MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ

Кому з нас незнайома ситуація, коли ми випадково виявляємо на тілі поставлений невідомо де синяк. Добре ще, коли його можна прикрити одягом, а якщо це не можливо зробити, а попереду нас чекає якийсь важливий захід, де потрібно бути на висоті, тоді вам стануть у нагоді ці поради, знайдені мною на просторах і-нету.

    * Якщо вдома, відразу перше що попалося з холодильника прикласти до місця забиття.
    * Змастити синяк відразу після забиття вершковим маслом.
    * "Бадяга"-теж дуже хороший засіб, в будь-якій аптеці продаєтся. Дуже швидко знімає всі синці
    * Прекрасне випробуване на собі засіб - крем від ударів і синців "Ай-Болить"
    * Змастити синяк відразу після забиття алое.
    * Відразу як тільки вдарилася чи вдарили тебе - доклади ганчірочку, змочену сечею.
    * Господарське мило - кашка. Якщо нанести відразу після забиття, синяка взагалі не буде, навіть, якщо сильний удар. Єдина проблема, не завжди з собою мило
    * Ліотон - гель - дуже ефективно.
    * Є спеціальний крем на основі п'явок, "Cіняк-OF"
    * Добре і швидко допомагає мазь "Швидка допомога" і "Рятувальник"
    * Якщо синяк все ж таки з'явився, потрібно намалювати на ній йодом сітку і він зникає досить швидко.

   Ну і найголовніша порада: Будьте обережні!

Синці, або по-іншому гематоми, у більшості випадків ми одержуємо, ударившись про що-небудь. При ударі лопаються кровоносні посудини, і кров з них розтікається під шкірою, викликаючи припухлість зміна кольору й хворобливість.
   Поява синців у людей похилого віку, шкіра яких истончилась із віком, пояснюється руйнуванням сполучної тканини й крихкістю кровоносних посудин. Хоча про це не прийнято говорити, але в молодих жінок на плечах, зап'ястях і стегнах досить часто зустрічаються синці у вигляді «відбитків пальців» - результат грубого обігу приятеля або чоловіка під час занадто бурхливого сексу.
   Тривале перебування на сонце також робить шкіру більш підданої утвору синців. До такого ж результату приводить приймання численних ліків, у тому числі й препаратів типу аспірину, що розріджують кров.
   Як позбутися синців
   Лікарі затверджують, що звичайний синець повинен зникнути сам по собі протягом декількох тижнів. У міру загоєння він послідовно міняє колір від червонясто-синього до пурпурно-чорного, а потім жовтувато-зеленому.
   Чим нижче на тілі розташовані синці, тем повільніше вони гояться. На особі синець проходить через тиждень, на тулуб – через два тижні, а на нозі може залишатися протягом місяця. Справа в тому, що в посудинах ніг більше тиск крові, тому там вони кровоточать сильніше, чим, скажемо, на руках.
   Коли наступного разу ви одержите синець, згадаєте корисні ради від Donlcc.
   Лід приклали, лід забрали
   
   Якщо ви прикладете лід відразу після удару, то зменшите розмір і інтенсивність синця й полегшите біль. Холод змушує посудини стискуватися, тому менше крові попадає в навколишні тканини.
   Скористайтеся льодом, загорненим у тканину, і прохолоджуйте синець 10-20 хвилин, потім зробіть перерву. Повторюйте кожні дві години.
   Спробуйте тримати лід у холодильнику, а не в морозильній камері. Він буде цілком холодним, однак не змерзне й не стане твердим, так що його буде зручно прикладати до тіла.
   Забинтуйте його
   Негайно затягніть забиту область еластичним бинтом (особливо якщо синець на нозі), щоб натиснути на суглоби, що лопнули. Це запобіжить витоку великої кількості крові, і синець буде не таким більшим.
   Зігрійте
   Через 24 години, коли синець уже сформувався, можна прикладати тепло. На цій стадії тепло допомагає розширити навколишні кровоносні посудини, щоб вони змогли швидше віднести, що скопився рідину й кровоносні клітки. Улаштуйте собі гарячу ванночку або прикладете до синця грілку на 20 хвилин. Робіть це три рази в день – доти, поки повністю не позбудетеся синця. Але Donlcc не радить прикладати тепло відразу ж після удару – це не допоможе, і навіть навпаки. Тепло викликає набряк тканин, і на ранній стадії воно лише підсилить кровотечу, і синець буде помітніше.
   Вітамін До від синців
   Шукайте в аптеках спеціальні креми від синців з вітаміном К. Крем проникає в шкіру й постачає забите місце вітаміном ДО, який необхідний вашому організму, щоб розщепити й утилізувати витеклу кров. Утирайте крем з вітаміном ДО в синець відразу після забитий місця й потім двічі в день, поки синець не зникне.
   Однак не варто думати, що такий же гарний результат принесе вживання їжі, багатої цим вітаміном. Проведені дослідження показали, що така їжа не створює достатньої концентрації вітаміну, щоб зробити помітний ефект.
   Спробуйте арніку
   
   Арніка – гомеопатичний засіб від забитий місць, що продається в більшості аптек, дуже ефективно при синцях. Його можна ухвалювати усередину або наносити безпосередньо на синець. Але ніколи не мажте шкіру, якщо в цьому місці є порізи або садна.
   Косметичні засоби, що маскують
   Поки ви остаточно не позбудетеся синця, зможете замаскувати його за допомогою спеціальних косметичних засобів жовтуватого кольору. Оскільки синці – це суміш синього й червоного, те, якщо ви нанесете на це місце склад жовтого кольору, ви нейтралізуєте синець і зробите його непомітним.
   Такі засоби продаються в аптеках. Їх випускає безліч фірм. Шукайте водоустойчивие композиції, щоб вони не змилися й не зійшли з потім.
   Імунітет від синців
   
   Зміцнити імунітет, у тому числі й до появи синців на тілі можна за допомогою вітаміну С. Адже синці частіше з'являються саме в людей, що не одержують достатньої кількості вітаміну С. Якщо вас замучили синці, виходить, вам потрібно більше ухвалювати цей вітаміну. Уживайте побільше свіжих фруктів і овочів, але якщо це не вдається, спробуйте ухвалювати мультивитамини.
   У якості тривалої профілактики синців спробуйте щодня користуватися кремами й лосьонами з вітаміном З, їх можна знайти в аптеках. Вітамін З усмоктується в шкіру й згодом сприяє росту коллагена, які захищає й підтримує кровоносні посудини, роблячи появу синців менш імовірним.
   Однак якщо ви розв'язали ухвалювати вітаміни в капсулах, проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Більші дози вітаміну З підвищують ризик утвору каменів у бруньках. Щоб уникнути цього, обов'язково пийте більше води, коли ухвалюєте вітамін С.
   Допомога лікаря при синцях
   Donlcc рекомендує вам звернутися до лікаря за консультацією, якщо:
   
   у вас великий синець від зіткнення або травми (наприклад, падіння або автокатастрофа), особливо якщо синець хворобливий і обмежує рухливість у суглобі;
   у вас часто з'являються синці без видимої на те причини;
   у вас легко утворюються синці, і ви ухвалюєте в більших дозах аспірин або який-небудь інший болезаспокійливий засіб (наприклад, ибупрофен або парацетамол при артриті);
   у вас після хірургічної операції утворювалася більша гематома – схожа на синець, дуже хвороблива пухлина. У цьому випадку треба звернутися до хірурга, що оперував вас.
   
   Незалежно від того, звідки у вас з'явився синець, він вас ніяк не прикрашає. Синці не прийнято показувати навколишнім, тому вам постійно доводиться ховати їх від сторонніх очей. За допомогою наших рад ви легко зможете їх замаскувати й прискорити час загоєння травмованої тканини

Господарське мило від синців
Візьміть господарське мило (чим темніше, тим краще), намочіть його і місце забитого місця добре намильте. Залиште піну до висихання і не змивайте її годин 12. Синяка не буде, біль швидко мине, і практично ніколи не буває пухлини.
Таким чином, можна замивати і рани з кров’ю. Кров перестає йти, і рана заживає швидко.
Синяк швидко проходить!

Щоб синяк на обличчі в результаті удару швидко зник, на другу добу прикладайте до нього 2-3 рази на день сухе тепло. Наприклад, грілку або пляшку з гарячою водою, можна мішечок з підігрітим піском. Синяк швидко проходить. 

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом