MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ

Не дарма, ой, як не дарма статевий член чоловіки часто називають чоловічим достоїнством або його спадщиною. Вони, чоловіки, його обожнюють! Пишаються їм, носяться з ним як з улюбленим дітищем і самим головним предметом у житті. І, відповідно, особливо цінують тих жінок, які звертаються з ним, з членом, гідно, вже вибачте за каламбур. І, отже, не вміючи толково робити мінет – ти завжди залишишся в програші.

Не слід тішитися, що це просто, що ти все вмієш і взагалі – природа підкаже. Може з твоєї точки зору все і так – але з чоловічої ні. Насправді оральний секс – досить складний технічний прийом, що вимагає і знань, і вміння, і терпіння, і, поза сумнівом, такої собі акторської майстерності. Звичайно, багато чого можна домогтися експериментальним шляхом. Але хто дасть гарантію, що чоловік буде підставляти свій скарб під твій учень рот і терпляче чекати, поки ти покращиш свою майстерність? До того ж багато які не дуже розумні пані вважають, що самі знають як краще, лежи, мовляв, і не сіпайся, я сама все зроблю. А ось і ні! Справа в тому, що мало хто з дівчат задає собі питання: а яким бачить оральний секс чоловік? Чого він чекає? І одиниці розуміють, що чоловік отримує уявлення про те, як йому повинні робити мінет, в основному з двох джерел: з порнофільмів і порножурналів, і ще – з розповідей друзів!

Перш ніж почати лікнеп, зроблю поправку: ця стаття не для тих жінок, які не сприймають оральний секс або які вважають, що взявши в рот пеніс свого коханого чоловіка – роблять йому бозна-яку послугу. Не для тих, хто відчуває гидливість; або бачить в сієм акті щось принизливе для себе, чи розглядає феляцію як щось обмінюване – на вірність, на подарунки, на взаємність у вигляді куннілінгуса, на зростання по службі і т.п. Секс – це найбільша радість, і сприймати його можна лише в комплексі, до обопільного задоволення. Хіба можна, викравши шматочок картини з Паризького Лувру, насолодитися шедевром в цілому?

Основа всіх основ: чоловік повинен бачити, що ви захоплені, ви любите його «гордість і гідність». Рідкісний чоловік з самого початку дозволить собі мінет наосліп, тобто віддатися малознайомій жінці і закрити очі, передчуваючи задоволення. Навпаки, чоловік зробить все, щоб бачити весь процес, поки не стане довіряти тобі і не переконається, що ти дійсно справишся. До того ж дивитися – це його збуджує. І якщо в тебе весь час закриті очі – це його збентежить, навіє масу питань (чого заплющилась, що хочеш приховати, ховаючи очі?). Головне, щоб погляд не був переляканим або напруженим.

Техніка орального сексу повинна рясніти різноманітністю. Ласки до коітуса не повинні бути інтенсивними, а більше грайливими, раззадорюющими. І ніщо не дратує сильніше, ніж лижущий рух язика: вздовж усього стовбура члена, полоскотати вуздечку, описати коло по канту головки, пірнути кінчиком язика в отвір сечівника, знову вуздечка, вниз по стовбуру, посасування яєчок … Пам’ятайте, що в порно все перебільшено, і якщо ви будете «балувати» свого партнера, працюючи як помпа, ритмічно, різко, часто, щільно стиснутими губами – то він або швидко закінчить, або злякається вашої грубості і настирності і більше вам своє чудо природи не довірить. До речі: продовжувати швидкі й сильні рухи губ і язика після викиду сперми – спецефект порнографів, що не має відгуку в реальності. А от дуже ніжні лизання язиком і дуже м’які торкання губами, плюс тепле спокійне дихання на головку члена, цілком можуть викликати повторну ерекцію – і набагато швидше, ніж чоловік сам чекає!

Потренуйся ховати зуби. Обертати їх губами. Або напружувати витягнуті губи досить сильно і довго, щоб не дай бог не поранити і не заподіяти біль! Від грубого поводження чоловік лякається і буквально сохне. Після цього він тебе не тільки не підпустить – буде здригатися, коли ти посміхаєшся, згадуючи, як ці милі зубки трохи не позбавили його головної чоловічої гідності.

Трохи про позиції. Найпоширеніша і улюблена чоловіками – жінка, що стоїть на колінах. Їх захоплює не твоя псевдоприниженість – а те, що все прекрасно видно і можна контролювати, а так само зручно простими рухами стегон дати зрозуміти партнерці, чого хочеться. Але коліна втомлюються швидко. Зручніше посадити його, а самій стати рачки, тоді і в нього огляд не псується, і в тебе більше опори. До того ж можна спокусливо вигинатися і крутити стегнами … Так само дуже зручно укласти чоловіка, а самої розташується приблизно під кутом 45 * до його торсу. Але це якщо він дозволить. До речі: саме в цій позі дуже зручно глибоко заковтувати член, і ризик вдавитися мінімальний. Взагалі поза добра: ти все контролюєш, задаєш ритм і глибину, дражнишся-граєшся, і його руки дістають при твоєму бажанні до твоєї спини, або сідниць, стегон або … незначне переміщення перетворює цю позу в улюблену багатьма «69?, до обопільного орального кайфу. До речі: тут значно зручніше, коли ти згори, тому що саме у тебе амплітуда рухів значно більше.

І наостанок пару слів про жадане «глибоке горло». Чомусь ковтання і тремтіня від захвату чоловічої плоті дається жінкам легко лише в порно. А ти чим гірше?! Тим більше для чоловіка це – вищий пілотаж за його відчуттями та оцінкою твоєї майстерності. Перше: для початку тобі повинно бути зручно, опора рук і ніг максимальна, щоб ти могла розслабити горло і вільно повертати шию куди тобі потрібно. Або стань над лежачим на спині чоловіком, утворюючи прямий кут тілами, або ляж на ліжко, звісивши голову, а він нехай стане на коліна. Головне, щоб ти могла все регулювати. І. .. розслаб горло! Це насправді просто. Я ще не знаю жодної, яка хотіла би – та не освоїла. Тренуватися розслабляти горло варто ПОЗА сексу. І вчитися треба не пригнічувати природний блювотний рефлекс, а розширювати горло так, щоб позовів не було. Розкрий рот не широко. Витягни язик. Відчуваєш напругу мигдалин? Вимовляй різні звуки, відчуй різноманітні рухи у себе в горлі. А тепер учись ворушити всім цим господарством без звуку. Потім без витягнутого язика. Потім і зовсім із закритим ротом. Це й насправді просто. І пам’ятай: член, він навіть коли твердий – все одно м’який, і гнучкий. По цьому тренування на банані не принесуть результат, а навпаки, зміцнять твій страх перед блювотними позивами і невпевненість в собі. Так, коли ти будеш ставити свій перший експеримент на чоловікові – не роби швидких і різких рухів. Плавно. Вгору-вниз. І ще. Умничка. Трохи глибше. Не йде? Не поспішай. Дочекайся своєї внутрішньої готовності. І коли член скользне вглиб горла – не лякайся і не зупиняй голівку між гландами, пропусти далі, інакше стане дико лоскітно і горло неодмінно скоротиться відомим рефлексом …

З чого почати мінет?
Основна техніка: прикрий зуби губами і надавши роті форму літери «О», при цьому не напружуй губи, вони повинні бути вільними і м’якими. Тримаючись однією рукою за основу пеніса, не поспішаючи ковзай губами (вологими!) Вниз до тих пір поки ти відчуваєш себе комфортно. Внизу затримайся на 1-2 секунди і рухайся також не поспішаючи у зворотному напрямку. Установи з партнером зоровий контакт. Коли ти досягнеш голівки пеніса, на 1-2 секунди Відірвися від нього. Якщо в цей момент партнер дивиться вгору, значить, ти почала правильно, продовжуй у тому ж дусі. Повтори рухи ще кілька разів, не забувай використовувати язик, щоб підтримувати пеніс вологим.

Чи потрібно смоктати член коли робиш мінет?

Не всім подобається, коли їх пеніс смокчуть (іноді це може викликати больові відчуття), тому в даному випадку все залежить від індивідуальних уподобань. Іноді досить просто ковзати по ньому щільно стиснутими губами.

Як позбутися «блювотного рефлексу» при мінеті?
Перевір свою позу. Під час орального сексу твоя шия і горло не повинні перегинатися. У даному випадку тобі не слід лежати поруч з партнером. Найбільш сприятлива поза, коли партнер стоїть, а ти сидиш навпроти нього або стоїш на колінах.

Що робити, якщо його пеніс пахне?
Позбутися запаху допомагає видалення волосся в пахової області. Більше того, перед початком ви можете разом прийняти душ.

Що робити, якщо під час мінету в роті сухо ?
Якщо підняти до неба язик, то рот наповнитися слиною. Також ти можеш тримати під рукою стакан з водою.

Що робити, якщо ти не можеш взяти пеніс в рот повністю?
Розмір гортані в середньому становить 5-6 см, тоді як середня довжина пеніса 12,5-15 см. Як ти сама можеш переконатися розміри не співпадають, тому не варто комплексувати, що ти не можеш взяти пеніс глибоко в рот. Більш того, більшість нервових закінчень знаходяться на голівці, а не на стовбурі пеніса, тому той факт, наскільки глибоко ти його береш, не впливає на відчуття задоволення. Якщо тобі чисто психологічно подобатися бачити, як пеніс повністю зникає у тебе в роті, то для цього тобі необхідно вирівняти положення голови і розслабити м’язи гортані, повільно просуваючи пеніс всередину. Якщо у тебе легко виникає блювотний рефлекс, спробуйте розташувати пеніс трохи під кутом, щоб він ішов більше за щоку, ніж у горло.

Що робити з крайньою плоттю під час мінету?
Зволоживши за допомогою слини або масла область навколо крайньої плоті, потім обережно відсунемо її пальцями або язиком. Під час орального сексу ти можеш утримувати її в одному положенні або рухати по стовбуру. Пам’ятай, що в будь-якому з двох випадків дана галузь повинна бути добре зволожена. Інакше відчуття з приємних перетворяться на больові.

Що робити, якщо він довго не кінчає під час мінету?
Чим швидше чоловік досягне кульмінації, тим краще для тебе. Не в тому сенсі, що тобі це не подобається, просто робити це довше 10-15 хвилин дуже втомлює. Починає боліти щелепа, сохнути в роті і т.п.

Ось ті маленькі хитрощі, які допоможуть тобі швидше довести до оргазму:
- Залиш світло включеним, збери волосся назад, щоб він міг бачити те, що ти робиш. Підтримуй з ним зоровий контакт і дай йому можливість побачити, як ти працюєш язиком;
- Перед тим як приступити до орального сексу і під час його, стимулюй інші ерогенні зони;
- Пести промежину (область між анусом і яєчками), а також яєчка;
- Не роби це мовчки, видавай які-небудь звуки насолоди;
- Помісти добре зволожений палець в анус;

Що робити, якщо він майже досяг кульмінації?
Для досягнення кульмінації важливо здійснювати постійний ритм, тому, коли чоловік ось-ось досягне оргазму, не міняй техніку, тільки трохи прискорити темп. Це важливий момент, особливо чоловікам подобається прискорення темпу в самому кінці, але після досягнення кульмінації, припини всі дії з пенісом, так як у чоловіка, також як і у жінок спостерігається підвищена чутливість після оргазму.

Що робити, якщо ти не хочеш ковтати сперму?
Ти можеш перевести оральний секс в звичайний секс, ти можеш доробити до кінця руками, давши йому можливість закінчити тобі на груди (деяким чоловікам, це особливо подобається). Якщо ти боїшся, що сперма дуже калорійна, то приблизна її енергетична цінність становить 5 калорій за 1 оргазм. Якщо тобі просто не подобається її смак, ти також можеш спробувати навчитися ковтати її швидко, всю за один раз, як якщо б це були ліки. Неприємний смак спермі можуть надавати такі продукти харчування: солоне, спаржа, чіпси, пиво, часник, цигарки, червоне м’ясо і кава.

Що ж – залишилося тільки побажати тобі гідного партнера!

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом