MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Здоров'я

Як запхати тампон перший раз?

Нам часто ставлять запитання: що потрібно зробити, щоб ввести тампон правильно, особливо якщо ти їм користуєшся вперше. Як ввести тампон, аби він не заважав. Як виглядає правильне вкладання тампона?

Для того, щоб правильно ввести тампон, тобі слід навчитися декількох прийомів. Перед введенням тампона постарайся розслабитися і не поспішай. Якщо ти напружена, то і м'язи будуть напружені. Спочатку прочитай інструкцію і поклади її так, щоб її було видно і щоб у тебе були вільні руки. Завжди мій руки до і після введення тампона. Знайди найбільш зручне для тебе положення: сидячи на унітазі, розсунувши коліна; стоячи, розсунувши ноги і трохи сівши або упираючись однією ногою на стілець.

Видали індивідуальну упаковку з тампона

Пластиковий апплікатор складається з двох трубочок, одна в іншій.

Перед введенням тампона необхідно подовжити апплікатор до його повного розміру.Пластиковий апплікатор забезпечить нам зручне вкладання тампона.

Для того, щоб правильно і безпечно ввести тампон, потягни за внутрішню трубочку апплікатора до характерного клацання. Тепер тампон готовий до введення.А пластиковий апплікатор знаходиться у відповідному стані.

Великим і середнім пальцями однієї руки візьми зовнішню трубочку апплікатора за гофровану частину. При цьому витяжний шнурок повинен звисати з внутрішньої трубки і бути направлений убік від твого тіла. Іншою рукою обережно розсунь шкірні складки, що прикривають вхід в піхву. Направ закритий пелюстками кінець зовнішньої трубки у вагінальний отвір під невеликим кутом до поясниці.

Пам'ятай, що піхва розташована під кутом до поясниці. Зроби декілька глибоких вдихів і видихів і обережно введи зовнішню трубку аппліктора в піхву до зіткнення пальців з тілом. Якщо апплікатор не входить достатньо легко, пообертай його або посувай з одного боку в інший при введенні.

Продовжуючи тримати зовнішню трубку апплікатора за гофровану частину, проштовхни внутрішню трубку в зовнішню вказівним пальцем тієї ж руки.

Обережно видали ОБИДВІ ТРУБКИ апплікатора. В результаті: тампон усередині твого тіла, там де не відчуваєш, шнур для видалення тампона залишається звисати зовні, а дві апплікаторні трубочки (одна в іншій) ти видаляєш. Пластиковий апплікатор не слід зберігати, він одноразовий.

І пам'ятай, що тампон неможливо ввести дуже глибоко. Якщо ти відчуваєш дискомфорт, швидше за все, не вірно ввела тампон.Повтори вкладання тампона і переконайся, що тобі ніщо не заважає.Джерело: http://knopa.info/forum/91-5533-1
Категорія: Здоров'я | Додав: Olenochka (02.06.2018)
Переглядів: 1104 | Теги: тампон | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом