MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Три слова після сексу
Три слова після сексу
OlenochkaДата: Четвер, 21.10.2021, 14:20 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 4513
.все більше стикаюся спілкуючись в см з таким питанням:
Що тобі подобається в сексі?
.... Шановні чоловіки, що вам цікаво почути? Щось схоже; Я люблю анальний секс, шалено закохана в мінет і без куні жити неможу?! .
А щодо фантазій я взагалі мовчу, сподіваюся, ви зрозумієте, що можна багато писати, і людські фантазії не мають меж та кордонів...
...ну от от як ви можете пояснити, що секс у кожного чоловіка різний, а фантазія одна, і на рівні листування навряд чи можна щось сказати точно, ну, якщо звичайно секс не перейшов в плоскість лише вірту. Хоча така думка спрацьовує після слів, "я би вас туди і туди") бажання спілкуватися з такою людиною ну не фонтан.
...от є ж чоловіки та жінки, з якими можна займатися сексом на першому побаченні, але не для "кліщів" а для взаємного задоволення. Особисто я розумію також, що людина повинна слідувати почуттям (не плутати з коханням). І якщо ви відчуваєте себе людиною, то з вами може статися все, що завгодно. Я в якійсь мірі не прихильниця романтиків і кохання, я прихильниця якісного сексу (будь ласка, не ображайтесь віртуали та мрійники).так, є особистості які описують мої бажання з точністю до мільйона метрів, але я надзвичайно розумна людина і розумію, що не кожен може усвідомити і втілити написане (перевірено).
...Можу сказати, що не все так погано, просто не задавайте тупих питань і намагайся здійснити свої фантазії з тим, хто біля вас...
 
OlenochkaДата: Понеділок, 06.12.2021, 11:24 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 4513
Парень 23 года. Девственник. Як зрозуміти що секс це не просто трахатися а ще це обмін енергіями? Поясніть.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Три слова після сексу
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом