MENU
Головна »

Маленька порадниця

[

Запитати

]

І'мя *:
Всі смайли
Код *:

Сторінки: « 1 2 3 4 ... 16 17 »
Показано 6-10 з 82 повідомлень
0  
77. Rostyk Mishak [Olenochka]   (18.07.2018 20:16)
Що робити якщо тобі брешуть?

Якщо ти знаєш, що тебе обманюють, значить ти знаєш правду? Якщо це так, то спробуй "підловити" обманщика. А потім поговори з ним, скажи, як неприємно постійно слухати брехню. Запитай: які причини для обману, навіщо? Чому не можна розповісти правду? Я думаю, дізнавшись відповіді на ці питання, тобі багато що стане зрозумілим, а людина не буде так робити (або ж вкрай рідко), вже не буде підстав вішати тобі локшину на вуха'. І ваші стосунки з цією людиною стануть кращі (ну, якщо не вважати великих обманів, які пробачити дуже складно). А якщо людина продовжуватиме тобі нахабно брехати після розмов, то, швидше за все, не варто її тримати поблизу себе. Віддалися від нього/неї, і, коли він відчує твій холод, можливо переосмислить свою поведінку. Цитата напрошується: "ми цінуємо, коли втрачаємо" у висновку хочу сказати, що ніщо, крім розмов, не допоможе в конфліктних ситуаціях

0  
76. Rostyk Mishak [Olenochka]   (15.07.2018 15:07)
Як стати впевненішою в собі?

Стати реально умілою і компетентною людиною, так, щоб це усвідомлювала ти і оточуючі визнавали, і привласнити собі свої досягнення.
.
Проблеми зазвичай три.
- Люди слабо усвідомлюють, що навіть будучи невмілим, можна натренуватися до компетентності, розвинути свої навички. Немає ось цього ланцюжка - "я не вмію, але зроблю ось це і ось це, і тоді буду вмілим".
- Проблеми зі зворотним зв'язком і присвоєнням досягнень. Навіть якщо людина вміє, іноді вона не може усвідомити себе як "вмілого", знецінює з різних причин ці досягнення або не може вбудувати їх в уявлення про самого себе.
- Оточення, яке не здатне оцінити досягнення. Токсичне, або в принципі люди, для яких ваші прагнення мало що значать. Без цього будь-яка впевненість взагалі не має сенсу - яка різниця, що ви вмієте, якщо це ніяк не впливає на ваш статус у соціумі? Навіть навички на зразок "вміння піклуватися про себе", "вміння розуміти свої почуття", тобто глибокі і особисті навички, які начебто оточуючим не потрібні, все одно так чи інакше впливають на якість спілкування в кращу сторону. Ти стаєш спокійнішою, справляєшся сама зі своїми проблемами, це робить тебе більш бажаною співрозмовницею.
Тому дуже важливо оточення, яке б помічало твої досягнення і в якому ці досягнення значущі.0  
75. Rostyk Mishak [Olenochka]   (07.07.2018 10:33)
Тут таке діло я почала зустрічатись з хлопцем,який страший за мене на 7 років,мені 16 і в мене таке відчуття,що йому потрібен тільки секс,ми гуляємо,цілуємось,лапаєм один одного,але він хоче більшого,я боюся,він мені дуже подобається. І в мене виникає питання чи давати? Можливо дайте якісь поради на рахунок відносин

0  
74. Yuliya YuliyaF [yyuliyaf9]   (23.05.2018 19:16)
Привіт! Я Юля хотіла б розказати що мене мучить.
У мене є друг. Ми з ним були настільки хороші друзі що усі вважали, що ми пара, хоча це не так. Декілька днів назад посварилася з ним. Він мене сильно образив. Спершу почав мене ігнорувати, видаляти з усіх груп та відговорювати моїх друзів від мене! Тепер намагається знайти спосіб щоб зі мною заговорити, але я постійно відшиваю. Може, й не варто дружити з ним далі? Чи може, я йому просто подобаюся?

0  
73. Rostyk Mishak [Olenochka]   (24.03.2018 14:38)
Повір мені не варто бути з першим кращим. Відносини на насправді це нічого хорошого. А любов прийде в самий несподіваний момент. Прийде час і ти зустрінеш підходящого для себе хлопця. Поки насолоджуйся свободою і використовуйте її, будучи не заміжня.


| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом

Flex америка вагіна блиск дієта блюда Вкусно вибір вібратора Анальчик (волосся на лобку голити там безпечний секс поради відносини поцілунок бути хорошим хлопцем волосся ігри граємо інтереси анорекція затримка безсоння інтернет знайомство Відчуття Вибір інтерєр вечірка розслабитися під час сексу білизна весілля заміж АБОРТ Вбивство стиль перший раз член презервативи одруження анал анальний секс пліва куні значущість інтроверти незайманість гінеколог Целка Тест вагітність ці дні біль інтим анонімка мастурбація teenzonepl високі підбори розмір члена малий член влітку вироби з паперу (осінь Обрізання (одяг http://knopa.info/forum/50-4903-1#2 http://knopa.info/forum/47-4907-1 http://knopa.info/forum/73-4909-1#2 інтернет знайомства місячні Мінет брити подарунки 8 Березня ботан засос смс вайбер вк ревнощі Зрада батьки стосунки http://knopa.info/forum/47-5487-1 http://knopa.info/forum/47-4382-1#2 оргазм вагінальний Фото ріст Валентина відмінності браслети відстань вступ абітурієнтів груди секс цнота Спілкування вібратори вібратор помада романтика