстеження здоров'я плода під час вагітності. За всю вагітність жінка, зазвичай, відвідує кабінет УЗД-спеціаліста три рази – у першому, другому та третьому триместрах. 
Перше УЗД при вагітності роблять найчастіше на терміні до 14 тижнів, і називають його генетичним, бо на терміні з 11 до 14 тижнів вагітності велика ймовірність визначення вад розвитку плода, в тому числі і синдрому Дауна. Крім того на першому УЗД при вагітності найбільш точно визначають термін вагітності з точністю до декількох днів, а також встановлюють факт багатоплідної вагітності. Уже пізніше визначити термін вагітності важче, адже народжується кожна дитина зі своєю вагою та ростом, і вважається, що у першому триместрі ці показники це є стандартизовані.
Друге УЗД під час вагітності роблять у другому триместрі, а точніше на терміні 18-22 тижнів. Під час цього УЗД визначають стан дитини, її стать, а також стан і кількість навколоплідних вод, кількість судин пуповини і ступінь розвитку плаценти, оцінюють наявність та стан внутрішній органів.
І заключне, третє УЗД під час вагітності проводять в третьому триместрі на терміні 30-34 тижні для визначення положення плода в матці, його передлежання, відповіднос ... Читати далі »

Просмотров: 341 | Добавил: Olenka | Дата: 16.05.2015 | Комментарии (0)

Як вибрати професію і домогтися в ній успіху. 
Зміст:

  • Класифікація професій 
  • Професії і психотипи 
  • Професії і знаки зодіаку  

Роботи різні потрібні, роботи різні важливі ... На світі існує безліч професій на будь-який смак і колір. І саме тому буває складно знайти для себе якусь одну. Напевно, багато хто з вас вже вирішили, яку професію обрати. Тому наша сьогоднішня стаття присвячується тим, хто ще не визначився з вибором.Хтось робить слухає поради батьків, хтось - виходить з власних здібностей і схильностей, а для когось найважливіше зарплата в обраній сфері. У наших рішень завжди є причина. Відповідь на питання - як правильно вибрати професію, може грунтуватися на вашому характері чи на особливостях роботи. У другому випадку, це можуть бути зарплата, затребуваність на ринку праці, рівень престижу, рівень ризику, ... Читати далі »

Просмотров: 341 | Добавил: Olenka | Дата: 14.05.2015 | Комментарии (0)

Перший поцілунок дається нелегко. Іноді це справжнє випробування для людини. Як зробити, щоб він приніс радість , а не розчарування? 
Не бійся бути сором'язливим. Якщо перед першим поцілунком у тебе сильно б'ється серце, тремтять коліна, пітніють долоні - це нормально, не переживай з цього приводу. Що можна порадити в такій ситуації? Не квапся. Почни з поцілунку руки. Таким чином, ти поступово переможеш свою сором'язливість. Та й дівчина зрозуміє , що ти людина порядна, вихована.

Не бійся, що твої поцілунки не сподобаються. Не буває правильних і неправильних поцілунків. Якщо дівчина до тебе небайдужа, - вона знайде спосіб підказати, як би їй хотілося, щоб ти цілувався. А якщо байдужа - то навіщо тобі з нею цілуватися?

Як зрозуміти: коли дівчина хоче , щоб ти її поцілував? Звичайно, ці поради не універсальні, але все-таки ними можна скористатися. Спробуй поспостерігати за тим, як вона на тебе дивиться. Якщо дівчина дивиться по сторонах і ніяк не хоче сконцентрувати свою увагу на тобі, - навряд чи вона дозріла для поцілунку. Якщо ж вона дивиться тобі прямо в очі і не відводить погляд, коли ти так само дивишся на неї, - швидше за все, їй з тобою добре і вона хоче, щоб ти її поцілував. Можна визначити бажання дівчини і по тому, наскільки близько вона до тебе підходить. Антрополог Е.Т. Холл у своїй книзі ... Читати далі »

Просмотров: 351 | Добавил: Olenka | Дата: 13.05.2015 | Комментарии (0)

Є багато способів, щоб оживити ваше сексуальне життя, і одним з таких способів є, щоб спробувати нові пози. Одні і ті самі ж речі можуть надоїдати і ставати  нудними через деякий час, так що це весело, щоб спробувати щось нове. Плюс, різні пози дають різні задоволення, і це завжди добре. 

Якщо я прокидаюся на наступний ранок з потянутой м'язом, не треба мені такого щастя.Ось чому так важливо , щоб уникати дивних і небезпечних поз, які потенційно можуть заподіяти вам шкоди.
 

