MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ

Найчастіше це відбувається в жахливих антисанітарних умовах, наспіх, у стані алкогольного сп'яніння, під гнітом страхів і тиску більш активної сторони, примусово і не приносить нікому з учасників ні щастя, ні задоволення. Навпаки, залишається в пам'яті як щось неприємне, хворобливе й огидне. Про що не хочеться згадувати, і скоріше б викреслити з життя.

Перший сексуальний досвід міцно відбивається у свідомості людини незалежно від його бажання. Особливо важливий він для жінки як істоти більш чутливого і емоційного. Невдалий перший досвід дуже часто стає причиною фригідності жінки, її байдужості до сексу, нездатність відчувати оргазм, сексуальних дисгармоній та її негативного ставлення до чоловіків взагалі.

І їй крупно пощастить, якщо її першим партнером виявиться людина, яка знає, досвідчений, тактовний і обережний. І любить, звісно. Тому що всі свої наступні зв'язку вона мимоволі буде пропускати через враження і думки самої першої своєї ночі. Якими вони будуть? Приємними, не зовсім або жахливими? У величезній мірою це залежить від неї ...

Перший раз, як правило, боляче, і страшно, і неприємно. А, якщо партнер грубий та неуважний, ще й гірко. І не вірте своїм «досвідченим» малолітнім подружкам, які в перший раз піднеслися на небеса і випробували райська насолода. Це брехня! Це навіть фізіологічно практично неможливо, тому що травматично (навіть якщо дівоча пліва являє собою еластичний, не розривається, а розтягується природний бар'єр). Навіть якщо перший чоловік досвідчений, і уважний, і люблячий, навряд чи дівчина зможе відчути оргазм. Це швидше за винятковий випадок, ніж правило.

А якщо близькість відбувається з ровесником, таким же юним і недосвідченим, як і вона, то будь-то не дуже приємних і навіть курйозних моментів, на жаль, не уникнути. Але все можна виправити, якщо молоді люди йдуть на це з любові, душевної прихильності, свідомо і добровільно. І головне виважено. А якщо все відбувається інакше? Випадково, через дурість, через страх ...

З такого безглуздого і сумного досвіду дівчина найчастіше виносить враження розчарованості і відчуває відразу до сексу деколи на довгі роки. Повторюся, багато жіночі проблеми в сексі пов'язані саме з першим невдалим сексуальним досвідом.

Чому ж дівчата все-таки йдуть на це?

1. Через різницю в мотиваціях і рівнях статевого розвитку хлопця і дівчини в підлітковому і ранньому юнацькому віці. Вона пов'язана з тим, як вони дивляться на питання любові і дружби. Дівчину віком 14 - 18 років цікавить питання романтичної закоханості, платонічних любовних відносин, ніжної дружби. Вони люблять читати любовні романи і дивитися мелодрами і уявляють собі відносини чоловіка і жінки в красивому і романтичному ключі взаємних симпатій, доброго відносини, ніжності. Вони в своїх мріях дуже далекі від тваринних інстинктів і поривів тілі, що поки дрімає в них. Прояв активності з боку юнаків лякає їх, відштовхує, бентежить і навіть засмучує. Сексуальність прокинеться у них набагато пізніше. Юнаки ж приблизно 17 - 24 років спочатку несвідомо, а потім усе виразніше відчувають цілком конкретне тілесне прагнення до близькості з дівчиною. Вони хочуть сексу. І не доросли поки до високої духовності відносин з жінкою. Вона з'явиться у них пізніше в більш зрілому віці. А поки їх зі страшною силою тягне до тілу. Дівчина ж, не розуміючи цього, поступається його бажанням, приймаючи їх за любов високого духовного порядку. Дуже часто придумані відносини, які вичитані з любовних романів і підглянуть у фільмах, здаються любов'ю, і вона зважується на перший досвід. Деякі дівчата не здогадуються про те, що вони грають з вогнем, оголюючи спокусливі частини своєї фігури, ноги, груди. Вони провокують хлопців своїм одягом, поведінкою, мов дозволяючи їм себе бажати. Багатьом хлопцям дуже важко встояти проти цього. Так виникають випадкові і ранні зв'язку, зумовлені лише нестерпним бажанням зближення. На жаль, вони далекі від щирої любові і близькості, хоча недосвідченими молодими людьми сприймаються саме так.

2. Дівчина поступається проханнями, бажанням і загрозам через страх бути запереченого, висміяну, бути гірше за інших, відрізнятися від колективно сформованого образу «своєї дівчата», який тяжіє над нею в суспільстві однолітків. Тобто йде на цей крок зі страху. А не по любові. Іноді це відбувається випадково в стані неконтрольованого і неусвідомленого потягу під дією алкоголю. У таких випадках дівчина не застрахована ні від чого. Особливо якщо вона не дуже розбірлива в знайомствах, і серед її оточення є хлопці з сумнівною репутацією. Ні до чого хорошого такий досвід не приводить, як правило. І великою любов'ю, а тим більше заміжжям, про що кожна в таємниці мріє, тут і не пахне.

3. Деякі сучасні дівчата вступають у статеві відносини як епатажу, в помсту, щоб досадити батькам, щоб здобути славу серед однолітків просунутої, просто з цікавості, щоб виглядати старше, привабливіше в очах протилежної статі. Часто з таких експеріментаторш виростають цинічні і байдужі до нормальних людських відносин жінки. Вони зводять будь-які взаємини підлог до ліжка, вони досягають успіху в мистецтві тілесних утіх. Але мало хто з них здатний по-справжньому розслаблятися під час сексу. Тому що безладні зв'язку та експерименти, на жаль, не посилюють їх жіноче начало, а руйнують його, спустошуючи їхню душу, яка втрачає здатність співучасті, співпереживання й тонкого внутрішнього думки іншої людини. Я не вірю, що кращі дружини виходять їх повій. З тієї простої причини, що найкраща дружина - це, перш за все, близька людина. Духовно близький. Можна опанувати тисячами методик розслаблення в ліжку, навчитися грати в тисячі сексуальних ігор, але так і не навчитися бути жінкою, м'якою, доброю і терпимою до одного єдиній людині, який стане твоїм чоловіком.

Коли жінка продає своє тіло багатьом, будь то заради експерименту і власного задоволення чи за гроші, вона розучується випробовувати безкорисливу любов. Вона втрачає себе як жінку, з кожним новим партнером не купуючи, а втрачаючи частинку своєї душі. Тому це спричинене її тіло, воно не може існувати окремо від розуму і серця. Тому що в сексуальні відносини включається весь її організм. Коли вона вступає в статеві відносини, вона набуває чоловічу силу й енергію тілесного плану, але віддає частину свого внутрішнього істоти.

Коли цього не відбувається, а відбувається голий секс, то жінки в цій «жінці» вже немає або ще немає.

Я припускаю, що це лише суб'єктивна думка автора, і що сучасне життя набагато лояльніше ставиться до питань сексу. Але ніхто не зможе мене переконати в тому, що, вступаючи в сексуальні відносини з чоловіком, жінка ніколи не думає про кохання, хоч на мить, хоч краєчком своєї свідомості, а стурбована лише банальним питанням сексуальної розрядки чи можливістю повправлятися в ліжку. Покажіть мені цю жінку, я хочу подивитися їй в очі!

Мені здається, для кожної дівчини питання першої ночі - один з найважливіших питань життя. Незважаючи ні на що. Тому що він формує всю її подальшу життя з чоловіками і прямо пов'язана з її відчуттям щастя. Тому вона повинна ставитися до нього по можливості дбайливо і відповідально.

У будь-якому випадку їй не варто:

• Спешите.

• ПРАГНУТИ БУТИ, ЯК ВСЕ. Підлаштовуватися ДО СТАНДАРТІВ І ВИМОГАМ МОДИ (яка може бути мода, якщо мова йде про твою власного життя, яка дана тобі лише одного разу і виправити, змінити і переробити що-небудь у ній вже не вийде ніколи?!).

• БОЯТЬСЯ БУТИ Відкинути (любов, справжня любов, якщо вона має місце бути, не перевіряється таким сумнівним способом).

• ЙТИ НА ЦЕ несвідомо, легковажно, бездумно, НЕ З ОГЛЯДУ НА МОЖЛИВІ НАСЛІДКИ.

• РОБИТИ ЦЕ РАДИ ЕКСПЕРИМЕНТУ З сумнівні особи. А якщо вже зважилися пізнати все в цьому житті, вибирайте партнера без обтяжуючих обставин.

• РОБИТИ ЦЕ На сходовому майданчику, в підвалі, в підворіття і т. п. Є ризик, що вам це вкрай не сподобається, і відверне від цього назавжди.

• ЙТИ НА ЦЕ, ЯКЩО ВИ НЕ ВПЕВНЕНІ, ЩО ЛЮБИТЕ ЦЬОГО ЛЮДИНИ. Спробуйте дізнатися, чи любов у вас або «просто так» якимось іншим способом. От побачите, незабаром це стане ясно вам і без сексу.

• Прив'язувати ЧОЛОВІКІВ ТАКИМ ЧИНОМ, якщо вам потрібний чоловік, а не самець. Є ризик, що, задовольнивши своє бажання, він просто кине вас. Чоловіка, якого від жінки потрібно тільки це, прив'язати неможливо, тому що рано чи пізно на його шляху зустрінеться інша, більш приваблива самка, і захопить його в нові мережі.

• ВИКОРИСТОВУВАТИ СЕКС ЯК провокацій і шантажу. Якщо тільки ви не Мата Харі, навряд чи це зробить вас щасливою. Та й чим для неї все закінчилося, згадайте ...

Мені здається, що відчуття щастя для жінки так само, як і для чоловіка, пов'язано не з сексуальної розрядкою, а з поняттями більш високого й тонкого плану. Душевної близькості, любов'ю, повагою, людської теплотою. І, звичайно, гармонійним, глибоким і всеосяжним тілесним контактом, який не може відбуватися наспіх, в під'їзді, абияк і з ким попало ... Так навіщо ж ви свій перший найголовніший досвід життя квапте і пускаєте на самоплив?! Щоб він потім всю життя стояв над вами як дамоклів меч вашої жіночої не щасливі? Адже ви цього не хочете! Так і не поспішайте стати жінкою, тим більше що з відчуттям і усвідомленням свого жіночого начала це пов'язано лише формально ...

 

 

У психології статевий потяг людини одержав назву лібідо. У процесі розвитку лібідо проходить ряд етапів. У віці 7-10 років виникає платонічний статевий потяг - з'являється інтерес до осіб протилежної статі, що часто не носить усвідомлюваного сексуального характеру (дитяча закоханість), бажання бути з ними разом, духовно спілкуватися, бажання привернути їх увагу, що переростає в бажання подобатися і кокетливу поведінку.

    Звичайно в юнацькому віці пробуджується еротичний статевий потяг - бажання не тільки духовного, але і тілесного контакту, ніжності, ласки і лише пізніше виникає сексуальний потяг - потяг до статевого акту. Еротичний потяг достатньо виражено в більшості чоловіків і жінок, потяг же до статевого акту більш виражено в чоловіків. У більшості жінок потяг до статевого акту з'являється лише після того, як вони випробували статеве задоволення (оргазм), однак у 20% дівчин воно відзначається вже у віці 16-18 років, до початку статевого життя. Для більшості ж дівчин 16-18 років характерне почуття закоханості, прагнення до пошуку друга-шанувальника, мрії про зустрічі, прогулянки, платонічне залицяння, а не про статеву близькість.

    Фізіологічно в багатьох дівчин статевий потяг досягає свого повного розвитку лише до 26-28 років, максимум - 28-30 рокам і тримається на цьому рівні приблизно до 60 років. Рівень статевих гормонів (естрогенів) значною мірою визначає рівень збудливості статевих центрів і силу статевого потягу.

    На відміну від тварин у людини формується високе почуття любові. У його виникненні, крім статевого потягу, беруть участь і вищі емоції, зв'язані з відношенням до людини як до особистості (наприклад, до чоловіка - як друга, можливого батька дітей), з оцінкою не тільки фізичних, але і моральних якостей.

    Що ж є збудниками статевого потягу? Одним із джерел виникнення сексуального почуття в маленьких дітей є дотик до оголеного тіла, до своїх статевих органів (випадково чи навмисно), до тіла батьків. З віком тяга до оголеного тіла стає усе більш усвідомленою, і зовнішніми збудниками тепер уже можуть стати запах, рухи, вираз очей, одяг, предмети, що належать сексуально привабливому об'єкту, а також герої книг і творів образотворчого мистецтва, кінофільми, телепередачі і багато чого іншого. Під їх впливом виникає емоційний стан гострої статевої потреби - статевий тонус, або так звана статева домінанта. Статевий потяг визначається багатьма зовнішніми і внутрішніми причинами. Якщо внутрішні подразники, наприклад статеві гормони, підготовлюють статевий акт тим, що викликають неконтрольований свідомістю статевий потяг, то зовнішні фактори (предмети, еротичні образи, переживання, присутність статевого партнера і т.д.) викликають або підсилюють статеве збудження. Психоеротична настроєність є могутнім фактором виникнення статевого потягу та його регуляції.

    Прекрасним почуттям, що піднімає чоловіка і жінку над тваринним статевим інстинктом, є любов. Зовнішній вигляд коханої людини, її рухи, міміка, одяг, інтонація голосу, поступ, жести - буквально усе може стати збудником статевого потягу.

    Джерела еротичного почуття дуже індивідуальні. Якщо розташувати ерогенність відчуттів у певній послідовності, то на першому місці у жінки буде слух. Дотикальний контакт між чоловіком і жінкою у певних умовах стає сильним збудником статевого почуття. Дотик до коханої людини звичайно має визначене еротичне фарбування.

    Які частини людського тіла реагують на дотик, породжуючи статевий потяг? Це ерогенні зони, при роздратуванні яких можна не тільки викликати сильний статевий потяг, але і регулювати його інтенсивність. У жінки досить багато ерогенних зон - це губи, кінчик язика, потилиця, соски, область пупка, нижня частина живота, внутрішня поверхня стегон, сідниці, область заднього проходу, область шиї за вухами, віка, пахвові западини. Найбільш ерогенно-збудної є область статевих органів: переддвер'я піхви з малими статевими губами, стінки піхви, піхвова частина матки. Але основним сексуальним збудником є клітор. Це унікальний чуттєвий орган, найсильніший трансформатор статевого збудження.

    Майже кожна жінка має свій ерогенну "схованку", свою ерогенну зону, про існування якої вона часом і сама не підозрює. Наприклад, у деяких жінок найсильніше статеве збудження викликає навіть роздратування ступні. Є й інші ділянки, часом дуже маленькі, буквально крапки, що можуть розташовуватися в будь-якій частині тіла.

    Джерела статевого збудження справно "виконують" свою функцію лише тоді, коли в чоловіка і жінки склався відповідний психоерогенний настрой, вищою формою якого є взаємна любов.

    Між чоловіком і жінкою повинна існувати "німа" мова, щоб вони могли виразити один одному своє бажання. Це потрібно робити тактично, красиво, емоційно і, головне, не образливо для сексуально-еротичних почуттів і людського достоїнства партнера. Не має ніякого значення, хто перший "заговорить" на цій мові про своє бажання.

    Любовні ігри і ласки сприяють розвитку і дозріванню сексуально-еротичного збудження, достатнього для статевої близькості. До любовних ігор відносяться погладжуючи та вібруючи дотики до тіла, особливо до ерогенних зон, обійми, поцілунки, слова любові. Для жінки характерні висока чутливість і вишуканість ласк. Більшість жінок бажають, щоб обійми партнерів були ніжними і ласкавими. Але є жінки, яким подобаються сильні, до болю, поцілунки й обійми. Деякі жінки зі спокійним темпераментом надають перевагу сильним обіймам, але ніжнім поцілункам, і навпаки. Ці "капризи" закладені в жінці природою у виді темпераменту і неповторної біологічної індивідуальності, на них відклали відбиток виховання і середовище, у якій жінка сексуально і морально формувалася.

    Слідом за поцілунками й обіймами в "сценарії" любовних ігор іде збудження ерогенних зон (звичайно зверху вниз): голови і шиї, верхньої частини тулуба - пліч і пахвових западин, грудних залоз. Грудні залози - важлива ерогенна зона. Ступінь її збудливості не залежить від розмірів грудей, оскільки найбільшої чутливістю володіє сосок. Збудження його відбувається при доторканні, легкому вібруючому пощипуванні, а особливо, при поцілунках.

    Найбільш ерогенними є в жінки статеві органи: клітор, малі статеві губи й область навколо них, вхід у піхву. Дотик до клітора може не тільки збудити у жінки бажання, але і викликати в неї оргазм. Це основний "важіль" керування статевою поведінкою жінки, хоча в частини жінок основною ерогенною зоною може бути внутрішня поверхня піхви, включаючи шейку матки і зводи. Велика частина клітора в спокої розташована під поверхнею зовнішніх статевих органів і тільки невелика його частина у виді малюсінького горбка виступає у верхній частині малих статевих губ. Коли жінка не збуджена, цей орган не помітний під шкірою. Якщо ж вона відчуває сильний статевий потяг, клітор приходить у стан ерекції. При цьому майже весь орган видний над поверхнею статевих губ. Клітор можна визначити тільки при натисненні на певну область. Незважаючи на велику чутливість, клітор вимагає постійного або хоча б короткочасного масування. Якщо чоловіку не вдалося відразу викликати збудження в жінки, це не означає, що вона не чуттєва. Від партнера потрібно такт, терпіння і мистецтво статевої любові, щоб очікуваний результат був досягнутий.

    Любовні ігри в цілому й особливе збудження клітора підготовляють жінку до безпосередньої статевої близькості. Зрозуміло, вона теж повинна бути їх активною учасницею. І не тільки підтримувати ініціативу чоловіка, але і самій на якийсь час ставати ведучої любовних ігор.

    Щоб бути мистецькою коханкою, жінці не потрібно ховати та соромитися своєї чуттєвості. З властивим їй тактом і ніжністю жінці варто стримувати бажання чоловіка й у той же час підготувати себе до рівня його збудження. Саме під час любовних ігор і завдяки їм чоловік і жінка в однаковій мірі готовності повинні вступати в статеві зносини. Тому прелюдію в сексології називають підготовчим періодом до статевих зносин, або фазою збудження.

     Фаза збудження може продовжуватися від кількох секунд до декількох годин. Якщо збудження підсилюється, настає наступна фаза - плато. Ця фаза також може бути різною по тривалості. Вона завершується оргазмом. Слідом за оргазмом настає фаза розв'язання.

    У жінки у фазі збудження підсилюється приплив крові до статевих органів, у зв'язку з цим малі губи збільшуються в поперечнику в 2-3 рази і колір їх з наростанням статевого збудження переходить від блідо-рожевого в яскраво-червоний або темно-червоний. У 50% жінок збільшується і клітор (іноді в 2 рази), стає більш щільним. Через 10-20 секунд від початку статевого збудження статеві органи жінки стають вологими, піхва покривається змащенням, що полегшує ковзання статевого члена. Це змащення утвориться не тільки за рахунок виділення слизу великими і малими залозами переддвірря, але і за рахунок випотівання рідини з венозних судин, що оточують стінки піхви.

    В нормі у жінки в стані спокою стінки піхви майже щільно прилягають друг до друга, залишаючи лише невелику щілину. У фазі статевого збудження дві внутрішні третини піхви подовжуються і розширюються. Шийка і тіло матки трохи витягаються нагору і назад. Діаметр піхви біля шийки матки збільшується, створюючи вмістище для сперми. Довжина піхви збільшується на 2-3 см.

    Далі, під впливом фрікцій, що викликають ритмічне роздратування нервових закінчень, розташованих у статевих органах, відбувається сумація роздратувань і усе більш наростає статеве збудження. Досягши досить високого рівня, воно тримається на цьому рівні протягом деякого часу. У цій фазі настає пристосування піхви до розмірів чоловічого статевого органу. Партнери починають добре відчувати один одного. У зовнішній третині піхви виникає виражена місцева застійна гіперемія. Зовнішня третина піхви наповняється венозною кров'ю і помітно набухає, викликаючи місцеве звуження піхви на 50% у порівнянні з розмірами у фазі збудження, тобто зовнішня частина піхви стає порівняно вузькою трубкою, що охороняє статевий член. Завдяки цьому утрудняється витікання сперми з піхви, а також забезпечується більш сильна еротична стимуляція нервових закінчень у зовнішній третині піхви та малих губ, що збільшилися в розмірах.

    У плато-фазі відбувається збільшення в обсязі молочних залоз і "ерекція" соска - подовження його на 1 см і збільшення діаметра на 0,25-0,5 см. У 75% жінок спостерігається почервоніння шкіри, що поширюється на груди та обличчя. Підвищується тонус мускулатури, з'являються періодично повторювані м'язові скорочення, іноді судорожні стиски м'язів чи кистей пальців ніг. Різко учащається подих, пульс, підвищується артеріальний тиск. Подальше наростання статевого збудження приводить до оргазму. Його наступу також сприяє довільна напруга м'язів живота і сідниць.

    Максимальне підвищення артеріального тиску, частішання подиху і серцевих скорочень настає під час оргазму. З'являються ритмічні скорочення мускулатури піхви і матки (скорочення піхви з інтервалом 0,8 сек. починається в момент оргазму, матки - через 2-4 секунди від його початку).

    Слідом за оргазмом починається період зворотного розвитку, відбувається зменшення кровонаповнення статевих органів. Цей процес відбувається в жінок звичайно за 10-20 хвилин, а якщо оргазм не наступив, то за 30-60 хвилин.

    Після оргазму деякі жінки з однократним типом оргазму виявляються в статевому відношенні незбудливими. У них виникає рефракторний період, що може тривати досить довго, іноді кілька годин, добу і довше. У жінок, здатних до повторних оргазмів, рефракторний період може бути дуже короткочасним - одна хвилина чи трохи довше. Жінки, здатні до багаторазових повторних оргазмів, нерідко після оргазму, якщо статевий акт продовжується, залишаються в стані збудження на рівні плато-фази, і на цій фазі в них знову і знову повторно виникають оргазми, причому щораз збудження падає лише до рівня плато-фази.

    Явище зворотного розвитку не обов'язково настає лише після оргазму. Воно може початися на будь-якій фазі статевого акту при його раптовій зупинці у випадку виникнення яких-небудь перешкод для його нормального плину.

    Об'єктивними ознаками настання оргазму в жінки служать ритмічні скорочення зовнішньої третини піхви. У деяких жінок в момент оргазму скорочуються соски, шкіра навколо них стає зморшкуватою.

    Цикл статевого збудження, що закінчується оргазмом, вважається завершеним. При незавершеному циклі може спостерігатися лише невелике статеве збудження без виникнення скорочень стінок піхви, оргазму. У цих випадках жінки відзначають, що статева близькість була їм байдужа або приємна, однак яскравих відчуттів не викликала. Деякі жінки випробують глибоке почуття задоволення навіть і в цих випадках. Але якщо під час статевої близькості в жінки виник високий ступінь статевого збудження, а розрядка не наступила, то виникає становище фрустрації. Це тяжка нервова напруга з почуттям незадоволеності, іноді афектними розрядками, сльозами, істеричною поведінкою. По закінченню статевого акту припливи крові до статевих органів може триматися до години, виникає почуття тяжкості внизу живота, біль у попереку. Часті тривалі застої крові і лімфи в органах малого таза можуть, можливо, сприяти виникненню в них неспецифічних запальних процесів, хворобливих менструацій.

    Статевий акт переживається багатьма жінками як кульмінаційний момент у складних міжособистісних відносинах з чоловіком, як фізичне і духовне злиття з ним. Жінки звичайно мають потребу в завершальних ласках, проявах ніжності, уваги, подяки і лише тоді почувають себе задоволеними.

    Чоловік при статевої близькості звичайно завжди досягає оргазму, жінка ж - не завжди, нерідко не в повну силу, а часом взагалі ніколи. Це залежить від багатьох причин, поганий стан здоров'я, антипатія до статевого партнера, страх вагітності, несприятливі для статевої близькості умови і т.д. Однак самою головною причиною є сексуальна невихованість статевих партнерів і в першу чергу - чоловіка, що не тільки не вміє підготувати жінку до оргазму, але часто і не знає, що це необхідно. Послаблення оргазму чи його відсутність може спостерігатися як у чоловіка, так і жінки в результаті розумової чи фізичної перенапруги. Необхідно знати про це, щоб не пред'являти один одному необґрунтованих претензій.

    P.S. Обов'язковий етап підготовки до статевих зносин - це гігієнічні процедури, обов'язкові і для чоловіка, і для жінки. Кращий загальний теплий душ з обмиванням статевих органів. Необхідно також почистити зуби.

 

 

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом