MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Здоров'я

У категорії матеріалів: 14
Показано матеріалів: 1-14
Сторінки:

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Найчастіше молоді дівчата дізнаються про перший візит не в дуже приємний спосіб - нас лякають візитом до гінеколога, подруги, які ніколи там не були, лякають страшними розповідями, як це боляче, одні дівчата відчувають необґрунтований страх і сором. Як насправді?1. Коли потрібно йти перший раз до гінеколога?

Немає одного, конкретного і універсального віку, в якому жінка повинна звернутися перший раз до гінеколога - вже новонароджені проходять складні обстеження і гінекологічні операції, багато жінок за все своє життя не відвідують гінеколога і якось живуть (і я не кажу про держави відсталих країн). Я спробую дати вам кілька хороших приводів, на перший візит:

До найбільш очевидних симптомів, які вимагають візиту в кабінет гінеколога, відносяться: аномальні виділення з піхви (інші, ніж звичайний слиз або кров під час менструального періоду, постійні, стійкі болі в черевній порожнині (випадкові, в період статевого дозрівання відпадають, метрорагія, якщо не шкідливі, також), тривале подразнення вульви, безперервний свербіж, непривабливий запах, тривожні візуальні симптоми. Також тривожні симптоми, що стосуються, наприклад, молочної залози (опущених порушень, але не в період статевого дозрівання у вигляді болючих, жорстких 'зокрема' під сосками).

- затримки і порушення дозрівання - тільки конкретні випадки - слід мати на увазі, що перший період може бути навіть у віці 18-19 років! Гінекологічний контроль повинні пройти дівчата, у яких не було періоду в 16. років, хоча зазвичай це всього лише формальність. Розмір грудей зазвичай не є причиною для візиту - деякі жінки просто генетично, мають невеликий (іноді дуже невеликі) молочні залози, їх форма і неправильний ріст або несиметричність-теж річ абсолютно природна.

- вагітність - це очевидний випадок і кожна дівчина, незалежно від віку, в період вагітності, повинна перебувати під наглядом гінеколога.

- контрольний візит - якщо все в порядку, візит підліткам до гінеколога в період статевого дозрівання , як правило, не потрібний - перший контрольний візит повинен відбутися не раніше, ніж на 16. рік життя, пізніше, рекомендується, принаймні один візит в рік, для профілактики захворювань, таких як рак шийки матки ітд.

- початок статевого життя - в основному тут мова йде про контрацепцію і підбір відповідного методу для пацієнтки. Часто рекомендується відвідування разом із сексуальним партнером.

- зґвалтування - відразу після цього варто зробити собі обстеження - на жаль, часто це неможливо через психічний стан жертви.

Здоров'я | Переглядів: 38 | Додав: Olenochka | Дата: 01.04.2018 | Коментарі (0)

Заздриш своїм подругам, що у них великі груди а твої ні, боїшся що з Тобою щось не так? Перевірте, до якого часу ростуть груди!Розвиток молочної залози-це індивідуальна справа і залежить від багатьох факторів. Відмінності в темпі росту залежить, від генетичних детермінант та можуть мати різницю навіть в кілька років! Так само і з менструацією, яка з'являється між 10 і 15 роком життя, і ця різниця, є нормою.

Як правило , перша фаза росту у віці 12-16 років, коли в грудях накопичується жирова тканина. Друга фаза, 16-20 років, тоді груди отримують свою індивідуальну форму, та стають більшими. Але якщо у Вашому випадку це не так, не панікуйте! Це відбувається тому, що груди збільшуються після 20 років, хоча зазвичай це викликано різким збільшенням маси тіла, але не завжди це так повинно бути.

Що ти можеш зробити? Запастися терпінням! Ніякі креми, вправи, ні дієти не допоможуть, вирости грудям. Поговори зі своєю мамою, тому що дуже ймовірно, що розмір грудей ти отримала по генах від неї. Також пам'ятай, що високі і стрункі дівчата дозрівають пізніше, ніж ті які нижчі та важчі.

Переваги невеликий грудей:

– У вас немає проблем з вибиранням бюстгальтера;
– Не обтяжуєш хребта;
– Залишаться пружніми на дуже довго;
– Ви можете вільно займатися спортом;
– Багато хлопців взагалі не люблять великі груди

Образливі коментарі – як з ними впоратися? Якщо хтось висміює Тебе через твій невеликий бюст, у тебе є 2 виходи – або ігнорувати і сміятися разом з цією особою (покажеш , що у тебе є почуття гумору, а такі коментарі не псують тобі настрою), або спробувати висміяти цю людину – звичайно, не буде бажання продовжити розмову.

