MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ

Для того щоб досягти гармонії в сексі, передусім, треба знайти хорошу позу для взаємного максимального задоволення залежно від особливостей партнерів в сексі, вивчивши напам’ять уроки правильного сексу. Річ у тому, що не слід забувати про психологічну складову цього аспекту. Саме практика може допомогти в пошуку потрібної пози. Давайте поговоримо про те, як сприймаються різноманітні пози різними людьми, і яке задоволення приносять, а головне, як правильно займатися сексом.

Пози, в яких партнери знаходяться лицем до лиця, задовольняють в сексі, передусім потреба в спілкуванні. Адже у тварин таких поз немає. А багатьом людям часто потрібне під час сексу не стільки задоволення в плані оргазму, скільки самовідчуття того, що сталося душевне злиття двох партнерів.

Пози, коли чоловік згори задовольняє не усіх. Для багатьох жінок ця поза служить символом деякої захищеності, почуття, що чоловіче тіло прикриває її повністю від усіх. А значить, так затишно. Цю позу часто називають місіонерською. Вважається, що це сама древня поза на землі. Але, є і такі жінки, які стверджують, що для них, – це символ презирства або навіть байдужості. Якраз в такій позі сексом займаються ті дружини, які буквально ненавидять своїх чоловіків, а відповідно і близькість з ними. Отже для максимального задоволення така поза не підходить. Тому, при відповіді на питання, як правильно займатися сексом, місіонерську позу бажано виключити для досвідчених партнерів. Але, якщо коштує питання, як правильно зайнятися першим сексом, то місіонерська поза – найоптимальніший варіант.

Цього не можна сказати про позу, в якій жінка згори. В принципі вона приємніша для чоловіків, адже, як правило, жінка набагато легша за чоловіка. Проте при такому сексуальному контакті тиск один на одного набагато менше, і природно, основна активність в процесі надана тільки партнерці. Тому ця поза корисна активнішим жінкам і дуже втомленим чоловікам. Зрозуміло, що в усіх позах мається на увазі активність обох партнерів. Але в цій позі, усім процесом, а у тому числі і активність має жінка. Але партнер в позі “жінка згори” також може трохи рухатися, або, же просто притискувати до себе свою партнерку. Задоволення від цієї пози не отримують тільки ті чоловіки, які вважають себе “крутим”. Оскільки для них – це свого роду підкорення партнерки, яке просто неприпустимо. У інших випадках, вона приносить задоволення обом партнерам практично в рівних частинах.

Можна випробувати також пози сидячи. Вони відносяться до групи самих незручних поз, тому практикуються вони не так часто, як усі інші, а тільки для витонченого, вишуканого і красивого сексу. Такі пози вимагають рівності партнерів, і в першу чергу в зростанні. Оскільки щонайменші расходства ведуть до того, що ця поза стає практично неможливою. Та зате вона дозволяє максимально контактувати з очима партнера.

Поза “чоловік ззаду” узята у тварин, і вимагає окремої розмови. Люди, швидше за все, цією позою користувався дуже мало на перших етапах розвитку сексуальних стосунків. Але з часом зрозуміли, що вона приносить дуже багато задоволення, як чоловікові, так і жінці. Як відомо, багато чоловіків дуже люблять саме цю позу. Річ у тому, що чоловік в такій позі не бачить обличчя своєї партнерки. І це часто приносить йому психологічну насолоду. Йому непомітні дрібні реакції жінки, а значить можна не особливо замислюватися, коли їй було приємно, а коли просто боляче. Багатьом це приносить задоволення ще і тому, що можна уявити, що перед Вами інша жінка, не та до якої звикли. Певному типу чоловіків це дуже подобається.

Наприкінці треба нагадати, яка поза підійде саме Вам. Такий вибір повністю залежить від будови Вашого організму і психіки. Отже не варто думати, що якщо знайомому шалено подобається певна поза, то вона повинно і Вам подобатися. Пробуйте, і вибирайте, яка підійде саме Вам для досягнення максимального задоволення. Не забувайте про рекомендації, як правильно займатися сексом, описаних вище. Адже, часом саме не розуміння відповіді на проблему як правильно займатися сексом і служить причиною розбрату багатьох пар.

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом