MENU
Головна »

Маленька порадниця

[

Запитати

]

І'мя *:
Всі смайли
Код *:

Сторінки: 1 2 3 ... 15 16 »
Показано 1-5 з 76 повідомлень
0  
76. Rostyk Mishak [Olenochka]   (Сьогодні 15:07)
Як стати впевненішою в собі?

Стати реально умілою і компетентною людиною, так, щоб це усвідомлювала ти і оточуючі визнавали, і привласнити собі свої досягнення.
.
Проблеми зазвичай три.
- Люди слабо усвідомлюють, що навіть будучи невмілим, можна натренуватися до компетентності, розвинути свої навички. Немає ось цього ланцюжка - "я не вмію, але зроблю ось це і ось це, і тоді буду вмілим".
- Проблеми зі зворотним зв'язком і присвоєнням досягнень. Навіть якщо людина вміє, іноді вона не може усвідомити себе як "вмілого", знецінює з різних причин ці досягнення або не може вбудувати їх в уявлення про самого себе.
- Оточення, яке не здатне оцінити досягнення. Токсичне, або в принципі люди, для яких ваші прагнення мало що значать. Без цього будь-яка впевненість взагалі не має сенсу - яка різниця, що ви вмієте, якщо це ніяк не впливає на ваш статус у соціумі? Навіть навички на зразок "вміння піклуватися про себе", "вміння розуміти свої почуття", тобто глибокі і особисті навички, які начебто оточуючим не потрібні, все одно так чи інакше впливають на якість спілкування в кращу сторону. Ти стаєш спокійнішою, справляєшся сама зі своїми проблемами, це робить тебе більш бажаною співрозмовницею.
Тому дуже важливо оточення, яке б помічало твої досягнення і в якому ці досягнення значущі.0  
75. Rostyk Mishak [Olenochka]   (07.07.2018 10:33)
Тут таке діло я почала зустрічатись з хлопцем,який страший за мене на 7 років,мені 16 і в мене таке відчуття,що йому потрібен тільки секс,ми гуляємо,цілуємось,лапаєм один одного,але він хоче більшого,я боюся,він мені дуже подобається. І в мене виникає питання чи давати? Можливо дайте якісь поради на рахунок відносин

0  
74. Yuliya YuliyaF [yyuliyaf9]   (23.05.2018 19:16)
Привіт! Я Юля хотіла б розказати що мене мучить.
У мене є друг. Ми з ним були настільки хороші друзі що усі вважали, що ми пара, хоча це не так. Декілька днів назад посварилася з ним. Він мене сильно образив. Спершу почав мене ігнорувати, видаляти з усіх груп та відговорювати моїх друзів від мене! Тепер намагається знайти спосіб щоб зі мною заговорити, але я постійно відшиваю. Може, й не варто дружити з ним далі? Чи може, я йому просто подобаюся?

0  
73. Rostyk Mishak [Olenochka]   (24.03.2018 14:38)
Повір мені не варто бути з першим кращим. Відносини на насправді це нічого хорошого. А любов прийде в самий несподіваний момент. Прийде час і ти зустрінеш підходящого для себе хлопця. Поки насолоджуйся свободою і використовуйте її, будучи не заміжня.

0  
72. Rostyk Mishak [Olenochka]   (24.03.2018 14:38)
,,Привіт, я Галя і мені 17 років. У мене така проблема, я маю комплекси і мені здається, що щось зі мною не так. Справа в тому, що я ще ніколи не мала хлопця, не цілувалася. Можливо, частина з Вас вважає, що це нерозумно, але для мене це серйозно. Всі мої подруги вже колись з кимось були. 

Найстрашніше в усьому цьому те, що мені подобаються хлопчики і у мене іноді складається враження, що я їм теж. Кілька разів в житті у мене була така ситуація, що наприклад, якийсь хлопець мені дивитися і я теж на нього дивлюся, але до нічого більшого не дійшло. Колись один друг з класу хотів зі мною зустрітися, щоб я йому пояснила математику. Запропонував кілька термінів протягом тижня, але мені не хотілося. Тільки потім я подумала, що, може бути, зовсім не про математику йшлося...
Іноді мені цікаво, якщо щось зі мною не так? Фігура у мене в самий раз, трохи проблеми з шкірою, але я намагаюся це приховати. Я навчаюсь досить добре, деякі мені кажуть, що я ботанік, але це не так. Я не надто задумлива і може в цьому проблема? Але мені здається, якщо до мене хлопець заговорить, то зможу з ним поговорити.

Можливо, що хтось задумається, навіщо я сюди пишу про свою проблему. Просто мені не з ким поговорити про це. Мама каже, що у мене є час, сестра яка на 2 роки старша, тобто кожну хвилину має якогось іншого хлопця, а подругам нічого говорити не буду, тому що мене висміють. Я боюся, що ніколи нікого не знайду і буду завжди одна".


| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом

Flex америка вагіна блиск Губи Дівчина блюда Вкусно Фото вибір вібратора розмір члена малий член Анальчик розслабитися під час сексу (волосся на лобку голити там безпечний секс Обрізання Мінет поради відносини поцілунок бути хорошим хлопцем волосся ігри граємо інтереси дієта анорекція затримка безсоння інтернет знайомство Відчуття Вибір інтерєр вечірка білизна день народження одруження АБОРТ Вбивство Целка незайманість член весілля заміж анал ріст куні груди інтроверти гінеколог пліва місячні ці дні вагітність Тест біль інтим дівоча пліва високі підбори засос влітку вироби з паперу (осінь стиль (одяг http://knopa.info/forum/50-4903-1#2 http://knopa.info/forum/47-4907-1 http://knopa.info/forum/73-4909-1#2 інтернет знайомства брити оргазм мастурбація подарунки 8 Березня ботан дівчиною дівчата перший раз смс вайбер вк стосунки значущість http://knopa.info/forum/47-5487-1 http://knopa.info/forum/47-4382-1#2 вагінальний ревнощі Валентина секс відмінності батьки браслети анальний секс відстань вступ абітурієнтів вібратори вібратор помада романтика