MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Відносини

У категорії матеріалів: 23
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Як тримати баланс значущості у відносинах?Неможливо мати відносини без балансу, оскільки такі відносини швидко розпадаються. Іноді зберігаються «заради дітей» або повисають на одному партнері, але по суті – розпадаються. 

А от баланс у відносинах – це норма. І це те, що відносини утримує на плаву і дає їм сенс.

Баланс – це приблизно рівна значимість обох партнерів одне для одного. Само собою, мається на увазі рівна ненульова значущість, оскільки при значущості близької до нуля, відносини розпадаються через нестачу зв'язків. Чим більше зв'язків, тим більша значимість. Коли значимість з обох сторін дуже велика, люди втрачають зв'язок зі світом, щоб більше часу присвячувати одне одному, і такі стосунки теж перебувають під загрозою через брак зовнішніх зв'язків. Всі інші випадки: від середньої значимості до високої значимості – це випадки щасливих і тривалих відносин.


Як перевірити вже існуючі відносини на баланс? Дуже просто.

Якщо ви чекаєте від партнера якихось кроків до ще більшого зближення та зміцнення відносин, очікуєте дій, що підтверджують вашу цінність для нього, мрієте почути якісь слова або отримати докази почуттів, значить баланс порушений, і не на вашу користь.

Якщо партнер набрид, вам хочеться більше свободи, вас напрягають його ревнощі і мучить почуття провини за те, що ви приділяєте йому мало уваги, швидше за все баланс порушений не на користь партнера.

Якщо вас все влаштовує, ніяких образ та претензій, якщо ви і скучаєте, то зовсім трішки і це навіть приємно, вам достатньо уваги і ваш партнер теж не обржається на вас, але сумує в розлуці, значить у ваших стосунках – баланс.

Виправити порушений баланс, не в свою користь, легше, ніж баланс, порушений не на користь партнера. Тобто збільшити свою значимість для партнера простіше, ніж значимість партнера для вас.

Але, це зовсім не означає, що збільшити свою значимість дуже легко. Це може бути відносно легко при одних обставинах та досить складно в інших.

Насамперед, необхідно знизити значимість партнера для себе. Більшості закоханих цього дуже не хочеться робити, оскільки здається, що втратиться весь сенс відносин. Але, якщо значимість не одинакова, спочатку необхідно позбутися від зайвої значущості партнера, а потім вже намагатися підняти свою. Найчастіше в результаті зниження значущості партнера, власна піднімається сама собою.

 

Відносини | Переглядів: 54 | Author: Оленка | Додав: Olenochka | Дата: 12.03.2018 | Коментарі (0)

Отже, на МІЙ погляд, прогинання це - виконання дій (купівля подарунків, прохання про вибачення за те, чого не робив, виконання будь-яких доручень партнера на шкоду своїм ресурсам), нав'язаних партнером і неприємних для вас.НЕ є прогинанням:
1. коли вас просять щось зробити і приводять адекватні аргументи, чому людина сама не може це зробити,
2. коли вас просять щось зробити і натомість обіцяють зробити щось для вас та РОБЛЯТЬ це (не обов'язково матеріально),
3. ви відмовляєтеся виконати прохання і партнер спокійно з цим погоджується і ви разом (або партнер сам) шукає альтернативні варіанти реалізації прохання (наприклад, якщо ви запропонували дату побачення і час, але час не влаштував вашого партнера і він(а) запропонував(а) інший час - це НЕ прогинання, це гнучкість, час побачення повинен бути зручний ОБОМ).

Найголовніший критерій, який допоможе вам відрізнити прогинання від непрогинання - це почуття спокою від відмови виконати прохання патнера. Якщо:
1. фрази "справжній чоловік завжди забезпечує свою жінку" або "я тебе не люблю, почуття охололи, ти не мужик, ніколи не можеш зрозуміти що мені треба" (при цьому вона продовжує користуватися всіма вашими плюсами - подарунками, поїздками та іншими послугами).
1. партнер активно підтримує і нав'язує вам почуття провини за відмову виконати його прохання,
2. почуття провини за негативні почуття партнера, хоча ви зі свого боку не робили нічого поганого, були уважні, дбайливі й виконували інші прохання,
3. почуття провини не зрозуміло за що і це почуття у вас активно переслідує і нав'язується партнером,
4. з вами грають в "угадайку" - "ти винен, в чому саме я тобі не скажу, але я образилася, вгадай на що і загладь свою провину",
5. якщо ви виконуєте всі прохання партнера, але ваші прохання завжди знецінюються або ігноруються,

Якщо це так то вітаю вас прогнули і використовують!

Відносини | Переглядів: 52 | Додав: Olenochka | Дата: 26.02.2018 | Коментарі (0)

Ти зустріла хлопця, і ти впевнена, що це той єдиний? Це відмінна новина! Але, перш ніж думати про хороші речі, перевірте, чи випадково він не виявляє певних ознак. Таких, які свідчать про те, що шлюб.буде хорошим.Вже зараз ревнує і хоче вас контролювати.

Якщо він питає, що ти робила. Ревнує, коли ти говориш з будь-яким іншим хлопцем. Може вже навіть спіймала на читанні своїх повідомлень. І завжди знає, хто поставив лайк на твою фотографію на FB ("хто такий цей Євген?"). 

Про те, чому це погано, - каже Оленка: – Я мала такого хлопця. Це було так невинно – він так мило ревнував, я відчувала себе привабливою і коханою. Завжди приходив, був поруч, не дозволяв на тривалий час сидіти з іншими. Жартував, що вона ревнує мене до друзів. Після трьох місяців відносин його ревнощі почали мене турбувати, після п'яти відкрито мене контролював і влаштовував скандали. Не міг позбутися цього навіть після розставання, я повинна була його налякати своїм батьком.


 

Відносини | Переглядів: 107 | Додав: Olenochka | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (0)

Справжні стосунки тривають без влади, нерівності та розумових ігор

 

Згадати перші дні стосунків, коли партнер не може достатньо насолодитися вашою присутністю. Постійно дзвонить розмовляє годинами по телефону, а то і всю ніч. Зараз той час минув, і вже немає метеликів в животі, тільки від однієї думки про свою половинку. Іскра зникла, але досі відчуваєте романтичні почуття до нього. При цьому присутнє відчуття того що партнер не піклується достатньо про стосунки — або, не настільки сильно як ви. Відносини не приносять тої радості?

Цілком природно почувати себе тривожно і сумно, коли це відбувається. Ваша біль може привести вас до спроби використання різних тактик маніпуляцій, для того аби взяти верх у стосунках. Але грати в ігри, за для того щоб отримати або повернути владу у відносинах, неминуче призведе до загибелі. Є багато відносин, в яких одна людина має більше енергії, ніж інша, такі стосунки мають тенденцію бути надзвичайно нездоровими. Фізично або усно, від образливого ставлення до матеріальних речей. Відносини в яких один партнер має більше активів, ніж інший (які не є спільним майном), часто приречені на провал або можуть призвести до смутку і нещастя.

Відносини | Переглядів: 159 | Додав: knopa | Дата: 16.06.2017 | Коментарі (0)

Немає відносин, в яких би не було ніяких конфліктів – якщо хтось стверджує протилежне, то він бреше, або просто ніколи не розмовляє зі своїм партнером (що зовсім не означає, що його відносини хороші). Як правило, конфлікти непоказні і швидко закінчуються. Але іноді, коли їх занадто багато – то призводять до кризи. Що потрібно зробити, щоб вийти з неї.. ? Як врятувати стосунки? А можливо, постійні сварки це ознака того, що нічого з цього не буде?Як врятувати стосунки?

Ви можете вибрати кілька способів порятунку стосунків". Одним з них є так звана "перерва", тобто щось на зразок тимчасового розставання. Чи це працює? Не завжди, згадує 16-річний Михайло:
„Перерва-це дійсно дурна ідея! Коли не міг домовитися з моєю дівчиною Maртою, ми вирішили "на час" розлучитися. В цей час все обдумати, розібратися в собі, відпочити. Виявилося, що нічого не змінилося. Коли знову зійшлися, проблеми теж повернулися. Але нам вже перехотілося сваритися. Ми розлучилися....
.
Цей приклад не є винятком. На жаль, перерва у відносинах дуже часто призводить до таких ефектів. Все тому, що якщо у відносинах є проблеми, то вони не зникнуть після кількох днів відсутності контакту. Єдиним рішенням є повільне відновлення відносин. Як це зробити?

Відносини | Переглядів: 284 | Додав: Olenka | Дата: 03.01.2017 | Коментарі (0)

„У мене мега-проблема, допоможіть. Справа в тому, що у мене є хлопець, Андрій Ми разом вже два місяці. І я з ним дійсно щаслива, це хлопець моєї мрії, але... є одна проблема. Він страшенно погано цілується! Слюні фуу, завжди при поцілунках у мене склалося враження, що у мене пів обличчя мокрого. В цілому, він робить це якось... невміло. Що мені робити? Перечекати? Уникати поцілунків? Я люблю його, але постійно уникаю поцілунків. Допоможіть!!!"Деякі стверджують, що можна "не вміти" цілуватися –  може кожен.  Є люди, які просто цілуються погано – або занадто інтенсивно, або відразу намагаються всунути язик в горло іншої людини, або слиняться дуже... ну і в чому проблема. З одного боку, ми ж не хочемо рвати відносини через таку банальну проблему, з іншого боку поцілунок - це важливо. Можна поговорити з ним – але як це зробити так, щоб не образити? Якщо у вас є подібна проблема, будь ласка, ознайомтеся з нашими порадами.

Дайте трохи часу

Не відразу, потрібно створювати "серйозну розмову", під час якої ви скажете: "Ей, я люблю тебе, але ти цілуєш так, що мені хочеться втекти від тебе" (взагалі так ніколи не говоріть).
Для початку ви можете дати йому трохи часу, але в той же час з користю його використовувати.

– У мене була схожа проблема. Мій колишній хлопець цілувався дуже інтенсивно та занадто сильно. Я відчувала себе так, ніби мене атакували або хотіли з'їсти. Довго я думала над тим, що робити. Зрештою, я вирішила, що не буду "про це казати" , але просто буду давати йому невеликі підказки. І так, коли ми цілувалися, то я сказала йому щось в стилі „Чекайте, на початку цілуй мене ніжно. Мені це сподобається, я люблю коли ніжно". Не образився, тільки запитав: "Так?" і він почав мене цілувати дуже легко, спокійно. Потім ще кілька разів сказала йому, як сильно мені подобаються такі поцілунки.

Відносини | Переглядів: 301 | Додав: Olenka | Дата: 21.12.2016 | Коментарі (0)

„Думаю, мені знадобиться допомога. Мова йде про мого хлопця, точніше колишнього хлопця. Я розлучилася з ним тиждень тому. Спочатку ми посварилися, а потім я сказала, що далі я вже не уявляю наші стосунки, і що це кінець. Він сказав: "Добре, я розумію" і пішов. А тепер... вдає ніби не розуміє! Постійно мені пише, та напевно думає, що я просто злюся на нього. Він залишає мені якісь подарунки, а коли пишу йому: "Залиш мене в спокої", на це не відповідає. Що мені робити?"І здавалося, що розрив насправді проста річ, чи не так? На жаль, іноді буває саме так як у випадку авторки – екс не розумієте, що зрив-це кінець, а не тимчасова сварка. Що робити?

Повторення розмови

Якщо ви знаходитесь в подібній ситуації, то напевно останнє про що хочеш думати, це про повторну розмову з колишнім хлопцем (чи колишньою дівчиною, таке теж буває). На жаль, ми радимо ще раз поговорити одне з одним. В іншому випадку все це ще може тривати, тривати, тривати... адже цього не хочете, правда?

Зателефонуйте або напишіть колишньому/колишній та запропонуй зустріч. Звичайно, вона не відмовиться зрештою вірить, що ви все ще разом.
Є шанс, що він або вона на зустріч принесе квіти, цукерки або інший подарунок – не приймайте його. Скажи: "Дякую, не хочу" і все. Якщо ви візьмете, наприклад букет то потім тобі буде складніше.

Потім – в максимально простими словах потрібно пояснити своєму або своїй колишній, що це кінець. Які слова треба казати? Перш за все, "я не люблю тебе", "я не хочу бути з тобою", "хватить мені писати та дзвонити". Якщо ви все ще не знаходите порозуміння – пригрозіть, що вам потрібно поговорити з його батьками, тому що ви починаєте його або її боятися.

Що не потрібно говорити під час розмови? Все, що не відповідає істині (але може спокусити тебе, тому що у вас добре серце і ви хочете його або її втішати). Не кажи так: "може, коли-небудь", "мені потрібен час" або "тільки дай мені відпочити". Давати  без марних надій!

Відносини | Переглядів: 270 | Додав: Olenka | Дата: 21.12.2016 | Коментарі (0)

„Мій хлопець знає, що я не була незайманою, коли ми зустрілися. Але ніколи не питав про першого партнера... до вчорашнього дня. Неочікувано запитав як все було, хто це був та чи було мені добре і так далі. Я сказала, що мені треба подумати, чи я хочу говорити з ним про це. Але я дійсно не знаю, що робити. Сказати йому чи категорично заявити, що не хочу про це говорити?".Коли теперішний хлопець або дівчина запитують про колишніх, багато хто з нас не знає що відповісти. Тому що, це дуже "делікатна тема" – не відомо, скільки насправді можна розповісти, після яких слів хлопець/дівчина, буде байдужою або почне злиться. І власне кажучи, для чого йому це знати?

Чому він хоче знати, як було в ліжку з колишнім?

Якщо наша нинішня симпатія запитує про колишні стосунки, він робить напевне це з кількох причин. Перша - просто цікавість, – питає, бо хоче знати, і все. Ми самі хочемо все знати, чи не так? Друга причина має більш глибоке дно – він цікавий, чи вам було краще в ліжку з кимось іншим крім нього. Можливо, має комплекси або просто хоче почути: "ти найкращий в світі, і це не зміниться". Третя причина - небезпека – величезна ревнощі. Дехто не може змиритися з цим фактом ревнують навить до того, що вже не актуально.
 

Відносини | Переглядів: 281 | Додав: Olenka | Дата: 19.12.2016 | Коментарі (0)

Мій хлопець відверто зізнався мені, що вона залицяється до нього. Заграє з ним перед моїм носом, але я просто стою тому що не знаю, що робити! Я люблю його дуууже і мені боляче бачити, як вона це робить!
Я вже усвідомила, це жахливо тому що вона така красуня, він напевне вважає що вона красивіша за мене, та любить її більше. Я дуже ревнива дівчина....
Будь ласка, я не знаю як бути цій ситуації! Якщо я втрачу цього чудового хлопця який є у моєму житті... я б просто здуріла.Це зовсім не нормально, що твоя найкраща подруга фліртує з твоїм хлопцем, особливо якщо вона це робить поруч з вами і змушує тебе бути розчавленою. Той факт, що вона відкрито це вона робить, може означати що не сприймає це занадто серйозно як флір а просто жарт, або можливо що вона просто не поважає ваші почуття. І єдиний спосіб з'ясувати, що сталося і як це зупинити, протистояти їй навіть якщо це трохи буде не гарно.

Якщо вона дійсно твоя найкраща подруга, то просто скажи "мені неприємно, коли ти фліртуєш з моїм хлопцем" слід зробити цей крок. Можливо, вона образиться але нехай знає про вас та тримає дистанцію, не соромся адже це є правдою. Якщо, вона після цього знову буде з ним фліртувати, то це буде не справедливо по відношенню до тебе, і вона не є хорошим другом. Нехай знає, що її поведінка розчаровує тебе.

Відносини | Переглядів: 252 | Додав: Olenka | Дата: 18.12.2016 | Коментарі (0)

Мій хлопець та я зустрічаємося протягом двох років. Нам по 18, останнім часом він дуже хоче зайнятися сексом. Він не тисне на мене, але це дратує, тому що говорить це так ніби я винна. Кажу одне і те саме кожен раз: "я не готова". Він очікує кращої відповіді і я не знаю, що сказати. Він мій хлопець та найкращий друг і я його дуже люблю. Я не хочу, щоб це нас розділяло. Що я повинна робити?Ну, дівчино, я можу лише сказати не робити цього, не займатися сексом, поки ти не готова. Так, він твій хлопець, а не якийсь випадковий хлопець, якого ти тільки що зустріла, але втратити цноту, раніше ніж ви будете готові зробити це ніколи не буде хорошою ідеєю.

Відносини | Переглядів: 250 | Додав: Olenka | Дата: 13.12.2016 | Коментарі (0)

“Чоловік одружується, тому що закохався. Жінка закохується, тому що хоче вийти заміж”. Анрі Дювернуа

Чому не усі дівчата - жінки хочуть заміж? Так так, ви усе правильно прочитали, там дійсно пише “НЕ хочуть”. І як би воно парадоксально не звучало,  далеко не всі жінки в наш час натирають ніжки в погоні за потенційним нареченим. Жінки стають самостійними і незалежними, вони розвиваються і можуть втерти носа чоловікам в багатьох питаннях. Вони надивились багато прикладів невдалих шлюбів і не хочуть брати в цьому участь. Вони не йдуть на повідку в суспільства і не виходять заміж тільки тому що так треба, що вже 27, що сусіди шепочуть у слід.

А ви продовжуєте вважаєте це нісенітницею, тому давайте поговоримо детальніше. ))

 

1. Чоловіки думають, що кожна жінка мріє про білу сукню, шоколадний фонтан і крики “Гірко!”. Це далеко не так. Кожна жінка знає, що після слів “давай одружимось” її чекає півроку а то й рік довгих приготувань, вибирань залів, квітів, кошичків, бантичків, бокальчиків, стрічечок і рюшечок. Звісно ж, якщо бюджет дозволяє, можна найняти собі упорядника весілля, але ж чоловіки часто вважають це не доцільним – нащо витрачати зайві гроші, якщо з усім може справитись жінка. Всі жінки ж мають вважати ці витрачені дні і місяці щастям!!! Але не всім жінкам це подобається. Хтось залюбки б краще цей час провів з подругами в кафе чи за розробкою якогось нового проекту, одним словом – справді для себе. Більшість пар влаштовують весілля для всіх (сусідів, родичів, троєрідних сестер двоєрідного дядька), але не для себе.  А багато жінок з радістю віддали б перевагу двом тижням під сонцем на Балі.

2. Жінки цінують свій час. А заміжжя забирає його чимало. І вже замість дискотеки, вам потрібно спішити додому, бо там на вас чекає голодний чоловік, який чомусь не вміє приготувати собі смаженої картоплі.

3. Не кожна жінка любить готувати. А заміжжя – це автоматична підписка під щоденне стояння біля плити. Сніданки, обіди, вечері, сніданки, обіди, вечері і все знову і знову по колу. Нескінченний процес. А ще купівля продуктів, намагання вгодити смаку чоловіка в той час, коли їй цілком вистачає бутерброду на сніданок, обіду в кафе і вечері фруктами.

Відносини | Переглядів: 263 | Додав: Olenka | Дата: 11.12.2016 | Коментарі (0)

Я стомилася бути одина я дуже хочу бути у відносинах. Єдина проблема полягає в тому, що я не знаю, як змусити хлопчика бути зацікавленим у мені. Я не гламурна дівчина...а проста. Дуже стомилася бути одна, відчайдушно хочу, мати хорошого хлопця. Будь ласка, допоможіть мені !

Ось що, дівчино: я не можу насправді допомогти Вам знайти хлопця. На жаль, ще ні в одному магазині не продають ідеальних хлопців, яких ви б могли вибрати. (хоча як би було круто, як би такі були?!). Щоб знайти хлопця зовсім не потрібно бути гламурною або поводитися певним чином.

Є кілька порад які я можу дати вам. Найважливіша порада? Не бійтеся розмовляти з хлопцями! Я знаю, що говорити з хлопцями може здатися дуже страшним (тим більше на одному диханні), але обіцяю що більшість з них легко даються говорити. Знайти спільні інтереси ви двоє любите одне і теж саме ? Відмінно!) поговоріть з ним про це.
Ви можете познайомитися з хлопцем в будь-якому місці (я зустріла свого хлопця на зупинці на базару, віриш?), так що просто будьте доброзичливі та відкриті для зустрічей з новими людьми. Вийди з друзями в торговий центр, кіно, ярмарок...куди завгодно. Не бійтеся нового контакту з симпатичним хлопцем, смійтесь над жартом, або просто почніть розмову про щось зовсім випадкове. У разі, якщо Ви не чули, хлопці, дуже люблять впевненості в дівчині. Це те, що приваблює їх найбільше. Бути самим собою це дивовижно насправді.

Відносини | Переглядів: 192 | Додав: Olenka | Дата: 05.12.2016 | Коментарі (0)

Привіт,
Мені потрібна допомога. Я не можу розслабитись під час сексу. Я напружуюсь перед проникненням та в кінцевому підсумку присутні почуття болю в області піхви із-за цього. Секс є не дуже приємним для мене, тому що напружена. Навіть під час мастурбації болить. Я виявила, що як випю трохи та почуття напідпитку то це допомагає мені розслабитися, але я не хочу пити кожен раз пити. Мені просто дуже потрібна допомога...
Почуття тривоги під час статевого акту є цілком нормальним.Роздягатися перед кимось, це щось особисте, та дозволяє тобі бути уразливою в цьому випадку. Я повністю згодна! Проте, коли ви нервуєте це робить секс неприємним, а якщо це відбувається кожен раз, ось тоді це стає проблемою. Ви, безумовно праві намагаючись з'ясувати, як це виправити без допомоги алкоголю. Ви заслуговуєте, насолоди під час сексу, не відчуваючи таких нервів , які заподіюють вам біль.

По-перше, потрібно з'ясувати, що змушує вас почувати себе такою наляканою. Ви соромитесь з приводу того , як  виглядаєте? Чи ваш партнер? Ви нервуєте через те що не маєте практики? Ти робиш щось що не влаштовує? Це не найвеселіша тема для роздумів, але з'ясувати, що саме змушує вас відчувати занепокоєння є першим кроком до її виправлення. Будь чесною сама з собою тут!
 

Відносини | Переглядів: 247 | Додав: Olenka | Дата: 04.12.2016 | Коментарі (0)У кого немає нерозлучної подружки? Але навіть най-най довірча дружба потребує турботи. Уяви собі, будь-яка дружба - схожа на рослину, яку треба поливати, підрізати і при цьому не перестаратися, інакше вона пов'яне.
П'ять найреальніших приводів втратити подругу:


1. Вважати, що подруга тільки для того і існує, щоб скаржитися їй на життя. А як же, справжній друг повинен розуміти, що тобі погано. Але якщо ти тільки і робиш, що розповідаєш їй про своїх нещасних закоханностях, про те, як тобі погано, їй стане дуже сумно від перетворення на твій сопливий жилет. Уяви, чи готова ти вислуховувати чиєсь ниття цілими днями? Ось те-то ж.

Відносини | Переглядів: 223 | Додав: Olenka | Дата: 29.11.2016 | Коментарі (0)

Я переписуюсь з хлопцем в інтернеті, який стверджує, що він відомий. Схоже, він дійсно реальний і я хочу йому вірити. Ми спробуємо дуже скоро зустрітися на одному з його концертів. Він хоче забрати мене з дому... що мені робити? Дати йому мою адресу? Чи забути його? Мені дуже подобається цей хлопець. Він милий, і як старший брат для мене. Я не хочу ранити його почуття. Будь ласка, допоможіть мені!!!!!

Відносини | Переглядів: 206 | Додав: Olenka | Дата: 16.11.2016 | Коментарі (0)

1-15 16-23

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::