 

Поза лежачого поліцейського 

 

... Читати далі »

Просмотров: 429 | Добавил: Olenka | Дата: 01.05.2015 | Комментарии (0)

Кращі місця і методи для того, щоб зав'язати романтичне знайомство влітку.

Пляж

Якщо ти комфортно відчуваєш себе в бікіні і пишаєшся своєю фігурою, завести на пляжі приємні знайомства буде для тебе надзвичайно просто. Пляж - ідеальне місце для пошуків коханця. Тут ти зможеш без перешкод розглянути тіла хлопців і вибрати того, хто найбільш приємний твоєму погляду і милий твоєму серцю. Залучити до себе увагу теж простіше простого. Можеш попросити симпатичного атлета допомогти тобі натерти спинку сонцезахисним кремом. Можеш запропонувати зіграти в пляжний волейбол чи в карти.

Спортзал

Це місце знайомств добре тим, що тут буде "добірний контингент чоловіків". Шанси зустріти алкоголіка на гойдалці або агресора на заняттях йогою майже відсутні. Влітку багато чоловіків кидаються в спортзал в надії привести тіло в порядок за рекордно короткі терміни - ось чому тут їх легко "брати тепленькими". Раз хочуть удосконалювати тіло, значить, швидше за все, хочуть подобатися, привертати увагу, знайомитися і т.д. Познайомитись дуже просто. Зав'яжи невимушену бесіду: "Ти давно ходиш до цього клубу? Які тренування віддаєш перевагу? А ти був на памп-фітнесі?" і т.д.

 

Вулиця

Влітку вуличні знайомства частішають. Воно й зрозуміло: дівчата, причепуритися в повітряні, сексуальні сукні та босоніжки на шпильці, автоматично привертають до себе увагу сильної статі. Багато людей виступають проти знайомства на вулиці, вважаючи його чимось "несолідним". ... Читати далі »

Просмотров: 388 | Добавил: Olenka | Дата: 25.04.2015 | Комментарии (0)

Повага 
Повага-це одна з найважливіших речей у відносинах. Бути з тим, хто не поважає тебе це вахливо,він ніколи не змінить свою думку, і ви будете нещасні. Хлопець повинен поважати вас як людину і як жінку. Також має бути повага стосовно вашої думки , тіла і вибору. 
 

Чесність 
Фундамент хороших відносин починаються з чесноти один перед одним. Брехня-це не тільки неправильно, але вона також робить так що потім ... Читати далі »

Просмотров: 392 | Добавил: Olenka | Дата: 29.03.2015 | Комментарии (0)

Мій хлопець урод... але він відмінний хлопець. Я його люблю,і хочу віддати свою невинність саме йому. Однак, мої друзі будуть настільки жорстокі, коли вони побачать його! Я намагаюся не звертати увагу, на їх думку на те що вони думають, проте десь в душі болить. Що мені робити? 

Все круто , ви, очевидно, знайшли хлопця, який вам дуже подобається, і знаєте що? Ви заслуговуєте цього! Не дозволяйте вашим друзям зруйнувати ваші стосунки, з ним. Я знаю, що такі речі від друзів іноді можуть засмучувати, але ви повинні спробувати,тримати частину свого особистого життя потайки від них принаймні, іноді. Ви знаєте, як кажуть? Краса-в закоханих очах того, хто ними дивиться! 

Читайте повну версію статті на форумі: http://knopa.info/forum/66-4357-1

Просмотров: 388 | Добавил: knopa | Дата: 08.03.2015 | Комментарии (0)

Я дуже, дуже хочу сексу, але я боюся, що якщо я це зроблю всі мої друзі будуть думати, що я остання повія. Мені всього 14 років, в той час як більшість з моїх друзів не "вимовляють слово секс вголос",вони однозначно скажуть що я повія. Що мені робити? Просто зробити це і тримати в таємниці від певних друзів, або чекати рік або два заки буду старша? 

Якщо ви повністю впевнені на 100%, що ви хочете зайнятися саме сексом, і людина, з якою ви хочете мати секс також впевнена в цьому,той кому ви повністю довіряєте, і відчуваєте, що готові без сумніву, не дозволяйте, щоб думка друзів впливала,та могла зупинити вас зробити це. З іншого боку, якщо ви хочете займатися сексом,просто з заради цікавості, та хочете знати, як це-робити тоді не варто поспішати. 

Продовження читайте тут : http://knopa.info/forum/88-4355-1#21738

Просмотров: 1175 | Добавил: knopa | Дата: 08.03.2015 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 12 13 14 15 »

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::