Розмір грудей та дієта. Груди складаються з залозистої тканини, яку заповнює жирова тканина. У зв'язку з цим, коли ми худаємо, в першу чергу нам зменшуються груди, а коли поправляємося, він стає більшим.

Здоров'я | Переглядів: 34 | Додав: Olenochka | Дата: 22.03.2018 | Коментарі (0)

Тампони і невинність

Богданка, 13 років: З недавнього часу після початку менструації. Дуже хотіла б почати використовувати тампони, але не знаю чи в такому юному віці можна ними користуватися. Боюся, що від них перестану бути незайманою.Тампони - це гарне рішення для дівчат, які під час "цих днів не хочуть відчувати сором, пов'язаний з менструацією, а також для тих хто займається спортом (наприклад, плавання) і не хочуть, щоб щомісячні кровотечі заважали їм у тренуваннях. Крім того, тампони  можна скрізь з собою через їх малий розмір. Дають відчуття комфорту, тому що запобігають виникненню неприємного запаху, а при
правильному застосуванні взагалі не відчувати, що такий тампон був ведений.

Але, потрібно  пам'ятати, що використання тампонів може призвести до так званого синдрому токсичного шоку. До основних симптомів відносять блювання, а також запаморочення та головні болі. Що правда, цей синдром виникає дуже рідко, але ви повинні бути обережною, особливо на
початку використання тампонів. Також людям з сильними виділеннями теж не рекомендується використовувати тампони,  так як можуть просто потекти.

Здоров'я | Переглядів: 181 | Додав: Olenochka | Дата: 28.08.2017 | Коментарі (0)

Від коли світ, так і чоловіки, а особливо молоді, думають про довжину свого члена. Якщо ти читаєш цей 
текст, тому значить і тебе це стосується – перша втіха полягає в тому, що ти не самотній. Залишається, ще одне питання – чи дійсно є
про що турбуватися? Чи Ваші думки, що у тебе маленький пеніс, 
мають основу на реальність?Великий пеніс – свідчення мужності?
Чому насправді розмір пеніса має таке велике значення? Так от, як 
відзначають багато психологів, це має відношення на почуття своєї 
"мужності". Чоловік, в якого пеніс насправді дуже маленький, має право 
почувати себе погано. Боятися, приниження, сексуальних невдач,
в кінцевому рахунку, мати багато комплексів. Але проблема, полягає в тому, що у багатьох випадках ці побоювання абсолютно 
необґрунтовані. Чому? На своєму прикладі пояснює це 19-річний Павло.

Здоров'я | Переглядів: 441 | Додав: Olenochka | Дата: 20.08.2017 | Коментарі (0)

Перший візит до гінеколога майже для кожної дівчини як найбільший кошмар. Це потрібно роздягатися, жахливо сідати, дотики незнайомої людини в інтимні місця... ну, задоволенням назвати це не слід. Але, з іншого боку, іноді знання про кілька важливих фактів дозволяє значно знизити рівень дискомфорту. Ми підкажемо вам, про що саме слід знати.Ви можете звернутися до гінеколога – жінки.

Навіть, якщо мама тебе вже зареєструвала – не проблема, візит можна скасувати або попросити про переведення. У вас є право йти в кабінет з усвідомлення того що вам комфортно. Хоча лікарі – чоловіки теж бувають милі, проте переважна більшість дівчат воліє бачити жінку в цій ролі. Пошукайте такого лікаря, який приємно обслужить.

Ви можете попросити використовувати маленьке дзеркало.

Оглядове вікно-це прилад, яким лікар "відкриває" піхву, що дозволяє йому відкрити отвір перегляду. Не потрібно боятися – це безболісно. Більшість фахівців розуміють, що у підлітків (особливо у дівчат), слід використовувати невеликий оглядовий отвір. Але якщо ти впевнена що тобі буде не комфортно на 100%, скажіть що хотіла би бути дослідженою пристроєм невеликого розміру.

Не вірте чуткам про те, що дослідження гінекологічне жахливо болюче.

Дівчата люблять себе лякати. Розповідь про те, як гінекологічний кабінет є місцем катувань і сліз від болю, не рідкість. Але ви не вірте в цю нісенітницю. Ніжний лікар не зробить тобі боляче. Звичайно ж, дослідження не є комфортним, але напевне його не можна віднести до категорії болючих.

Здоров'я | Переглядів: 375 | Додав: Olenka | Дата: 27.02.2017 | Коментарі (0)

„У мене величезна проблема. Справа в тому, що мій пеніс просто кривий, відхиляється вправо. Нікому, звичайно про це не говорив, але тепер сумно, тому що моя дівчина згадує про те, що ми могли б подумати про секс. На думку приходять тільки мурашки по тілу –  якщо я не впораюся? Або вона буде сміятися? Мій кривий пеніс, не дає мені спокою... Постійно думаю про це, навить не можу спати... допоможіть.Автору цього повідомлення, напевно здається, що він єдиний у кого кривий пеніс. Як стверджують фахівці, майже кожен пеніс згинається більше в одну чи іншу сторону. Звичайно, в деяких випадках ми можемо говорити вже про патології, які вимагають хірургічного втручання. Тому дізнайся, коли допомога потрібна, а коли абсолютно ні.
 

Здоров'я | Переглядів: 1044 | Додав: Olenka | Дата: 19.12.2016 | Коментарі (0)Красиве струнке тіло - мрія будь-якої дівчини. Ти згодна? Ось тільки в цій гонці за сантиметри і кілограми треба уміти вчасно зупинитися. Струнке тіло - це ще не все, що нам треба для щастя. Важливішим є здоров’я людини, і це не пусті слова. Чи ти вже чула, що таке анорексія? Чи може в тебе також вже був розлад харчування?

Що це таке 

На дієтах сидить багато хто. І навіть на строгих (хоча скільки разів вже було сказано, що це зовсім некорисно і після строгих дієт швидше набираєш вагу). Але лише у декого розвивається анорексія, яка може привести до небезпечного схуднення, гормональних порушень і навіть смерті. 
Анорексія - психічне захворювання, при якому спостерігається патологічне бажання втрати ваги, що супроводжується сильним страхом ожиріння. Анорексія є дуже небезпечною хворобою. Найчастіше на неї хворіють дівчата 13-22 років. Їх струнке тіло здається їм дуже товстим і великим, вони потрапляють в пастку небезпечного схуднення.

Видів поведінки при нервовій анорексії два: 

- Обмежувальний: хворий добровільно обмежує їжу до зникаюче малої кількості їжі. 
- Очисний: хворий обжирається, а потім провокує рвоту або зловживає послаблюючими, 
діуретиками або клізмами. 

Від анорексії просто так не звільнишся, це не те захворювання, яке нагадує про себе раз на місяць. Хворі на анорексію страждають від постійного відчуття власної недосконалості, вони налякані і загнані в кут своїми страхами. Свідомість хворих їм не належить, вони не можуть контролювати свої відчуття. Вони буквально одержимі думками про вагу, їжу, зайві калорії і образ власного тіла. Багатоьх хвороба мучить навіть уві сні - їх переслідують кошмари, нав'язливі сни про їжу.Для них поняття струнке тіло абсолютно викривлене.
Серед психологічних захворювань у анорексії найвищий відсоток смертності.Анорексія обговорюється сьогодні досить часто.

Здоров'я | Переглядів: 215 | Додав: Olenka | Дата: 07.12.2016 | Коментарі (0)

Хто-небудь ще бореться після переходу на літній час? Ми всі трохи сонні сюди. Дивно, як велика різниця в годину робить. Тому що ми втратили годину сну, 

Насправді, це найбільш поширені розлади сну у Сполучених Штатах і в Росії страждають близько 40 мільйонів чоловік. 

 

Існують різні типи безсоння. Гостра безсоння-це те, що переживає більшість людей, звичайно з-за стресу або травми. Цей тип безсоння зазвичай триває не більше декількох тижнів. Хронічна інсомнія визначається як проблеми зі сном не менше трьох днів на тиждень протягом не менше трьох місяців. Цей тип безсоння зазвичай не потребує лікування.

Здоров'я | Переглядів: 194 | Додав: Olenka | Дата: 16.11.2016 | Коментарі (0)

Затримка менструації: що може викликати це?  

