MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ

Мені 15 і я хочу зайнятися сексом в мене це буде тільки перший раз і я боюся що я можу залетіти….
Як ймовірність того що в перший раз можна залетіть?

Привіт, Катя!

Тобі тільки п’ятнадцять років, а ти вже приймаєш таке важливе рішення у своєму житті. Я не хочу сказати, що я проти сексу в ранньому віці, та все ж таки твій вік має стати головним аргументом, щоб почекати, ще два роки. Адже, все що ми робимо вперше, це запам’ятовується назавжди… Це стосується і першого сексуального досвіду.

Статеве дозрівання у дівчини завершується до 17-18 років. У дівчинки, яка не досягла статевого дозрівання статеві органи, ще не зовсім готові. Найбільша небезпека ховається в тому, що статеві органи юної дівчини можуть бути травмовані. Чому, це трапляється? Під час статевого акту може не виділятися спеціальна змазка, яка запобігає травмам під час статевого акту та полегшує сам процес статевого акту. Саме тому перший статевий акт може бути травматичним та закінчитися розривами стінок піхви.

Цнота призначена для того, щоб захищати від інфекцій внутрішні статеві органи дівчини. Коли порушити її цілісність на слизову оболонку піхви потрапляють мікроби,  ще не досконалій імунній системі пікантного місця важко з ними боротися. Якщо трапиться так, що під час першого статевого акту відбудеться пошкодження стінок піхви, або попаде інфекція, яка буде приносити неприємні відчуття під час сексу, або партнер попадеться «не той», ці фактори можуть викликати  у дівчини – підлітка відразу до сексу, або  призвести до фригідності.

Завагітніти можна при першому статевому акті!!!

Та, якщо ти задаєш питання про контрацепцію, щоб не завагітніти, задумайся чи ти  готова до цього важливого кроку? Використовувати контрацепцію потрібно, не дивлячись на те чи це перший чи не перший секс. Найкраще використовувати бар’єрні методи контрацепції – презервативи. Адже презерватив захищає не тільки від небажаної вагітності, а й від хвороб які передаються статевим шляхом. Не один протизаплідний засіб не дає сто відсоткової гарантії.

Для загального розвитку напишу які, ще є методи контрацепції, та знай, що ці засоби можна починати використовувати з 18-19 років.

-    Внутрішньоматкові засоби (ВМС).
-    Гормональна контрацепція.
-    Біологічні методи контрацепції.
-    Хірургічна стерилізація.

Внутрішньоматкові засоби (ВМС) тобі не підходять, бо перед їхнім введенням потрібно пройти консультацію гінеколога. Ні один гінеколог не захоче ставити спіраль дівчині-підлітку.

Гормональні таблетки для запобігання вагітності я б тобі теж не радила, адже в твоєму віці твій організм, ще не готовий до такого стресу. Адже ці таблетки на гормональному рівні впливають на твій організм. Ці препарати мають ряд побічних дій, при їх вживанні можуть виникати такі хвороби, як артеріальна гіпертонія, жовчнокам’яна хвороба. А також виникає збій у менструальному циклі, підвищується маса тіла, можливі головні болі, тошнота, рвота.

Ціль біологічного методу контрацепції визначити «безпечні дні». Та при такому методі контрацепції ти не захищена від хвороб які передаються статевим шляхом і відсоток, що ти не завагітнієш дужу малий.

Хірургічний метод доцільний тільки тоді коли ти взагалі ніколи не хочеш мати дітей! Та це процес незворотній і після стерилізації ти не зможеш повернути все назад.

Та якщо ти думаєш, що коли ти завагітнієш, то найліпшим варіантом буде аборт, ти помиляєшся! Я раджу прочитати тобі цю статтю «Що таке аборт. Загальні відомості», щоб ти зрозуміла, що такі важливі кроки потрібно робити тоді коли ти будеш готова взяти на себе відповідальність, за життя іншої людини, нехай ще маленької але людини!

І знай: хлопців у тебе буде багато, а ти у себе одна і неповторна!

Тому не поспішай, а добре зваж всі за і проти. І коли ти будеш готова до такого важливого кроку, тільки тоді ти отримаєш справжнє задоволення від «особливих» стосунків з коханою людиною.

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом