MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 143
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 ... 9 10 »

Чому другий раз може бути більш болючішим?Окі, цей важкий, перший раз у вас вже позаду. Готові до того, що відтепер вас чекає тільки задоволення, приступаєте до цього. І... упс, болить ще сильніше! Які можуть бути причини цього? І що робити, щоб нарешті, мати можливість насолоджуватися сексом?

Всупереч розхожій думці, біль під час статевого акту, не з'являється тільки при першому разі. Дуже часто він супроводжується також наступними спробами, не даючи радості від приємних відчуттів. Що може бути причиною?

Непробита дівоча пліва

Хоча це здається абсурдним, це цілком можливо! У деяких дівчат дівоча пліва дуже еластичний. Якщо під час вашого першого разу не було дуже глибокого проникнення, вона все ще може бути в порядку (іноді це пояснює відсутність кровотечі під час першого статевого акту). Бувають також випадки, коли дівоча пліва не розривається протягом кількох разів, або це відбувається тільки при пологах. Звичайно, це не обов'язково означає біль при кожному статевому акті!


Під час вашого наступного сексу переконайтеся, що ви досягли глибокого проникнення – іншими словами, він повинен проникнути в вас дуже глибоко. Але, якщо проблема затягнеться, рекомендуємо відвідати гінеколога.

Секс | Переглядів: 1438 | Додав: Olenochka | Дата: 02.06.2019 | Коментарі (0)

Контрацепція

Методів, завдяки яким можна уникнути вагітності, дуже багато. Окремі методи можуть відрізнятися між собою ступенем ефективності, ціною, а також зручністю у використанні. Тому оптимальним варіантом, який одночасно є одним із самих широко використовуваних і популярних методів контрацепції є презервативи. Це засіб, призначений в першу чергу для чоловіків, і саме вони найбільш охоче ними користуються. Але мало хто знає, про те, що існують також засоби, які будуть мати аналогічний захист, як і презерватив, тобто створювати бар"єр для проникнення сперматозоїдів.Презервативи відомі ще з давніх часів. На початку своєї історії вони були виготовлені з кишок тварин. На щастя, сьогодні виробництво здійснюється в більш гуманний спосіб, і основним компонентом, з якого виготовляються презервативи - латекс, тобто молочко з каучуку. Такого роду захід є, насамперед створює, механічну перешкоду, яка унеможливлює попадання сперми в канал шийки матки. Кожен презерватив, незалежно від марки, має на своїй "голові" маленьку котушку, яка має завдання зібрати сперму в безперервному процесі еякуляції, з уретри. Ефективність цього методу оцінюється дуже високо, але у молодих людей, які тільки починають своє сексуальне життя, ефективність трохи нижча. Крім того, з метою посилення захисту можна використовувати презервативи в супроводі інших засобів, наприклад, сперміцидні пінки. Якщо ми будемо дотримуватися кількох важливих правил, то, безумовно, в змозі забезпечити собі ефективний захист на найвищому рівні.
 

Секс | Переглядів: 1000 | Додав: Olenochka | Дата: 09.09.2018 | Коментарі (0)

Моя сім'я

Іноді просто рукою, іноді предметами. В обличчя, живіт або по спині – залежить від настрою і "примхи". Втім, якщо ви стали жертвою насильства з боку власного батька, то прекрасно розумієте, "як є". Важко. У якийсь момент настане день, коли відчуєте, що більше не дасте собі ради. Так що... ви повинні робити?Тема насильства у сім'ї є дуже, дуже важкою – звідси багато жертв просто мовчать. Підлітки чекають, коли зможуть переїхати з родинного будинку, після чого швидко від нього тікають. Проблема в тому, що часто до чарівного "вісімнадцятиріччя залишається, наприклад, 3 роки – це ж дуже довго..."

Допомога в сім'ї

Звичайно, що ваша приорітетна річ,  це розмова з мамою. Багато залежить від того, чи є вона в змозі вам допомогти, або хоче, чи сама не є жертвою. На жаль, в будинках, повних насильства, найчастіше потрапляють не тільки діти.

Незалежно від того, як виглядає ситуація у вашому будинку, ви повинні поговорити з мамою і сказати їй, як ви почуваєте себе з цим всім, що відбувається. Про таку бесіду розповідає Аня:

– Мій батько завжди був дуже нервовий. Коли я стала підлітком, він почав бити мене все частіше, використовуючи при цьому ненормативну лексику. Шукав різні причин, наприклад, я запізнилася на 10 хвилин – він мене вдарив дерев'яною ногою від столу, в спину. Я отримала найгіршу оцінку, тому притиснув мене за шию до стіни. Часто я отримувала в обличчя. В якийсь момент я відчула, що або я вб'ю або втечу. Але хотіла спочатку поговорити з мамою. Все життя боялася батька, бо сама часто потрапляла". Ми говорили пів ночі. І ми нарешті вирішили, що вистачить. Ми пішли в поліцію, повідомили про насильство, сказали, що боїмося батька, що батько б'є мене.

Здоров'я | Переглядів: 1001 | Додав: Olenochka | Дата: 26.08.2018 | Коментарі (0)

Про мастурбацію, крім сорому ми знаємо небагато-лише те, що цим займається насправді майже кожен; -). Але, якщо б "зайнятися" деталями, з'ясовується, що є багато питань, які важко пояснити. Звісно, ми не говоримо про них, тому що це одна з найбільш сором"язливих тем. Тим не менш, ми так не соромимося – і дамо відповіді на багато запитань. Ми створили їх на основі листа від вас.Галя, 15 р.: „Часто під час мастурбації я уявляю, що мене хтось гвалтує. Мене це збуджує. Але чи означає це, що щось зі мною не так або що я хотіла б бути зґвалтована насправді?"

Вас може здивувати, але такі думки – пов'язані, наприклад, з грубим сексом, до якого ми примушені, має майже кожен. Починаючи від хлопців (які не гвалтівники, але люблять уявити, що гвалтують), після цього дівчата, які люблять будувати фантазії про те, аби бути зґвалтованою

Секс | Переглядів: 1075 | Додав: Olenochka | Дата: 25.08.2018 | Коментарі (0)

„Мені потрібна допомога. Протягом тривалого часу я помітила, що мій батько веде себе дивно. Отримує якісь "стрілки" на телефон, виходить після обіду. Ніби, стверджує, що їде до бухгалтерської або до своїх співробітників (тато має фірму), але я вже знаю, що це неправда. Два дні тому я шукала в його телефоні номер до тітки, і випадково прочитала смс: "я сумую за тобою, дорогий, будь о 17". У той день батько знову вийшов "до одного працівника, за рахунком". Я в шоці. Чи повинна я сказати мамі? Як з усім цим впоратися?" Ілона, 16р.Відкрити, що один з батьків зраджує, це один з найбільш складних і болючих моментів в житті кожної людини. Незалежно від того, вам 14 років, чи 25, така подія може бути для вас сімейною драмою. Дізнайтеся, що можна робити, а чого уникати.

Великі дилеми

Для особи, яка відкриває роман одного з батьків (бо, ситуація звісно може бути зворотньою, людиною яка зраджує може бути мама), ця ситуація надзвичайно складна. Весь її складний характер полягає в тому, що з одного боку ви хочете бути лояльним по відношенню до одного з батьків, сказати про зраду, а з іншого боку – не хочете бути тим/тією, яка про все інформує і приводить до розпаду шлюбу. Ви маєте право боятися за свою сім'ю, і зберегти все в таємниці. А з іншого боку, не можу собі уявити, що про зраду мають дізнатися від когось третього або усвідомити що тобі брехали протягом багатьох років.

Відносини | Переглядів: 991 | Додав: Olenochka | Дата: 29.07.2018 | Коментарі (0)

Допоможіть, бо вже не знаю, що робити. Вже майже рік зустрічаюся з Іваном. Нам разом чудово, я його дуже люблю. Я не уявляю собі життя без нього. Але вчора я отримала дивну смс. Вона була з чужого номера і звучала так: „Напевно, прийшов час, щоб хтось нарешті це сказав. Ваш Іван зраджує вам від двох місяців. На жаль, це правда, але ніхто не має сміливості сказат. З повагою." Спочатку я плакала протягом години, але потім я почала думати, що робити далі. Запитати Івана, чи це правда? Кинути його?" Маланка, 16р.Від коли світ світом, люди пишуть анонімки. Доноси є те, що нам подобається робити, хоча іноді вони не мають зовсім правди. На жаль, в один прекрасний день може статися, що і вас хтось "ощасливить" саме такою інформацією. Що тоді робити?

Чому люди пишуть доноси?

Перед тим, як кидати свого хлопця або дівчину, – заспокійся. Кілька вдихів, невелика прогулянка, дайте собі час на обмірковування. Адже може виявитися, що ваші емоції зовсім не потрібні.

Відносини | Переглядів: 1107 | Додав: Olenochka | Дата: 29.07.2018 | Коментарі (0)

Заручення підлітків це досить спірна тема. Одні стверджують, що такий крок безглуздий, інші – що якщо є любов, то вік не має значення. Впевнені, не часто навіть самі зацікавлені, тому що, якщо заручини означають, що потрібно швидко вийти заміж? А може це лише "вищий етап" відносин? Варто трохи покопатися в ці темі і спитати думку... самих охочих.Заручення з любові чи закоханості?

Так, дійсно, найважливіший критерій, думаючи про можливі заручини повинен бути не сам вік цієї пари, але тривалість їхніх відносин. Для прикладу – пара підлітків, яка разом від двох років, має більше шансів на "протриматися" до весілля, ніж їхні старші, закохані знайомі, які разом місяць. Чому це так? Ну, в основному тут мова йде про хороше пізнання і прийняття недоліків іншої людини. А їх, як правило, ми помічаємо лише тоді, коли минає перша стадія закоханості – тобто через кілька місяців.

Сьогодні заручини, весілля через п'ять років?

Деякі замислюються над іншим аспектом ранніх заручин – чи варто їх влаштовувати, якщо відомо, що весілля відбудеться лише через кілька років? А може є якась деталь, яка визначає "підходящий" період між заручинами і весіллям?

Тут немає жорстких правил поведінки – як правило, заручини тривають так довго, як бажає цього майбутня молода пара. Тим не менш, "неписані" правила такі, що весілля має відбутися протягом року/півтора після заручин. Завдяки цьому виникає ясна ситуація, як для самої пари (наречена може відразу почати планувати деталі торжества), так і для сім'ї. Так що, якщо ці питання важливі для вас – можливо , краще почекати, поки із заручинами?

Відносини | Переглядів: 977 | Додав: Olenochka | Дата: 25.07.2018 | Коментарі (0)

Якщо ти хлопець, то напевно рідко замислюєшся над тим, яка ваша поведінка дратує інших. Ми, рекомендуємо прочитати наступний текст – завжди пригодиться. А особливо, коли у тебе бувають проблеми з розумінням дівчат!Ось декілька варіантів поведінки хлопців, які найбільше дратують дівчат. Готовий?

Спізнюватися.

На побачення, на зустріч, басейн – що завгодно! Про те, чому це так дратує, - каже Оля (16р.):
– Терпіти не можу, коли хлопець явно запізнюється! Звісно, з кожним може трапитися, але зараз я говорю про таку звичку, спізнюватися кожен раз. Це особливо неприємно на побаченні – немає, мабуть, нічого більш принизливого, ніж дівчина яка чекає довго на хлопця. Для мене це номер один у цьому списку, – каже Оля.

Відсутність виховання.

Хоч фемінізм зараз у моді, але, тим не менш кілька класичних правил поведінки варте того, щоб зберегти. Чому? Пояснює Діана (17р.):
– О, на цю тему я можу говорити годинами. Насамперед пісяти в кущах. Це роблять всі мої друзі, так ніби не можуть сходити в туалет, як люди. Викреслюю відразу хлопців, які плюють, коли йдуть. Турбує також відсутність знань правил savoir – vivre. Пропустити дівчину в дверях або взяти її важку сумку, мабуть, це виклик понад силу, чи не так? Тому так, відсутність таких основних принципів для мене є великим мінусом у хлопця, – говорить підліток.

Зображати когось іншого.

Тобто коло неї сіра мишка, а при друзях щось... ну, а про деталі нехай розповість Катя (15 р):
– У мене був хлопець, який так робив. "Так", тобто грав при друзях. Біля мене був нормальний, а як тільки з"являлися вони то це драма. Відразу ж повинен закурити, хоча мало курив, почав лаятися, перестав мене обіймати. Ідіотизм поведінки. Спочатку я з ним поговорила, але, коли це нічого не дало, то просто порвала ці відносини. Мені не потрібен хлопець, який соромиться того, який він насправді.

 

Відносини | Переглядів: 1072 | Додав: Olenochka | Дата: 22.07.2018 | Коментарі (0)

Ласки руками можуть бути як початком для сексу так його замінником, особливо коли відчуваєте, що  не готові до початку статевого життя. Так чи інакше, майже кожна дівчина стає перед питанням "як зробити приємно" (про те, як лапати дівчину, ми скоро напишемо). А, отже,... як пестити хлопця рукою?Справа не така проста, як здається. Хоча чоловік досить простий у використанні, але тим не менш не вірні рухи можуть бути неприємні. Відкинемо, занавісу мовчання – ось кілька простих правил, завдяки яким йому буде добре.
 

  • 1. Тримай постійний ритм.

    Швидше? Повільніше? Питання вже в цій точці стає дивне, чи не так? Рішення, досить просте – спочатку спокійно "розігріти", а потім робіть досить швидкі рухи, і підтримувати цей темп. Звичайно, ви можете запитати у хлопця, чи йому добре. Не питай його: „Так, ok чи може , швидше? Або повільніше?" Замість цього, усміхніться і скажіть: "прискорюємось?"

     
  • 2. Використовуй обидві руки.

    Більшість дівчат і жінок використовує тільки одну руку під час ласк чоловіка. Але, як відзначають самі зацікавлені, використання обох рук набагато приємніше! Як це зробити? Так ось найпростіший: одну руку покладіть на верхню частину пеніса, а іншу – у нижні його частині. Нічого страшного, що вони будуть спрямовані в інші напрями, повір.
Секс | Переглядів: 1235 | Додав: Olenochka | Дата: 03.07.2018 | Коментарі (0)1. Всі кажуть про те, що перший статевий акт відбувається дуже болісно. Наскільки це так?


Відчуття болю під час першого статевого акту пов’язано з розривом дівочої пліви. Але мова йде не про якийсь нестерпний біль і страшну кровотечу, картини яких можуть виникати в уяві, а про легке неприємне відчуття, що триває кілька секунд, інколи крові та болю може взагалі не бути. Це залежить від індивідуального больового порогу, еластичності дівочої пліви та стосунків між партнерами.
 
2. Чи обов’язково перші місяці вагітності супроводжуються токсикозом? Чи можна бути вагітною і не підозрювати про це?

Токсикоз зовсім не обов'язково супроводжує вагітність, але, на жаль, досить часто. Однією з найпоширеніших перших ознак вагітності є відсутність наступної менструації. Але серйозно насторожити це може жінок з регулярним менструальним циклом, інші можуть не надати цьому достатньої уваги. Так, якщо жінці пощастило уникнути раннього токсикозу, вона може бути вагітною і не знати про це.
 
3. Мені 22, а я ще незаймана. Які «+» і «-» цього? До скількох років дівчина повинна втратити незайманість?

Це особиста справа кожного, коли ж буде перший раз. У медицині немає чітко встановленого терміну до якого треба обов’язково втратити незайманість. Верхня планка віку початку статевого життя не обмежена нічим. Для фізичного здоров’я ніякої небезпеки немає. Правда, деякі лікарі вважають, що з віком дівоча пліва втрачає свою еластичність, і її розрив може бути пов'язаний з великими труднощами. Але не всі лікарі цю гіпотезу підтримують, багато хто вважає, що її еластичність залежить не від віку, а від індивідуальних особливостей жіночого організму.
 
4. Чому під час заняття сексом я відчуваю біль?

Найбільш поширеною причиною болю під час статевого акту є запальний процес піхви, шийки матки, фаллопієвих труб або нижніх відділів сечовивідних шляхів, що може бути викликано інфекцією, яка передається статевим шляхом, наприклад, вірус простого герпесу людини, кандидоз (пліснявка), хламідії, трихомонади і т.д. Ризик болісного статевого акту також підвищують кісти яєчників, ендометріоз, пухлини, рубцева тканина (спайки) після перенесеного раніше запалення придатків або кишечнику. Але біль при статевому акті може мати і психологічні причини. У будь-якому випадку це ознака певних негараздів і треба обов’язково звернутися до лікаря.

Секс | Переглядів: 1130 | Додав: Olenochka | Дата: 25.06.2018 | Коментарі (0)

Нам по 18. Зустрічаємося вже майже 2 місяці. Дівчина сама признається в своїх почуттях. Все відмінно, любов...АЛЕ дівчина не готова до сексу. Вона каже, що хоче, але ще рано...що потрібно ще почекати. Хоча постійно говоримо про секс...Пещу її. Як змінити її думку, що рано? Що зробити?


 

Цитата

Каже, що хоче, але ще рано вони майже всі так кажуть це означає дотиснути


Дівчина незаймана. Тоді "Х'юстон, у нас проблема". але не велика. Що важливо незайманій: 
а). Довіра. за два місяці ти більш менш її заслужив. До речі, а що значить "я пещу її"? Якщо це оральні ласки - то в загальному ти в одному кроці від нормального сексу) 
б) Сприйняття тебе як партнера по сексу - судячи з розмов - це теж є. (ті "розумні" порадники, які кажуть що розмови про секс дають зворотний ефект - далеко не праві, в цьому віці ситуація дещо інша) 
в). Комфортна обстановка - організуй, можеш спробувати зробити все "красиво" - але це якщо у тебе самого є таке бажання. Як вирішити цю задачку - місце, час, комфорт, переходиш до пестощів, збуджуєш, займаєшся сексом. все. Всі щасливі!

Причин може бути декілька, якщо у вас немає орального сексу, дівчина ретельно відбивається від тебе, то можливо вона НЕ незаймана і має деякі проблеми з інтимним здоров'ям у поточний момент - тут треба або запитати прямо, але тільки якщо ти впевнений, що інші варіанти відпали.

Секс | Переглядів: 1100 | Додав: Olenochka | Дата: 22.06.2018 | Коментарі (0)

Існує безліч статей, в яких пояснюють, як приступити до самого сексу. Як провести попередню гру, як пестити, як вибрати місце для сексу. Але, ніхто не пише про трохи незграбне "після". Чому б нам не скинути завісу мовчання з цієї теми. Що робити, коли вже пройде найбільша пристрасть? Відповідаємо на ваші запитання!1. Коли я повинен з неї вийти"?

Ха, начебто просте, але нервуюче, чи не так? Чи після того, як хлопець досягне оргазм (як не крути, це настає в кінці статевого акту), він повинен негайно витягти член, чи ще залишатися в дівчині?


Відповідь досить проста – швидше за все, відразу ж. Дивне очікування не відомочого , призводить до того, що атмосфера робиться дуже дивна. Звісно, не потрібно поспішати і відразу ж після еякуляції буквально "бігти"! Кілька коротких миттєвостей в її обіймах, це нормально. Але, не продовжуй цей момент надто довго.

2. Презерватив – чи повинен я відвертатися, коли я його знімаю?

Якщо під час надягання презерватива обидвоє в стані розпалу і бажання, то вже після акту ця атмосфера зникає. І потрібно зробити неприємний крок зняти резинку. Для багатьох хлопців це дуже ніяково, що вони воліють просто відвернутися.Але , чи слід це робити?


Ну, не обов'язково! Все залежить від тебе, а зняття презерватива-це просто частина всієї акції, в якій не потрібно спеціально обмежувати себе. Роби так, як вважаєш за потрібне.

Секс | Переглядів: 1141 | Додав: Olenochka | Дата: 19.06.2018 | Коментарі (0)

Цнотливість 

„Мені 16 років, я незаймана. Протягом трьох місяців моя мама нон-стоп мені каже, що вже пора на те, щоб я врешті-решт пішла на контроль до гінеколога, перевірити, чи все ок і зробити основні аналізи. Я знаю, що вона права, але... боже мені так жахливо соромно йти до гінеколога! При одній думці, що я повинна себе показати комусь, роздягнутися і дозволити перевірити, вже стає погано. Що мені робити?" Олеся.Сором перед першим візитом до гінеколога є практично у кожної дівчині. Ті, хто ще незаймані почувають себе значно гірше – в кінці кінців хтось буде їм "туди лазити", а таке ще ніколи не відбувалося! Ну і ще страх перед болем... Але, тим не менш, звернутися до лікаря, в кінці кінців потрібно – заради турботи про своє здоров'я. Я поясню, що робити аби звести до мінімуму сором і страх.

Хороший гінеколог на вагу золота

Абсолютно найголовніше для тебе, це аби вибрати хорошого гінеколога. Напевно, навіть не підпускаєш до себе думку, аби це був чоловік, – та окей, не потрібно взагалі йти до гінеколога чоловіка. Переважна більшість молодих дівчат, почуває себе набагато краще, якщо лікар  жінка. Відпадає сором пов'язаний з тим, що тебе торкається чоловік, а це вже дуже багато.

Звичайно, дуже важливо для тебе буде , аби вибраний тобою лікар був хороший. В цьому немає нічого дивного – коли ми відчуваємо ніжність, чиюсь усмішку і втішні слова це дійсно дуже важливо. І, на щастя сьогодні ми живемо в епоху Інтернету, в якому можна перевірити, чи дійсно наш спеціаліст є хороший. Там є всі, відгуки про лікарів гінекологів. Вибери того, хто має найкращі оцінки та в яких з описів пацієнтки відмічають доброзичливість лікаря щодо своїх пацієнток.

Також, гарною ідеєю буде запитати досвідчених подруг, мами або тітки – вони напевно вам порадять.

Ти соромишся йти до гінеколога? Не ходи туди одна!

Друга підказка буде така, аби на дослідження піти з кимось- а точніше, з кимось, хто тебе підтримає. Це може бути мама, тітка, бабуся або навіть подруга, якій ти довіряєш. Пам'ятай, що цей чоловік не повинен входити з тобою в кабінет – а просто, щоб заспокоював ваші нерви в коридорі. Навіщо ж почувати себе самотній, якщо поруч є той кому ти виговоришся?

Здоров'я | Переглядів: 1118 | Додав: Olenochka | Дата: 12.06.2018 | Коментарі (0)

Окей, цей найважчий , перший раз вже позаду. Очікуєте на те, що від тепер на вас чекає тільки приємність. І тут облом..., болить ще сильніше! Які можуть бути причини цього? І що робити, аби нарешті, бути в стані отримуваьтти задоволення від сексу?Всупереч теорії, біль під час статевого акту, не є тільки при першому разі. Дуже часто він супроводжується також наступними разами, забираючи радість від відчуттів. Що може бути його причиною?

Непробита пліва

Хоча це і здається абсурдним, це цілком можливо! У деяких дівчат дівоча пліва дуже еластича. Якщо під час вашого першого разу не дійшло до дуже глибокого проникнення, то вона все ще бути в порядку (іноді це пояснює відсутність кровотечі під час першого статевого акту). Бувають також випадки, коли дівоча пліва не розривається протягом кількох статевих актів, або це відбувається тільки при пологах. Звісно, це не повинно означати, що це біль при кожному статевому акті!

Під час чергового сексу, подбайте про те, щоб справа дійшла до глибокого проникнення – іншими словами, він повинен увійти дуже глибоко. Якщо проблема буде продовжуватися, то буде гарною ідеєю відвідати гінеколога.

Погана поза

Частина "дебютичних" пар в сексуальних питаннях, вважає що після першого разу можна вже... все. Що тепер не буде мати проблем ніяка поза, тільки задоволення та ви, простіше кажучи – вдаритися головою.
Так, на жаль, не є. По-перше, кожна дівчина потребує хоча б трохи часу на невелике відновлення. По-друге, навіть і сексуально досвідчені жінки відчувають біль при певній позі. Єдиним розумним рішенням у цьому випадку відмовитися від них.
Підійдіть до сексу спокійно (на стільки, на скільки це можливо). Не грайте відразу в акторів фільму порно, знайомтеся спочатку з делікатного боку.

Секс | Переглядів: 1104 | Додав: Olenochka | Дата: 11.06.2018 | Коментарі (0)

 Про такі дні

„Допоможіть, бо вже не знаю, що робити. Справа в тому, що у мене дуже болючі менструації. Перший день просто викидаю зі свого життя – краще лежати весь день на ліжку згорнувшись калачиком. Я не в змозі підготуватися до школи, мені постійно погано від болю. Що робити? Чи існують якісь способи від менструальної болі?" Дарина, 14 років.Вам знайома ця проблема? Менструація, на яку ти так чекала, виявилася щомісячним, болем? На жаль, для деяких жінок "ці" дні дуже неприємні. Але, пам'ятайте про те що ви можете зробити кілька речей, які сильно полегшать вашу біль.

1. Знеболюючі препарати проти менструальної болі

Питання про застосування анальгетиків при хворобливому циклі здається, очевидним, але... багато дівчат приймають таблетки неналежним чином.

Щоб препарат насправді спрацював, не приймайте його тільки тоді, коли ви більше не можете витримати біль і "перекручуєтеся" на дивані. Якщо у вас регулярні менструації, приймайте першу таблетку вже вранці, в дню коли ви очікуєте періоду. При нерегулярних місячних приймаєте препарати в той момент, коли помітили перші симптоми, пов'язані з кровотечею – перші, кров'янисті виділення або наприклад, болі в хребті.

Ще особливо важливо, препарати необхідно приймати регулярно. Прочитайте на упаковці, як часто можна вживати вибраний засіб і дотримуйтесь цієї інструкції.Завдяки цьому в організмі буде постійний рівень речовин, коли біль.

Здоров'я | Переглядів: 1242 | Додав: Olenochka | Дата: 09.06.2018 | Коментарі (0)

1-15 16-30 31-45 ... 121-135 136-143

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом