MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ

Перший анальний секс: як правильно підготуватись та займатись сексом в задоволення

Цей вид сексу у наш час, як і раніше, розглядається як щось дивне, потворне і загадкове одночасно. У стародавні часи анальний секс вважався абсолютно нормальним і іноді був навіть більш популярним, ніж секс класичний. У Давньому Єгипті він також був поширений, і, крім того, був однією з форм панування (наприклад, згвалтування переможених супротивників). Але християнство змінило становище і представило його як неповноцінну, нездорову і брудну практику. В Африці анальний секс вважався можливістю парування, коли не відбувалась дефлорація. В інших культурах анальний секс вважають аморальним через неможливість завагітніти.

Це сексуальна практика за участю стимуляції анальної області пальцями, язиком, кінцівками чи еротичними пристосуваннями. Анальна область має велику кількість нервових закінчень, як і піхва, але їх чутливість зазвичай набагато сильніша. Для жінок це пов'язано з тим, що між піхвою і анусом розташовується досить вузька перегородка, тому анальна стимуляція надає потужну стимуляцію і вагінальній області, у чоловіків же відбувається стимуляція простати, що є еквівалентом G-зони у жінок.

Може здатися, що анальний секс стає нормальною сексуальною практикою, але, незважаючи на всі приємні відчуття, кінець травного тракту у людей в першу чергу призначений не для статевого акту.
Використання анального сексу парою можливе у різних формах. Гомосексуальні стосунки між чоловіками передбачають уведення статевого члена в анус партнера, для жінок-лесбіянок це стимуляція фаллопротезами або пальцями. У гетеросексуальних парах це анальна стимуляція способом прямого проникнення пеніса чоловіка в пряму кишку жінки або "подвійне проникнення" за допомогою додаткового використання іншого фаллоімітатора. Все більш популярним серед гетеросексуальних чоловіків стає роздратування анусу партнерки пальцями, анальними іграшками чи пристосуваннями для феляції.

Родзинкою у великій різноманітності підручних засобів є гетеро-анальний накладний пеніс - страпон (strap-on): жінка одягає труси зі штучним фаллоімітатором і здійснює анальний статевий акт зі своїм партнером. Ця практика вимагає бажання експериментувати з боку обох партнерів, бо не кожен чоловік і не кожна жінка згодні на подібні забави.

 


Основні правила анального сексу
1. «Ні» анальному сексу з випадковими партнерами - поряд з іншими небезпеками, це один з основних шляхів передачі ВІЛ
2. З партнером чи партнеркою під час сексу необхідно підтримувати контакт і стежити за жестами, диханням, виразами, і т.д.
3. Навіть невелика помилка може призвести до великих проблем або довічної відрази до цієї гри.
4. Пасивний партнер не повинен мати проблем з травленням і екскрецією, а пряма кишка повинна бути повністю очищена.
5. Підготуйтеся заздалегідь.
6. Обидва партнери повинні бути впевнені, що хочуть і з нетерпінням чекають цього.

Підготовка до анального сексу
Жінок охоплює жах при думках про бруд і нечистоти, які можуть з'явитися під час анального сексу. Тому правильна підготовка позбавить вас від можливих проблем. Пасивний партнер (партнерка) можуть зробити клізму, про яку початківці мають досить приблизне уявлення. Одним з варіантів, який ідеально підходить для очищення кишечника є подорожник (індійський подорожник), який доступний у будь-якій аптеці (при цьому треба пити багато рідини). Ця речовина сприяє переварюванню і виділенню всього баласту, накопиченого в кишечнику. Очищення кишечника займає близько 14 днів, і після нього можна відчути себе абсолютно «порожнім» всередині. Екскременти обволікаються своєрідним слизовим покриттям, і туалетним папером можна навіть не користуватися. У такому разі до анального сексу можна приступати без побоювань. Набагато швидше того ж ефекту можна добитися за допомогою клізми.

Інструменти для анального сексу
Темні рушники, паперові серветки, посилені презервативи зі змазкою, що містить олію чайного дерева, спеціальний анальний гель (бажано чайного дерева) латексні рукавички (в ідеалі чорні), кошик для сміття. Виберіть хороший і досить дорогий анальний гель, що містить антибактеріальні дезінфікуючі речовини (анус містить безліч бактерій) з гарним запахом. Незадовго до акту можете трохи випити, щоб заспокоїтися, тільки пити треба зовсім мало. П'яний партнер може завдати болю, а партнерка вчасно не відчує цього. Крім того, це дозволить розрядити обстановку і розслабить тазові м'язи.

Змазка та іграшки для анального сексу
Пряма кишка не має природного мастила! І хоча невелика кількість слизу там все-таки виробляється, цього точно не вистачає. Для анального сексу головне правило - мастила багато не буває! Дуже спотворюють реальну картину анального сексу порнофільми, які представлені як звичайний запис анальних ігор без будь-якої підготовки. Але порноактриси готуються до анального сексу за допомогою клізми, мастила і розтягування з фалоімітатором. Тому не варто вірити всьому, що на екрані, адже це всього лише кіно.

Сфінктер прямої кишки перед проникненням повинен бути абсолютно розслаблений. Приділити цьому слід не менше 30 хвилин! У цей час слід виконувати анальну стимуляцію з обов'язковим застосуванням змащення: дратувати зовнішній сфінктер не тільки пальцями або вібратором, а й язиком. Партнерка повинна розставити сідниці і утримувати їх у такому положенні - так буде набагато простіше Пестощі заднього проходу за допомогою язика називається анілінгус або римінг, і є досить небезпечним, але надзвичайно приємним. Якщо ви не впевнені в ідеальній гігієні партнера або є інші причини - спробуйте використати тонку плівку для упаковки харчових продуктів, яку накладіть на область прямої кишки. М'якість і вологість язика при цьому будуть відчуватися трохи менше, але це все одно буде дуже приємним. Якщо ви практикуєте оральні ласки без захисту, ви піддаєтеся небезпеці зараження кишковою паличкою. Це може викликати запалення верхніх дихальних шляхів, яке схоже на ангіну, але лікується інакше. Лікар пояснив, що це досить погано, і якщо ви практикуєте такого роду дії, то краще подбати про профілактику, ніж потім лікуватися. У мазках виявляють бактерій, які можуть потрапити в організм тільки якщо ви практикуєте спеціальну дієту ... (копрофагія). Крім того, деякі бактерії є важковиліковними або невиліковними взагалі! (Лікарями-сексологами встановлено, що не існує антибіотика, який вбиває бактерій, що викликають запалення сечових шляхів).

Через деякий час ви відчуваєте як сфінктер розслаблюється і збільшується в об'ємі. Візьміть латексні рукавички, але не надягайте їх демонстративно на очах у партнерки, це неприємно. Якщо рукавичок немає, надягніть на палець презерватив. І це не тільки через бруд, а й для захисту від гострих нігтів і грубих задирок, якщо такі є. Додайте анальної змазки і повільно обертальними рухами просувайтеся всередину і назад, кожен раз занурюючись на кілька міліметрів глибше. Скорочення сфінктера до форми пляшки або лійки говорить про пристосування його до руху зсередини. При русі в зворотному напрямку ви можете відчути опір. Не поспішайте, натискайте плавно. Вам буде потрібно приблизно 2 хвилин, щоб внаслідок ніжної стимуляції відкрився внутрішній сфінктер. Його подальше розслаблення і відкриття відбувається повільно. Коли весь палець опиниться всередині, ослабте тиск, після чого знову порухайте ним всередину-назовні. Палець витягніть, при цьому презерватив або рукавичку виверніть навиворіт і викиньте у відро для сміття.

Тепер можете скористатися будь-яким пристроєм для початківців. Це може бути анальна пробка, ланцюжок або анальний вібратор. Анальна пробка займає статичне положення в анусі, анальні ланцюжки з м'яких або твердих кульок ідеальні для поступового розширення, а вібратор має розслаблюючу дію. Розтягування сфінктера створює виключно приємні відчуття при повільному проникненні. анальна пробка  Анальні вібратори більше підійдуть тим, кого збуджує внутрішній рух. Це, звичайно, можна визначити тільки шляхом тестування. У всякому разі, найбільша кількість нервових закінчень знаходяться навколо сфінктера, тому вибирайте іграшки для стимуляції саме цієї області. Повільно обертайте іграшкою і не поспішаючи розтягуйте задній прохід. Розміри ануса значно більші, ніж ви собі уявляєте, і всередину можна ввести навіть всю кисть руки, але для цього, звичайно ж, потрібні чималий досвід і тривалі тренування.

Як тільки ви зможете ввести в анус близько трьох своїх пальців, можна вже замислитися про проникнення всередину членом. Є тільки одне «але». Первісні страхи цнотливої попки прокинуться знову, коли ви видалите все, що було всередині і перейдете до сексу. У свідомості партнерки зафіксовано, що пеніс для анального отвору завеликий, і його проникнення буде болючим, навіть якщо всередині вже був предмет значно більший, ніж член. Тому треба м'яко повідомити жінці про те, що вона вже готова.

Перша і, швидше за все, найпопулярніша позиція: жінка лягає животом на стіл на м'яку подушку. Чоловік стоїть позаду. Далі слід нанести лубрикант і одягти презерватив. Добре зволожуєте анус партнерки мастилом і акуратно вводите голівку члена. Далі дозвольте партнерці самостійно рухатися вам назустріч. Тримайте її руками за боки, а вона однією рукою нехай візьме вас за зап'ястя і сама регулює ваші рухи всередину або назовні. Робите неглибокий поштовх і чекаєте, просуватися треба по кілька міліметрів. Звичайно ж, не можна проникати одним ударом відразу - повільними рухами просувайтеся все глибше. У перший раз це довга їзда по трасі, і, відповідно, не поспішайте! Якщо жінку збуджував анальний ланцюжок, можете спробувати вийти повністю і увійти знову. Це неймовірно цікавий спосіб, але не зовсім підходить для початківців, а також кишечник заповнюється повітрям, як насос. Якщо їй подобалась наявність пробки або вібратора всередині, не витягуйте член, а продовжуйте повільно рухатися.

Пам’ятка про анальний секс

• Геморой і тріщини є великою перешкодою для анального сексу, оскільки секс викликає їх загострення і прогресування. Лікування необхідне!
• Ніколи не проводьте анальне злягання в послідовності піхва - анус - піхва. Засмічення піхви бактеріями із прямої кишки може призвести до серйозних вагінальних запалень.
• Правильний анальний секс не викликає болю. Якщо партнер її відчуває, треба зупинитися і почекати, поки біль стихне, потім повільно видалити пеніс або продовжити легкі рухи.
• Не використовувати вібратори, які не мають обмежувача. Спеціальний анальний вібратор ніколи повністю не вводиться всередину. Якщо це станеться, а вібратор має якісь гострі краї, існує гостра небезпека того, що гострий край викличе спазми в кишечнику, який засмокче іграшку ще глибше і, природно, витягнути її можна буде тільки за допомогою лікаря.
• Щоб не сталося неприємностей з нечистотами, пряма кишка повинна бути очищена.
• Завжди використовуйте презерватив. Бактерії у сечовивідних протоках можуть викликати серйозне запалення сечових шляхів. Якщо презерватив порвався - відразу слід ретельно вимити пеніс і спробувати негайно помочитися.
• Анальний секс і вагітність - поняття взаємовиключні, якщо не враховувати, що настання останньої все ж таки можливе при випадковому попаданні в піхву сперми, яка витекла з ануса.
• Нормальний безболісний анальний секс може розслабити сфінктер і привести до нетримання.
• Пряма кишка завдовжки близько 12 см, а потім круто повертає в товстий кишечник. Якщо довжина пеніса у вас більше середнього розміру, проникнення може бути болючим для партнера, тому слід уникати глибоких поштовхів.
• Анальний секс не є повністю безпечним. Будь-який біль може бути ознакою найдрібніших тріщин. Після їх загоєння утворюються дрібні шрами, які відчуваються набагато менше, а це може призвести до утворення нових тріщин і появи серйозних захворювань.
• Жорсткий анальний секс може призвести до розриву бар'єру між піхвою і анусом, який вважається дуже серйозною травмою.
• Після анального сексу ви можете відчувати сильну потребу дефекації або метеоризм, які протягом декількох хвилин або годин зникають.

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом