MENU
Головна » Архів матеріалів

У вашого хлопця поганий настрій, і Вам цікаво, як можете поліпшити його? Відповідь ви знайдете в цьому записі!Кожен з нас іноді має поганий день, що звичайно є, цілком звичайною справою. Але, якщо Ваша улюблена людина має поганий настрій протягом тривалого часу, то напевно, цікаво, як би ти могла поліпшити йому настрій. У цьому пості ви знайдете кілька порад, що зробити, щоб поліпшити настрій хлопцеві.

#1. Обійми його. Інколи ми не розуміємо того, наскільки велику силу мають звичайні обійми. Вони можуть зробити більше, ніж слова. Якщо Ваша кохана людина має поганий настрій, то замість того, щоб змусити його довіритися, просто підійдіть до нього та обійміть.

#2. Погодуй його. Це може звучить трохи смішно, але більшість хлопців не люблять бути голодними (втім, дівчата теж не люблять), а смачна їжа може підняти настрій, хоча на короткий проміжок часу. Звичайно, це не вирішить проблему, але якщо завдяки цьому він відчує себе хоч трохи краще, то варто спробувати.

#3. Зроби що-небудь для нього. Можливо, є щось, аби допомогти йому, щоб йому стало краще. Допомагагння хлопцеві не є гарною ідеєю в довгостроковій перспективі, але якщо ви зробите це по шляху виключення, щоб поліпшити його настрій, він, безумовно, оцінить цей жест.

#4. Запропонуйте свою підтримку. Хлопці не завжди хочуть, щоб їх щось турбувало. Ми, дівчата, у нас невелика проблема з прийняттям цього (тому що як так можна не хотіти розповісти?). Безумовно, твоєму хлопцю буде легше знати, що ти його підтримаєш , та є поруч.

#5. Віддай йому пульт. Безперечно це поліпшить йому настрій, якщо ви дозволите вибрати, що будете дивитися. Навіть якби матч. Якщо ви не є фанатом футболу, то спробуйте витратити д ... Читати далі »

Просмотров: 5 | Добавил: Olenochka | Дата: 18.11.2018 | Комментарии (0)

Як сказати дівчині "Давай займемося сексом"...


Вже два місяця тестую ситуацію, коли перебуваєш з дівчиною вже на стадії "добре знайомі", в якийсь підходящий момент прямо їй кажу - "Поїхали до мене і займемося сексом".  Підходив так за два місяці десь 20-25 разів, були мало знайомі і зовсім не знайомі ).  Отримував по обличчі 6 разів, інші зводили до жарту і після цього спілкування з ними було мінімум. Спрацювало всього 4 рази, що досить мало якщо брати середню кількість кулаків, що летіли мені в око ((
Питання: чи є місце такому способу і якщо є, то як правильно проводити?
Тобі нічого не залишається, як поговорити з нею про секс прямо:

"Я дорослий чоловік, я хочу тебе, а ти мене хочеш?",
"Що тебе зупиняє, чого ти боїшся, чому не їдеш до мене додому?",
"Ти готова до дорослих відносин між чоловіком і жінкою?",
"Ти боїшся, що я не одягну презерватив? Я завжди одягаю, завжди березі жіноче здоров'я дівчат", "Якщо тебе батьки не відпускають ввечері до мене, то ми можемо зустрітися вдень, а ввечері я відвезу тебе додому",
"Ти хочеш, щоб я тобі показав паспорт, що я не одружений?", "Ти хочеш, щоб я здав аналізи на венеричні захворювання і показав тобі довідку?",
"Що тебе турбує?", "Ти боїшся їхати до мене? Тобі потрібна моя адреса? Можемо поїхати до тебе. А готель тебе влаштовує? Де для тебе прийнятно зайнятися сексом з чоловіком?". Якщо мукає ("бе", "ме"), чітко нічого відповісти не може, то питай ... Читати далі »

Просмотров: 31 | Добавил: Olenochka | Дата: 01.11.2018 | Комментарии (0)

Ми знайомі? Що відповідати/відписувати?

Мені часто задають питання "ми знайомі", як успішно перевести це питання в спілкування, з продовженням?


- "Ні, але намагаюся."

- "Ні. Але сьогодні нам, ні що не зможе завадити!!" )

-  "Ні, тому є привід познайомитися"

- "Тепер так мене до речі ..."

- "Ні, але ми можемо це виправити".

- "Ні, давай знайомитися"

- "Ну тепер будемо знайомі, мене звуть Вася"

- "Звичайно, Я Олександр!"

Ми знайомі? - Можеш сказати Так, мене звуть Вася, а тебе ?)) Будь-яку пропозицію на позитиві.

Коли запитують відповідати не обов'язково) Я б сказав: Я ____, тебе як звати) Мета-повідомлення: щира доброзичливість до людини


Просмотров: 20 | Добавил: Olenochka | Дата: 28.10.2018 | Комментарии (0)

Невинність вже давно перестала бути чимось, чим варто хвалитися. Але, є люди, які цінують "свіжість" підлітків – і вони готові платити за неї високу ціну. Про продаж цноти говорять багато – на жаль, іноді це працює як реклама. Тому, якщо Тобі спало на думку, аби позбутися від "тягару" і одночасно на цьому заробити – прочитай цей текст.Коли чуєш квоти запропоновані за "продаж цноти", подив над розквітом цього бізнесу стає меншим. Портали, журнали чи інтернет-форуми, на які заходять багато хто з нас, говорять навіть про 10 тисяч доларів – це ціна за одну ніч з незайманою. Враховуючи той факт, що ця сума вважається максимальною, реально кажучи, виходить що дівчина може отримати близько 3 – 5 тисяч. Для підлітка, який отримує від батьків, наприклад, 500 грн на місяць на кишенькові витрати (а іноді і взагалі не має своїх грошей) - це гроші величезні. Кількість речей, яких можна за них купити, видається безкінечною. Крім того, як випливає з розповідей, сміливих  подруг, "клієнта" можеш собі вибрати. Здавалося б, вирішує дівчина – дивиться фотографії кандидатів, оцінює їх вік, зовнішність, позицію і перше враження. Здається, що дійсно, це золотий бізнес: саме так варто позбуватися цноти, просто момент неприємності і тимчасове багатство. На жаль, виглядає це не так райдужно.

Ти продаєш – ти ризикуєш

Існує величезна кількість небезпек, пов'язаних з процедурою продажу невинності. Незважаючи на палкі запевнення подруг, та переконливі слова "кандидата", як і раніше встановлені правила &ndash ... Читати далі »

Просмотров: 55 | Добавил: Olenochka | Дата: 18.09.2018 | Комментарии (0)

Незалежно від того ти є хлопцем чи дівчина, свій перший поцілунок ніколи не забудеш. Це перший досвід, коли знаходишся так близько до іншої людини. Якщо ти хочеш, щоб Твій перший поцілунок був справді успішним, скористайся нашими порадами!Немає такої людини, яка б не пам'ятала свого першого поцілунку і супутніх йому емоцій – почуття тривоги і "метелики в животі". У багатьох підлітків підсвідомість сприймає страх і стрес перед цією подією, турбуючись про те, як вона відбудеться. Пам'ятай, це не іспит! Не потрібно нікому нічого доводити!

Щоб перший поцілунок не закінчився невдачею, важливо, аби вибрати потрібну людину – того, до кого є справжні почуття. Поцілунок з зовсім випадковою людиною, нічим не буде відрізнятися від поцілунку своєї власної руки. Пам'ятай, що поцілунок-це насправді прояв ніжності і почуттів до близької людини!

Основний принцип говорить також, щоб нічого не планувати і не хвилюватися надмірно. У потрібний момент все прийде само, напевно це відчуєш. Надмірний стрес і суто "технічний" підхід до теми, зіпсує всю магію, яку несе з собою цей перший поцілунок. Крім того, чи дійсно ти хочеш, щоб такий момент був запланований від а до я?

Як повинен виглядати перший поцілунок?

Цікава, напевно, сама "техніка" поцілунків і так званий "поцілувала мене взасос". Якщо ти не знаєш, як це робити – не поспішай. Почни з декількох ніжних поцілунків в губи, потім дуже акуратно, кінчиком язика оближи рот вашого партнера або партнерки. У цей момент, швидше за все, справи підуть своїм плином. Коли справа доход ... Читати далі »

Просмотров: 55 | Добавил: Olenochka | Дата: 09.09.2018 | Комментарии (0)

Підлітки стають все більш і більш усвідомленіші в питаннях сексу, все швидше і швидше починають сексуальне життя. У зв'язку з цим часто і сексуальні експерименти не чуже. Може так статися, що хоча ви тільки у підлітковому віці, а вже починаєте разом зі своїм партнером або партнеркою думати про...третю особу у вашому ліжку.Іншими словами, може хтось з вас почав думати про секс у трьох. Думки поки нешкідливі, але можливо  ви починаєте думати про те, щоб когось запросити на цей унікальний досвід. Незалежно від етапу, на якому ви знаходитесь, варто обміркувати питання ще раз і подумати, чи це правильне рішення.

Пропозиція трикутника

Частіше всього починається з жарту – до тих пір, поки хтось з вас не скаже: "Слухай, а може дійсно спробувати?" І тут може виникнути перший скрегіт, Що ви можете відчувати в ситуації, коли ваш партнер подає вам саме таку пропозицію для урізноманітнення сексуального життя?

Поліна (18 років.) вона відчула себе дуже дивно, коли виявилося, що жарти її хлопця про можливий секс у трьох зовсім не жарти...:

– Я була в шоці, коли Андрій запропонував мені секс утрьох. У нас є подруга Ірина. І саме вона колись сказала серйозно, що думає про трикутник і якби ми хотіли, то вона за. У мене відібрало дар мови і я вдавала, що не чую. Андрій зі сміхом сказав, що повинен поговорити зі мною, 
– я думала, що він в жарт сказав, тільки. Пізніше, він торкнувся цієї теми знову і запитав, чи я погоджуся так спробувати. Це зачепило мене дуже. Я подумала, що, напевно, зі мною нудно, що хоче зайнятися сексом з іншою жінкою. Я сказала, що мені потрібно це обдумати, а зараз... не знаю. Я боюся, що він і так мені зрадить, якщо я не погоджуся або вважає мене за скучною... – каже Поліна.

Досвід показує, що дуже б ... Читати далі »

Просмотров: 57 | Добавил: Olenochka | Дата: 01.09.2018 | Комментарии (0)

„Мій хлопець умовляє мене на секс поза домом. Він хоче, щоб ми зробили це десь в цікавому місці – наприклад, в роздягальні магазину в торговому центрі. У мене змішані почуття. Я не хочу його образити, але думаю, що мене це не збуджує. Що робити, коли секс у громадському місці-це не моя мрія? Як сказати про це хлопцеві?" Марія, 16р.Практично в кожного з нас виникає колись така ідея – секс десь поза домом. Але від ідеї до реалізації, довгий шлях, багато сімнівів, а вмовляння партнера справи не покращує. Чи погоджуватися на секс поза межами дому?

Секс у громадському місці: чому це "круто"?

Багато людей, які мають більш тривалий стаж в статевому житті, мали різний сексуальний досвід у різних дивних місцях. Але чому, власне, люди вирішили піти на такий ризик? Що змушує їх погоджуватися на можливість того що їх побачать треті особи?

Причин кілька. Перша-це просто невелика різноманітність. Для пар, які завжди люблять в ліжку, секс у новому місці-це щось нове. А щось нове може викликати більше задоволення і більше збудження.

По – друге, мова йде про адреналін. Нібито, ми не робимо нічого жахливого, але тим не менш, завжди існує ризик, що хтось нас помітить. Це як заборонений плід, як відомо, він завжди кращий .

По-третє – часто сама атмосфера робить, що з'являються такого роду ідеї. Наприклад, на відпочинку. Ви лежите собі на пляжі, або ви їдете на середині озера на водних велосипедах. Блаженна ідилія і приємна атмосфера розслабляє і покращує настрій, а це нерозривно зливається з хорошим сексом.

Чи секс у незвичному місці це щось погане?

Багато людей замислюються над цим питанням. Всупереч розхожій думці, відповідь не однозначна. Все залежить від ... Читати далі »

Просмотров: 75 | Добавил: Olenochka | Дата: 18.08.2018 | Комментарии (0)

„Я весь час думаю про секс! Допоможіть, тому що, напевно, зійду з розуму! Ці думки переслідують мене весь час, в школі, під час перегляду фільму, я вже не кажу про зустрічі з друзями – в тому числі і з дівчатами. Це починає дуже заважати, тим більше, що часто в думками не закінчується, і я повинен помастурбувати. Чи це Нормально, і як допомогти собі?" Валерій, 15р.Те, що в підлітковому віці думки про секс виникають частіше, ніж зазвичай, це цілком "нормальний" симптом – дозрівання. Але, в деяких випадках, як у Валерія, такі думки починають "правити" всім, тим що ми робимо. І це вже починає втомлювати. Ми підкажемо, як з цим боротися.

Звідки ці думки?

Ну, напевно, не будете здивовані, якщо ми скажемо вам, що ваші нав'язливі думки про секс, це просто гормони. І так воно і є. Це вони відповідають за нічне сім'явиверження, неконтрольована ерекція, яку ви можете мати, навіть під час нудного уроку фізики, врешті-решт, за сни, в яких нон-стоп, ви займаєтеся сексом.

Відразу заспокоюємо – тут немає нічого поганого! Не турбуйтеся про те, що ви станете, збоченцем в парку . Звичайно, так не буде! Це лише певний етап, який вже дуже скоро пройде. А перш ніж це станеться, спробуйте кілька наших способів освоєння нав'язливих думок.

Мастурбація – не пробували?

Може здатися дивним, що ми закликаємо вас до мастурбації. Але, по-перше – це нічого поганого, а по – друге, ми радимо насправді тільки тому, що постійні думки про секс заважають вам нормально функціонувати.

Звичайно, ніхто не змушує вас мастурбувати по кілька разів на день – роблячи собі приємно, навпаки це не має так виглядати, тому що можете самі собі нашкодити. А ... Читати далі »

Просмотров: 52 | Добавил: Olenochka | Дата: 30.07.2018 | Комментарии (0)

Ви коли-небудь замислювалися або думали над тим, як ви пишете смс? Чи робите це чудово, а можливо і не до кінця? А що є якісь смс правила? Ну, звичайно, є. Особливо, коли мова йде про обмін повідомленнями між нею і ним ;-). Ознайомтеся з нашим коротким інформатором і стань чемпіоном в sms переписці.

Перед вами кілька важливих моментів. Якщо ви хочете знати , як писати SMS-повідомлень, так щоб вони були веселі, незабутні і завжди робили гарне враження на одержувача – обов'язково запам'ятайте їх .1. Зверніть увагу на правильність написання на клавіатурі

Знаємо, знаємо – не кожен є вчителем української мови. Але правда є такою, що словник української мови у вас на витягнутій руці, якщо у вас є при собі мобільний телефон . Справа в тому, що жахливе орфографічне написання може відштовхнути від вас хорошого хлопця або дівчину – серйозно!
Завжди, коли у вас є дилема, що до написання слова, перевір його на правильність, або заміни іншим. Завжди.

2. Початок

У деяких випадках ви можете пропустити звичайне "привіт" на початку смс (наприклад подрузі, з якою вчитеся в одному класі). Але, якщо ви пишете до дівчини або хлопця або просто до когось, кого не бачив/- мінімум один день – напишіть "привіт".

3. Коми в смс-ах

Не важливі? Маячня! Ті, хто про них забувають, іноді пишуть такі твори, що дуже важко здогадатися, про що йдеться. Крім того, подивіться на це речення – "Я люблю готувати свою сім'ю та тварин". Кома або її відсутність дійсно робить різницю, чи не так?

4. Смайлики в sms-повідомленнях

Всі "смайлики" та "міни& ... Читати далі »

Просмотров: 84 | Добавил: Olenochka | Дата: 24.07.2018 | Комментарии (0)

Пройди наш тест і дізнайся, чи готова ти до першого разу.За кожне питання, на яке ти відповіла ТАК , дай собі 1 бал, на кожне питання на яке ти відповіла  НІ – 0 балів.
 

  • 1. Тобі 16 років або більше. ТАК (1) / НІ (0)
  • 2. Ти зі своїм хлопцем, мінімум, півроку. ТАК (1) / НІ (0)
  • 3. Ти знаєш, як захистити себе від вагітності та захворювань, що передаються статевим шляхом. ТАК (1) / НІ (0)
  • 4. Ти впевнена, що Твій партнер буде підтримувати ТЕБЕ, навіть якби ти завагітніла і не залишить одну з дитиною. ТАК (1) / НІ (0)
  • 5. Рішення про початок статевого життя ти прийняла разом з хлопцем, і ви обоє цього хочете. ТАК (1) / НІ (0)
  • 6. Відчуваєш, що Твій коханий чоловік-це той єдиний. ТАК (1) / НІ (0)
  • 7. Хочеш бути зі своїм хлопцем ще ближче, а не просто мати секс, тому що подруги вже його мали. ТАК (1) / НІ (0)
  • 8. Ти готова до того, що перший раз може бути не таким красивим, як у кіно, і потім можеш відчувати біль. ТАК (1) / НІ (0)
  • 9. Ти приймаєш своє тіло і не буде соромно роздягнутися перед хлопцем. ТАК (1) / НІ(0)
  • 10. Знаєщ, що Твій коханий б ... Читати далі »
Просмотров: 76 | Добавил: Olenochka | Дата: 15.07.2018 | Комментарии (0)

1 2 3 ... 17 18 »

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::