MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ

У кожного з нас він був, а у когось ще буде. Якщо провести статистичне дослідження, то більшість познайомилася з ним у 12-13 років, і вважає це нормальним. Акселерація дає помітні результати, тому скоро перший секс у 12-13 років буде нормою. Звичайно поцілунок не є чимось аморальним, але його чистоту потрібно берегти, як і цноту.
Під час одного з інтерв'ю Олена Вінницька на запитання, коли у неї відбувся перший поцілунок відповіла: «Пізно. Десь у 17 років». Чому більшість вважають це пізнім терміном?
Кожен з нас прагне кохання і всі хочуть як най скоріше покуштувати його смак. Діти женуться за стосунками, щоб відчути себе дорослими. Адже це ж так модно, з кимось зустрічатися у 12 років. Як багато вони втрачають, спішать розлучитися з дитинством, яке ніколи не повернеться, а їм залишиться лише розчарування, невдалий досвід і фраза «Кохання не існує». А як воно може існувати, якщо воно і не приходило до тебе?
Стосунків у 12 років не існує, та існувати не може. Цей період потрібно провести з іграми, друзями, пізнанням. Слово «кохання» рано використовувати, так як часто виникатимусь проблеми, питання, які можна вирішити у дорослому віці.
Цікавість. Як багатьох мучить цікавість про «солодкі поцілунки», «неземне задоволення», про які чуємо з книг та телебачення. Так, реклама працює у нас чудово, але вона так часто буває віддалена від реальності. Ось тобі 12-13 років, ти ще нецілований (нецілована), а так хочеться не відрізнятися від інших. Боїшся признатися у своїй неосвіченості, стати білою вороною. Дурість штовхає нас на такі думки, а потім і вчинки. Сьогодні у тебе виникає така думка, а завтра ти опинишся з кимось у ліжку, бо тебе переслідуватимуть ті ж переконання.
А як багато з нас відгукується негативними спогадами про перший поцілунок. Не хоче згадувати. Ніби хтось насильно тягнув його губи до інших. А тоді цікавість і гормони брали верх, про що усі ми забуваємо.
Перший поцілунок у декого відбувся під дією алкоголю. Тоді важно себе опанувати і хочеться нових вражень. А найперший поцілунок один, а ми псуємо його такими діями.
Пригадую як стала свідком першого поцілунку своєї сестри на весіллі у нашого брата. Не знаю чи жаліє вона зараз про те, адже тоді, напевно, гордилася тим, що сталося. Але немає того солодкого спогаду про биття серця, обійми коханого. А чи не прикро вам, що ви отак втратили свій перший поцілунок? Через дурощі, гру, зі знайомими, або ж незнайомцями.
Напевно, кожному з нас хотілося згадувати щось приємне, а не невдалий досвід, про який стидно згадати.
Чому сьогодні так стидно признатися в тому, що ти нецілований(-на) у 17-18 років? Що у тебе нікого до того не було? Часто це приймають за те, що у тобі щось не так, якщо ти нікого не цікавив(-ла) до того. Мені робиться смішно, коли чую про таке. Адже проблема не у тому, що ти нікого не цікавив(-ла), а у тому, що у когось помилкові переконання.
Згадаймо фільм «Нецілована», де головна героїня вперше поцілувалася у 25 років. І ніскільки не жаліє про це, адже вона любила його.
Я знаю, що нікого не переконаю цією промовою. Світ не змінити. Я хочу, що ці 12-13 років не спускалися вниз, а піднімалися. Бо у такому віці не про стосунки треба думати, а про навчання, і пам'ятати, що дитинство мине, а поцілунків у житті ще буде багато. Перший поцілунок потрібно берегти як цноту для коханого. Я думаю, якщо вас кохають, то вашій половинці буде приємно отримати такий подарунок.

 

Да, вот это проблема из проблем. Как целоваться с нрим, если у тебя нет никакого опыта в этом вопросе? Как быть? С готовностью или сдержанно ответить ему? Если ты сама сделаешь первый шаг, не подумает ли он, что ты навязываешься? А если не сделаешь – вдруг ему покажется, что он тебе безразличен? Вообще поцелуй – дело весьма деликатное. Независимо от того, достаточно ли у нас опыта, перед каждым новым свиданием мы умираем от страху. А вдруг я не умею? Вдруг всё пойдёт не так? Вдруг поцелуй получится не таким? Чтобы не было необходимости во всех этих вопросах, скажу сразу:
«Не таких» поцелуев не бывает, бывает лишь, что не того целуешь.

Что это такое?

Поцелуй – это своеобразное признание двоих в том, что оба не равнодушны друг к другу. Если тебе что-то в поцелуе не понравилось, будет даже пикантно, если ты скажешь: «Давай попробуем ещё». А если речь зашла о носах, то сталкиваются ими крайне редко, и то, если оба слишком торопятся, и если такое произошло, то это прекрасный повод попробовать снова. И помни, что поцелуй должен быть удовольствием, а не испытанием. Если ты чувствуешь, что твоя неопытность может помешать, решай сама, может быть имеет смысл подождать. Но ведь всё когда-то случается в первый раз ;). Хитрость тут одна – научись расслабляться. Не нервничай, не паникуй, и ради Бога , не воображай, что он может о тебе плохо подумать. Заставь свой разум замолчать и сердце справится со всем само.

Типы поцелуев:

Французский поцелуй. У себя на родине он достаточно популярен и его называют слиянием душ. Если ты не очень чётко представляешь, что это такое, то знай - это когда двое слегка приоткрыв рот ласкаются кончиками языка. Вся соль этого поцелуя заключается в том, что он должен быть приятным. Если тебе почему-то не по себе, лучше воздержись.

Шпионский поцелуй – наше секретное оружие. Он применяется исключительно нами, чтоб узнать, не курил ли он или пил ли пиво.

Медицинский поцелуй. Выполняется в лоб, после чего губы нашёптывают температуру.

Разговорный поцелуй. Был особо популярен при дворе Людовика XV. Влюблённые прижимались друг к другу и нашёптывали на ушко стихи или комплименты.

Как целоваться лучше всех?

Для этого не обязательно много практиковаться. Оказывается достаточно включить своё воображение. Попытайся вообразить себе того, с кем тебе бы хотелось поцеловаться. Расслабься, закрой глаза а представь, как ты целуешь парня своей мечты… Некоторые исследователи также рекомендуют «целовать» звёзд. Представив, что ты мысленно целуешься со своим кумиром, то поцеловать Саню из 9-В не составит никакого труда. А вообще надо сказать – парни – народ покладистый. Если не обижая его, деликатно намекнуть, как именно ему следует целоваться, чтобы доставить тебе удовольствие, то очень скоро он добьётся успехов.

Як правильно цілуватися

Перший поцілунок. Беруть участь лише губи, ніякої сексуальності і агресії. Головну увагу слід приділити тільки м’яким обіймам і словам після поцілунку. Ніс трохи зміщується вбік, губи цілують тільки губи, язик зовсім не бере участь.

Непагано буває завмерти "в захопленні” - це ж перший поцілунок!.. Спочатку губи лише трохи розкриті, дотик до губ партнерки легкий, втягуючий. Можна легенько водити по ним кінчиком язика. Коли відчуєш, що вона хоче звільнитися, цілуєш її легенько востаннє і відпускаєш. Обов’язково сказати щось тепле.

Ковтайте слину перед поцілунком і не затягуйте його. Не чекайте доки слина знову накопиться. Все залежить від ситуації і настрою. "Мокрі” поцілунки більш палкі, вони доречні в спальні або в момент сильних почуттів.

Також пару слів про довгий поцілунок. Дівчата цікавляться скільки він може максимально тривати. За книгою рекордів Гінеса найдовший поцілунок тривав 417 годин, але я б не радив намагатися його повторити

В реальному житті більшість поцілунків тривають біля хвилини. Але якщо ви налаштовані на довгий поцілунок, то не панікуйте якщо відчуєте що вам не вистачає повітря. Просто не забувайте дихати через ніс. І ще одне. Іноді люди так збуджуються від довгого поцілунку, що починають дихати занадто швидко. Це призводить до надлишку кисню в крові і, як наслідок, до запаморочення.

Як пояснити що під час поцілунку ми звичайно заплющуємо очі? З точки зору людської фізіології все просто: при поцілунку виділяються гормони, розширюються зіниці, світло починає здаватися занадто яскравим і людина рефлекторно заплющує очі. Як і під час поцілунку, протягом статевого акту очі також часто заплющені (особливо у жінок) для того щоб відсторонитися від довколишнього і повністю відійти в себе, в свої відчуття і зрештою отримати більше задоволення.

Під час написання цього посту я зрозумів що навряд чи зможу описати словами як треба правильно цілуватися - тому раджу подивитися відео "Як цілуватися для початківців”.

Формула правильного поцілунку

Ідеальний поцілунок триває 3 хвилини?

Мудреці про поцілунок

Чому закохані так люблять цілуватися? Це питання хвилювало ще стародавнього філософа Платона. Він стверджував, що раніше людина була за формою схожа на кулю. У неї було чотири руки, чотири ноги й дві голови: чоловіча та жіноча. Ця істота була настільки пихатою, що розгнівала Зевса. Тоді він і розділив її на дві половинки: чоловічу й жіночу. І лише під час поцілу нку вони знову знаходять одне одного, отримуючи величезне задоволення від цього злиття.

А хіба ви не відчували себе єдиним цілим із коханим під час пристрасного поцілунку?

Поцілунок подарує здоров'я

Учені одностайні в думці про те, що поцілунок створений не лише для задоволення. У поцілунку користі значно більше, ніж у багатьох таб летках, лікувати якими ми так звикли всі хвороби, як фізичні, так і душевні.

Так американські вчені довели, що люди, які часто цілуються, живуть у середньому на 5 років довше і рідше звертаються до лікарів.

Наукове пояснення цієї цілком зрозумілої теорії в популярному викладі звучить так. Річ у тому, що під час поцілунку організм виробляє величезну кількість нейропептидів. Активізуючись, вони знищують віруси і хвороботворні бактерії, зміцнюють імунітет і діють як болезаспокійливі. «Поцілункові» нейропептиди впливають на наш організм у 200 разів сильніше за морфій! При цьому не викликають наркотичної залежності. Викликають лише любовну тугу...

Крім того, під час поцілунку пульс людини прискорюється до 150 ударів, а при сильному збудженні - до 300. Тиск зашкалює, а губи припухають. Ось чому жінки так люблять використовувати червону помаду - це сильний еротичний імпульс.

Ті, хто бореться із зайвою вагою, повинні знати, що трихвилинний поцілунок спалює близько 12 кілокалорій, стільки ж, скільки під час пробіжки на стометрівці! А от у слині містяться ензими й антитіла, які протистоять будь-якій інфекції, а також андростерон - речовина, що збуджує сексуальний потяг.

Оздоровчий поцілунок

Психологи з Берлінського університету вивели навіть особливу формулу оздоровчого поцілунку.

Отже, щоб трохи підлікуватися, під час поцілунку треба:

Цілуватися не менше трьох хвилин

Спостереження за 100 парами різного віку дозволили стверджувати, що ідеальний поцілунок триває рівно 3 хвилини. При цьому бажано дивитися одне одному в очі.

Не знаю, як ви, а я обов'язково спробую! От тільки як при цьому засікати час - для мене залишається загадкою.

Три чарівні поцілунки вранці

Ті ж німецькі психологи, спостерігаючи все за тими ж парами, впевнено стверджують, що три поцілунки по 20 секунд зранку подарують чудовий романтичний настрій на весь день.

Якщо хочете, щоб день удався - не лінуйтеся енергійно й ніжно цілувати свою другу половинку. І робіть це не лише вранці, адже поцілунок - чудовий спосіб показати, наскільки ви дорогі одне одному.

І на завершення наведемо кілька цікавих фактів з історії поцілунку.

Поцілункові рекорди

Абсолютний рекорд належить американцю на прізвище Вольфрам із Міннесоти. 15 вересня 1990 року він перецілував 8001 людину. При цьому на один поцілунок він витрачав усього 3,6 секунди.

Найперший поцілунок в історії світового кіно відбувся в 1886 році. У 30-ти секундному ролику Томаса Едісона ніжно цілувалися актори Мей Ірвін і Джон С. Рає.

Найбільше поцілунків у голлівудському фільмі «Дон Жуан» 1926 року. Уважні глядачі нарахували там 191 поцілунок.

Найдовше в кіно цілувалися Реджис Туме і Джейн Ваймен у ролику You're in the Army Now 1940 року. У ролику тривалістю 185 секунд поцілунок займав 4% усієї тривалості фільму.

Як визначити - чи вмієте ви цілуватися?

Як визначити - чи вмієте ви цілуватися. Головне - це стежити за реакцією партнера. Скоріше за все, це більше хвилює чоловіків ніж жінок. Якщо жінка тихенько стогне або задоволенно завмирає під час довгого поцілунку - то це одразу помітно і ви одразу розумієте що ви на вірному шляху.

Але якщо вигляд у вашої партнерки такий нібито її змусили сидіти на лекції з філософії - подумайте, що можна зробити такого щоб її завести? Пам’ятайте що немає нічого приємнішого ніж досягати бажаного результату шляхом спроб і помилок, те саме стосується питання як навчитися цілуватися. Сьогодні може ваш поцілунок буде не дуже вдалим, але ви врахуєте всі нюанси і завтра поцілуєте вашу кохану так що вона буде ладна вибухнути від задоволення. Жінки вміють удавати і обманювати, але під час поцілунку вони зазвичай забувають про свої здібності і не приховують почуттів.

Я раджу звертати увагу на деякі “ознаки”, які можуть точно вказати вам що ви щось робите не так. Наприклад, якщо дівчина закриває рот, відволікається, відводить очі, або навіть заснула у вашій слині - то це вірна ознака того що ваші поцілунки не дуже її цікавлять.

Якщо вона одразу після поцілунку запитує вас про останні політичні новини в країні, або каже вам щось неприємне, то таким чином вона вам натякає що ви її не цікавите як партнер по поцілункам. В такому разі вам потрібну ввімкнути всю свою фантазію і вперед - до перемоги! Практика, практика і ще раз практика!
Наостанок пропоную подивитися відео 
справжній майстер-клас від справжніх майстрів поцілунків.

 

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом