MENU
Головна »

Маленька порадниця

[

Запитати

]

І'мя *:
Код *:

Сторінки: 1 2 3 4 5 »
Показано 1-15 з 73 повідомлень
0  
73. Rostyk Mishak [Olenochka]   (24.03.2018 14:38)
Повір мені не варто бути з першим кращим. Відносини на насправді це нічого хорошого. А любов прийде в самий несподіваний момент. Прийде час і ти зустрінеш підходящого для себе хлопця. Поки насолоджуйся свободою і використовуйте її, будучи не заміжня.

0  
72. Rostyk Mishak [Olenochka]   (24.03.2018 14:38)
,,Привіт, я Галя і мені 17 років. У мене така проблема, я маю комплекси і мені здається, що щось зі мною не так. Справа в тому, що я ще ніколи не мала хлопця, не цілувалася. Можливо, частина з Вас вважає, що це нерозумно, але для мене це серйозно. Всі мої подруги вже колись з кимось були. 

Найстрашніше в усьому цьому те, що мені подобаються хлопчики і у мене іноді складається враження, що я їм теж. Кілька разів в житті у мене була така ситуація, що наприклад, якийсь хлопець мені дивитися і я теж на нього дивлюся, але до нічого більшого не дійшло. Колись один друг з класу хотів зі мною зустрітися, щоб я йому пояснила математику. Запропонував кілька термінів протягом тижня, але мені не хотілося. Тільки потім я подумала, що, може бути, зовсім не про математику йшлося...
Іноді мені цікаво, якщо щось зі мною не так? Фігура у мене в самий раз, трохи проблеми з шкірою, але я намагаюся це приховати. Я навчаюсь досить добре, деякі мені кажуть, що я ботанік, але це не так. Я не надто задумлива і може в цьому проблема? Але мені здається, якщо до мене хлопець заговорить, то зможу з ним поговорити.

Можливо, що хтось задумається, навіщо я сюди пишу про свою проблему. Просто мені не з ким поговорити про це. Мама каже, що у мене є час, сестра яка на 2 роки старша, тобто кожну хвилину має якогось іншого хлопця, а подругам нічого говорити не буду, тому що мене висміють. Я боюся, що ніколи нікого не знайду і буду завжди одна".

0  
71. Rostyk Mishak [Olenochka]   (22.08.2017 03:00)
Я дівчина!))) Мені 20 років!))) У мене зріст 1 м 48 см, а вага 43 кг, а інколи 44 кг. Скажіть будь-ласка на вашу думку це нормально?

0  
70. Rostyk Mishak [Olenochka]   (02.08.2017 18:58)
Скоріш за все у вас так відбувається через те, що до стримання ви не боронили собі цим займатись. Тобто ваш організм привик часто викидувати сперму. Тепер же вам потрібно, щоб організм привик до спокійного життя. Якщо ви часто про це будете думати, не молитись не замінювати цю гидоту спортом чи іншою спрвою, то вам буде важко не піддатись цій спокусі. Останні два речення не вважаю їх адекватними? Що це означає "незадоволене сексуальне бажання"? Бажання взагалі не мало би бути. Якщо ви вважаєте себе людиною. тоді ви повинні керувати вашими тваринними інстинктами, а не вони вами. А якщо роздумувати "чо так все складно", тоді спитаймо себе чого ми все так ускладнюємо через свій егоїзм і грішне, суєтне житт

0  
69. Vadym [nh1]   (31.07.2017 17:17)
Болять яєчка навіть після короткого утримання. Чи це нормально?

0  
68. Rostyk Mishak [Olenochka]   (22.07.2017 17:49)
Що потрібно робити щоб дівчина почувала себе безахисною поруч з хлопцем?

Від свого хлопця я відчуваю захист, тобто я знаю, що завжди зможу на нього покластися, та він не дасть мене нікому образити, я це дуже ціную, ну і звісно увагу, це цінніше всіх подарунків та грошей

0  
67. Agent Agent [knopa]   (13.06.2017 19:43)
Наприклад : коли ми ще зустрічалися то їхавши закордону через львів я вирішив зробити сюрприз і вийти у львові аби пошвидше побачитися з нею.
Після чого було тони образ за те що розбудив у 06,00 . Далі, як їхав
назад то був у неї не в 22.00 а в 20.00 і від неї мусіла швидше піти
подруга з якою "вона бачиться раз на рік" як каже після чого я
вислуховував годину образ в свою сторону. Сьогодні теж толком не
подякувала....аналогічно як останні два три роки практично ніколи не
дякую за те що скидував гроші чи поповнював рахунок. (можливо раз із 10
це траплялося). Хоча на початку стосунків раділа кожні йдрібниці ....
Взагалі не розумію....нічого

0  
66. Rostyk.07 [Olenka]   (26.04.2017 11:45)
Нічого собі, і таке буває в житті. Я б взагалі б не боялася сказати, просто не знаю, який страшний у тебе той брат.. Але якщо ти боїшся, то я б зробила так, щоб мама застала брата з дівчиною в кімнаі і насварила на нього. Або мамі розказала, але попросила, щоб вона не видавала мене, просто зробити так, щоб мама сама це зауважила. Не знаю просто, який авторитет брата у мами і тата .

0  
65. Rostyk.07 [Olenka]   (20.04.2017 13:26)
Спілкуйся, виробляй довіру до людини та вчися бути відвертою. Ніколи не треба соромитися своїх почуттів. Якщо він нормальний, значить все буде добре. А ні- то сто років їй не треба його.

0  
64. Оленка Свачій [svachiy04]   (19.04.2017 18:52)

0  
63. Rostyk.07 [Olenka]   (10.01.2017 02:05)
  • Він має зрозуміти, що кохану людину сприймають такою, як вона є, і намагатися її змінити це злочин і егоїстичне бажання підлаштовувати її під себе
  • Нехай не моралі їй читає яка вона, а сприймає такою як є

0  
62. Mariya [oksanalihachova96]   (06.01.2017 20:21)
Мені 20, йому 23....От на вашу думку нормально коли хлопець такого віку ображається через те, що я смс написала не одразу як проснулась, а через годину-дві? Мало що залишається до того, щоб він влаштував скандал через це!....
Досить часто виникають конфлікти через інтим, бо він хоче цього кожного дня, по кілька раз, а я не відчуваю такої тяги.
Ми разом більше трьох років, загалом у нас все добре, плануємо після того як я закінчу навчання жити разом, обручки вже купили, але останній тиждень почала сумніватись, чи я зможу витримати оті його докори через такі дрібниці..
Вчора (5.01.17) він дві з половиною години висловлював мені своє незадоволення мною. Так, в тих словах була правда, але це ж не означає, що треба кілька годин підряд промивати мені цим мізки.
Каже, що він натерпівся вже зі мною, втомився, бачте...
Образливо трохи...
От сиджу тепер і думаю: чи потрібно щось продовжувати?
Потрібна не конкретна порада/вказівка що робити, а просто хочу дізнатись твою думку про таку ситуацію.

0  
61. Rostyk.07 [Olenka]   (19.12.2016 15:38)
Мені, 17 років: Після кількох місяців спільного життя, ми вирішили наважитися з дівчиною на перший раз. Я незайманий і вона незаймана. Ми намагалися вже кілька разів зайнятися сексом, однак кожного разу з'являється велика проблема – відсутність ерекції або неповна ерекція, тим самим не можу розірвати її дівочу пліву, та увійти членом всередину. Я засмучений, тому що не знаю, чому так відбувається. У мене є величезне бажання сексу, часті сильні ерекції навіть під час ласк з моєю дівчиною у мене немає з ними проблем. Проблема з'являється тільки тоді, коли ми намагаємося беспосередньо цим зайнятися. Що робити?Слід зауважити, що якщо немає проблем з досягненням ерекції під час інших сексуальних ласк, чи в появі ранкової ерекції, це як раз психіка несе відповідальності за відмову під час "першого разу". 

Отже, як перемогти проблему і стрес, пов'язаною з першим разом? Ключ до всього - терпіння, розуміння, довіра, ніжність і почуття, партнерів. Довга прелюдія, контрацепція, місце, де ніхто не заважатиме... всі ці фактори впливають як на настрій так і на рівень стресу під час першого статевого акту. Якщо все це не допоможе, варто звернутися до фахівця – сексолога, психолога або уролога.

0  
60. Rostyk.07 [Olenka]   (29.11.2016 15:52)
Автор, можливо я тебе засмучу, але ваші почуття вже вичерпали себе і краще не буде. І не обов'язково думати, що виною цьому є хтось інший! Почуття вже не ті, пристрасть згасла, тому такий результат....або внось щось нове у ваші відносини, або буденність остаточно все зруйнує...
Також можливий варіант втоми,якщо у нього важка робота то йому не до цього.

В деяких випадках,причину можна не шукати. 
Наприклад у моєї дівчин не такий темперамент характеру як у мене.Їй не потрібно стільки сексу як мені. Що я її насильно буду трахати?

0  
59. Rostyk.07 [Olenka]   (23.11.2016 21:26)
1- Запитай у його сестри або друзів, чому він не запросив досі тебе на побачення, але зроби так, щоб не звучало ніби ти змушуєш поговорити їх з ним про це
2 - Якщо Ви не можете прямо запитати у дівчат, почни цікавитися що говорять за його спиною, якщо він тебе любить (то напевне комусь зізнався).
3 - йому посміхатися і фліртувати, сидіти або стояти поряд з ним, якщо він торкнеться тебе, (то кажи нехай не чіпає) smile
Удачі!


Спробуй, закохати його в себе...
Чи подобаєшся ти хлопцю - як це зрозуміти?
http://knopa.info/forum/71-3590-1#19267


| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::
15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом

Flex америка вагіна блиск Губи Дівчина догляд дієта блюда Вкусно диета дрочити вибір вібратора Анальчик дрочити хлопцеві дрочити дівчині розслабитися під час сексу анал (волосся на лобку голити там безпечний секс поради стосунки бути хорошим хлопцем волосся ігри граємо інтереси анорекція затримка безсоння інтернет знайомство секс Відчуття Вибір інтерєр дизайн вечірка білизна день народження одруження АБОРТ Вбивство Целка незайманість заміж куні анальний секс член груди інтроверти гінеколог дівоча пліва високі підбори розмір члена малий член влітку вироби з паперу (осінь дивні факти) Обрізання стиль (одяг http://knopa.info/forum/50-4903-1#2 http://knopa.info/forum/47-4907-1 http://knopa.info/forum/73-4909-1#2 інтернет знайомства місячні Мінет брити депіляція подарунки 8 Березня ботан дівчиною поцілунок засос мастурбація дівчата романтика перший раз смс вайбер вк ревнощі значущість http://knopa.info/forum/47-5487-1 http://knopa.info/forum/47-4382-1#2 оргазм вагінальний Фото ріст Валентина відмінності відносини браслети батьки весілля вібратори вібратор помада