   
Затримка менструації є спільною проблемою з кількома потенційними причинами, і вагітність абсолютно не єдиний. Стрес може бути величезним фактором, але, крім того, недостатнє харчування або надмірне здійснення може бути тим, хто винен в цьому. 
Один досвід затримки менструації"У мене є сестра,якої були неегулярні місячні, так як вона початку менструації. Менструації почалися  пізно для неї, у віці 18 років. Проблема нерегулярні місячні і затримці менструації до сих пір триває.
Здоров'я | Переглядів: 265 | Додав: Olenka | Дата: 16.11.2016 | Коментарі (0)

Є одна приказка: "палиці і камені можуть зламати мої кістки, але слова ніколи не заподіють мені болю." Але це твердження є помилковим, тому що насправді, слова мають силу шкодити і емоційно наносити шрами людям. І, на жаль, багато людей які перебувають у відносинах , як правило, забувають про це.

Зрештою, ми тільки люди. Під час сварки , ми захищаємося , і будемо це робити . Так що я все розумію. Але у ці напружені хвилини, стільки образливих і поблажливих фраз прослизнуть, і ми навіть не знаємо, на скільки насправді це шкодить нашим партнерам. Деякі люди вважають, що важливо бути прямим і чесним, але якщо це робити не беручи до уваги вашого партнера його почуття та характер тоді, ти насправді робиш багато помилок.
Так що якщо ви хочете зберегти романтичні стосунки, важливо знати, що не слід казати своєму хлопцеві чи дівчині.

Здоров'я | Переглядів: 288 | Додав: Olenka | Дата: 12.10.2016 | Коментарі (0)

Чи Можна Завагітніти Якщо Він Кінчає Біля Мого Піхви, Але Не В Середину?

Я дуже хвилююся зараз. Мій хлопець і я дуріли, але у нас не було сексу. Я подрочила йому, а потім він скінчив мені на стегно, дуже близько до моєї  піхви. Насправді, дуже дуже близько. Я можу завагітніти навіть якщо він не кінчив всередину мене? Будь ласка, допоможіть!

Здоров'я | Переглядів: 1002 | Додав: Olenka | Дата: 12.10.2016 | Коментарі (0)

Коли справа доходить до жіночих презервативів, більшість людей, як правило, мають багато питань. Або, точніше, більшість людей мають принаймні одне питання про жіночі презервативи.

Якщо ти частина тих хто не знає що таке жіночий презерватив?/ Не хвилюйтеся. Ви напевно не єдина, впевнена в цьому. Більшість людей знають, два або три протизаплідні варіанти–звичайні презервативи, протизаплідні таблетки, і ВМС, як правило, найбільш відомі методи. Жіночі презервативи– мішечок, який вставляються в піхву для запобігання від вагітності.
Ось, ці дивні речі ніхто ніколи не говорить вам про жіночі презервативи:

Вони Дійсно Можуть Підвищити Задоволення Для Обох

Здоров'я | Переглядів: 273 | Додав: knopa | Дата: 15.07.2016 | Коментарі (0)

Стрінги ексуальні, молодіжні,  трусики але, на жаль, вони не ідеальні. Здорова вагіна має збалансований рівень рН 3.5-4.5, який тримає тільки потрібну кількість корисних бактерій/погані бактерії, іноді стрінги можуть порушити цей баланс. Чому? Вузька форма стрінгів дає більш схильність рухатися протягом дня. По суті, це квиток в одну сторону для поганих бактерій з дупи які можуть передатися в піхву. Крім того, більшість з них сексуальні і не зроблені з бавовни і тому менше дихають. Все це в сукупності заштовхує бактерії в піхву, залишивши Вам можливість інфікування.

Ми знаходимося під великим соціальним тиском, щоб завжди виглядати "сексі". Насправді це просто не здорово носити стрінги щодня. Пам'ятайте, що більшість наших мам і бабусь ніколи не носила стрінги, і вони якось вижили. Це досить недавнє явище. Якщо хтось помітить, що у вас є лінія нижньої білизни , вони можуть це пережити.

Здоров'я | Переглядів: 275 | Додав: Olenka | Дата: 25.06.2016 | Коментарі (0)

Поки ми займалися сексом, мій хлопець я зрозумів що хлопець пісяє всередині мене. Чому це сталося і що робити? Це дійсно погано для мене? Я могла захворіти? Будь ласка, допоможіть, я соромлюся йти до гінеколога.

Здоров'я | Переглядів: 1092 | Додав: Olenka | Дата: 24.06.2016 | Коментарі (0)

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::