MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Відносини

Хлопець питає про секс з колишнім. Що відповісти?

„Мій хлопець знає, що я не була незайманою, коли ми зустрілися. Але ніколи не питав про першого партнера... до вчорашнього дня. Неочікувано запитав як все було, хто це був та чи було мені добре і так далі. Я сказала, що мені треба подумати, чи я хочу говорити з ним про це. Але я дійсно не знаю, що робити. Сказати йому чи категорично заявити, що не хочу про це говорити?".Коли теперішний хлопець або дівчина запитують про колишніх, багато хто з нас не знає що відповісти. Тому що, це дуже "делікатна тема" – не відомо, скільки насправді можна розповісти, після яких слів хлопець/дівчина, буде байдужою або почне злиться. І власне кажучи, для чого йому це знати?

Чому він хоче знати, як було в ліжку з колишнім?

Якщо наша нинішня симпатія запитує про колишні стосунки, він робить напевне це з кількох причин. Перша - просто цікавість, – питає, бо хоче знати, і все. Ми самі хочемо все знати, чи не так? Друга причина має більш глибоке дно – він цікавий, чи вам було краще в ліжку з кимось іншим крім нього. Можливо, має комплекси або просто хоче почути: "ти найкращий в світі, і це не зміниться". Третя причина - небезпека – величезна ревнощі. Дехто не може змиритися з цим фактом ревнують навить до того, що вже не актуально.

Чи розповідати хлопцеві про секс з колишнім хлопцем?

Незалежно, від причин через які він хоче познайомитися з твоїм сексуальним минулим, логічно дати собі питання: "Говорити чи не говорити?" Відповідь проста – це тільки ваша справа і все залежить від вас. Однак, якщо ви вирішите бути чесною та відкритою, то пам'ятайте про те, щоб не перестаратися. Та які це може мати наслідки:
– Колись у мене був хлопець з яким був перший раз, потім був хлопець Ярослав. Все було супер, до тих пір поки Ярослав не запитав мене про мій перший раз. Я подумала, що, зрештою, немає нічого поганого в тому що я йому скажу, як все було зрештою, ми підходили одне одному і були гарною парою. Я відповідала йому чесно на питання, в тому числі і на те, що було орально. Потім він був дивний , поки не розійшовся зі мною. Він сказав, що не може мене цілувати, що його нудить і даремно я йому це сказала. Це був шок.... Але, може й краще, що так сталося. Краще раніше, ніж пізніше" .

У відносинах та сексу з іншими чоловіками, деталі дуже небезпечні. Так що, якщо ви вирішите розповісти, що і як то не забудьте:
 

  • не захоплюватися тим, як чудово було тобі з колишнім партнером
  • ні в якому разі не визнавати, що був великий пеніс, більший ніж в нинішнього – для нього це буде справжній удар
  • не вдаватися в подробиці, що де і як він робив
  • не змішувати секс з колишнім коханням ("О, я пам'ятаю, як одного разу ми поїхали в такий ліс...")Найкраще буде, якщо ти зіскочиш з цієї теми спокійно, наче нічого не сталося. Якщо твій хлопець запитує, чи було тобі добре з іншим, відповіж: "Було нормально". І не дозволяйте тягнути себе за язик! Обов'язково підкресліть, що в даний момент вам набагато краще з ним, – навіть, якщо це неправда! Визнати, що з ким секс кращий, буде для вашого хлопця справжнім ударом, а для вас відносини – в небезпеці.

Сварка після розмови про колишнього хлопця?

Ок, наприклад, наведені вище поради прочитали занадто пізно. Тепер хлопець, хоч і сам хотів почути відповідь, - трохи образився і тримає дистанцію. Що робити, щоб зберегти відносини?
Насамперед – зберігайте спокій. Не плачте, не відправляйте до нього смс. Він отримав, що хотів просто має з цим змиритися – все просто.
Дай йому тиждень, нехай заспокоїть свої емоції. А потім запроси його до себе і поговоріть. Поясни, що ти розумієш що йому боляче, але він повинен зрозуміти, що ви говорили про минуле. І навіть, якщо б твій колишній був найкращим коханцем у світі, це вже колишній – тому що не було всього того, що має ваш теперішний хлопець. Існує величезний шанс, що після такої відвертої розмови відносини швидко повернуться в норму. Але наступного разу не будь такою відкритою, коли мова йде про секс smileДжерело: http://knopa.info/forum/66-5137-1
Категорія: Відносини | Додав: Olenka (19.12.2016)
Переглядів: 862 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::