MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Відносини

Шість міфів про кохання/ Любов, як відомо, приходить несподівано

Любов, як відомо, приходить несподівано, приголомшуючи своїми сюрпризами навіть найстійкіших прагматиків. Але, як не дивно, щільний романтичний туман з легенд і міфів, що огорнув це почуття, все одно не розсіюється. Більшість таких міфів виплекане жалісними романами і мелодрамами, герої яких красиво закохуються, живописно страждають і, зрозуміло, знаходять райське блаженство по раз і назавжди відпрацьованою схемою.

1. У закоханих не повинно бути один від одного ніяких таємниць;
2. Любов здатна змінити на краще будь-якого чоловіка;
3. Ідеальні пари не можуть навіть подумати про розставання
4. Закохані день і ніч згорають від бажання зайнятися один з одним сексом;
5. Той, хто справді закоханий, не може покласти око на кого-небудь ще;
6. Передбачуваність вбиває любов.У неправдоподібності цих казок для дорослих є свої плюси і мінуси. Під ці ідилічні фантазії непогано розслабитися і відволіктися від реальних проблем, але було б украй необачно приймати їх за керівництво до дії. Чужі схеми не працюють в життя, де кожен - сам собі сценарист, режисер і виконавець головної ролі. Так що постарайся розпрощатися з любовними міфами. Для початку - з шістьма найбільш злісними і в той же час найбільш поширеними.

Міф перший - У закоханих не повинно бути один від одного ніяких таємниць

От уже точно - іноді простота виявляється гірша за крадіжку! Не дуже-то довіряй запевненням свого коханого в тому, що сама гірка правда для нього краще самої солодкої брехні. Одним необережним словом можна зруйнувати найміцніший союз. Що вже говорити про необережних вчинках!
У кожного свій скелет у шафі, і добре ще, якщо тільки один! Подумай, чи варто вантажити ваші романтичні відносини якимось мотлохом, що втратили всяку актуальність? Багато жінок досить спокійно сприймають колишні подвиги своїх коханих, зате ті дуже ревниво ставляться до минулого своїх героїнь. Від минулого нікуди не дітися, та й навіщо - досвід нікому не заважає. Якби у вашої зустрічі не було цієї передісторії, можливо, все склалося б інакше і ви б взагалі не зустрілися або не були б зараз разом. Чи варто присвячувати нинішнього Ромео в подробиці твоєї зв'язку з колишнім? Одна справа, якщо твоя відвертість життєво важлива для вас обох, і зовсім інша, коли це тільки хвилинний порив чи жіночий каприз, розпалює непотрібну ревнощі.

Міф другий - Любов здатна змінити на краще будь-якого чоловіка

Якщо твій обранець не тягне на чоловіка твоєї мрії, не сподівайся, що з часом він стане більше відповідати цьому ідеалу. За твердженнями психологів, формування будь-якого середньостатистичного чоловіка (втім, і жінки теж) в основних рисах завершується вже у п'ятирічному віці. Навряд чи ти знайшла свого обранця ще до досягнення цього історичного рубежу. Немає нічого більш руйнівного і безплідного, ніж ганятися за міражем незбутнього ідеалу, не помічаючи реального людини, посланого тобі долею.
Якщо ти дійсно любиш, твої почуття анітрохи не зміняться від деяких дрібних поліпшень або інших коригувань дорогого тобі образу. Всі метаморфози, що відбуваються з кожним з нас під впливом життєвих обставин, допомагають нам не стояти на місці і розвивати наші відносини один з одним. Немає нічого гіршого застою. В іншому завжди можна знайти свої принадності й переваги.
У порядку експерименту випиши на окремому листочку 10 головних якостей, на твою думку, що визначають образ справжнього чоловіка. Нехай тут буде все що завгодно - від матеріального добробуту до почуття гумору і кулінарних талантів. Тепер прикинь, скількома з цих достоїнств володіє твій обранець. Дуже добре, якщо у нього виявиться не менше шести очок. Якщо ж він явно недобирає, не впадай в паніку. Подумай, чи багато серед його недоліків дійсно важливих для тебе. Ти любиш танцювати, а йому явно не пощастило з хореографічним талантом? Прекрасно! Значить, ти будеш танцювати з іншими, а він, сповнений гордості за свою обраницю, спостерігатиме за твоїм успіхом. Поревнует трошки - теж непогано.

Міф третій - Ідеальні пари не можуть навіть подумати про розставання

«Не йди, побудь зі мною! ..» - Подібні пристрасні благання гарні тільки в сентиментальних романсах. Будь-який нормальний чоловік від таких стогонів побіжить без оглядки. Навіть найміцніша пара складається з двох цілком самостійних особистостей. Твоє щире самопожертву і бажання подарувати себе улюбленій можуть завести надто далеко і викликати зворотний ефект. Керуючись самими благими намірами, не боїшся ти, що вас в результаті розведе смертельна туга?
У кожного з закоханих повинна бути своя власна життя, що дозволяє йому зберегти своє «я». Оберігаючи свої бажання та інтереси, ви збережете і саму любов. Твій друг чи чоловік полюбив різнобічного і цікавої людини, а не обмежену квочку, яка не має власних захоплень і прагнень. Не соромся бути собою і займатися тим, що тобі подобається, нехай це і здається несерйозним більшості твоїх знайомих, - головне, щоб тебе розумів близька тобі людина. Деякі пари свідомо обмежують своє спільне проведення часу, заздалегідь домовляючись про те, коли і хто з них поодинці відправиться на вечірку, до своїх друзів, у кіно. Не виключено, що набуття суверенітету буде пов'язане з певними труднощами. «Відокремити» себе від своєї половини не так вже просто, але що може зрівнятися з хвилюючим очікуванням зустрічі?

Міф четвертий - Закохані день і ніч згорають від бажання зайнятися один з одним сексом

От і немає: навіть у найпалкіших коханців бувають дні, а то й тижня «простою», коли секс тимчасово втрачає для них свою привабливість. Будь-які взаємини проходять у своєму розвитку кілька різних етапів. Спочатку вони дійсно можуть складатися з одного тільки сексу, але з часом, під вантажем повсякденних турбот і стресів, які безпосередньо впливають в тому числі і на гормональний фон, на перше місце може вийти щось інше. Наївно припускати, що ви віддалилися один від одного, якщо пропустите пару бурхливих ночей і просто мирно повечеряєте або по-сімейному посидьте біля телевізора. Хто знає, можливо, цей вечір зблизить вас ще більше.
Закоханим дуже корисні паузи, що підсилюють взаємний потяг. Любов складається з суцільних припливів і відливів. Все більше дізнаючись один одного, ви вчитеся отримувати задоволення від кожної миті, яке проводите разом. Навіть спільний похід по магазинах або поїздка за місто можуть стати прелюдією до сексуальної близькості. А можуть і не стати, але і в цьому випадку ви не будете жалкувати про витрачений даремно часу - будь-які ваші спільні справи, подорожі, розмови придбають для вас самостійну цінність.

Міф п'ятий - Той, хто справді закоханий, не може покласти око на кого-небудь ще

Хоч ви і любите один одного, вам ні до чого зображати Робінзона і П'ятницю на безлюдному острові, загубленому в безкрайньому океані. Доля щодня підкидає вам невеликі спокуси, регулярно влаштовуючи зустрічі з дуже цікавими і привабливими людьми. Питання лише в тому, як ставитися до цього, не впадаючи в крайності.
Нешкідливі захоплення тільки розпалюють справжню пристрасть і підсилюють любов. Живих людей з плоті і крові не можуть не хвилювати представники протилежної статі. Цей інтерес - річ природна, і він не повинен викликати ніякого осуду. Сексологи схильні вважати, що високий сексуальний тонус, не дозволяє багатьом чоловікам пропустити ні одну спідницю, - краща передумова для успішної сексуального життя з постійним партнером.

Міф шостий - Передбачуваність вбиває любов

Ніхто не сперечається: сюрпризи, особливо приємні, здатні значно урізноманітнити й прикрасити навіть саму нудну життя, але і в усталених відносинах є своя принадність. Свідомість того, що ти знаєш свого коханого від і до - з усіма його звичками, уподобаннями і навіть дивацтвами, - дуже заспокоює і вселяє ні з чим не порівнянне відчуття близькості на межі спорідненості і душевний комфорт. Приємно, справді, розслабитися в цьому маленькому і закритому «клубі для двох»!
Маленькі ритуали допомагають зберегти близькість. Ці хитрощі, відомі тільки вам двом, і роблять вас єдиним цілим. Не варто ганятися за новизною, перетворюючи її на самоціль, набагато корисніше культивувати загальні звички.
Ваша улюблена комп'ютерна гра, в яку можна грати удвох або по черзі, порівнюючи результати. Ваш улюблений яблучний пиріг із сусідньої кулінарії - щоб з'їсти його, вам не потрібні помічники. Ваша загальна колекція музичних дисків, з якої ви щовечора вибираєте один і живете під цю музику до самої ночі ... Та хіба мало що ще, милі сімейні традиції або навіть маленькі слабкості загальні - вони-то і складають суть життя удвох.
Любов зла ...
Обрейся ти хоч наголо, зроби собі «левову гриву» - результат буде одним і тим же: твій хлопець побурчить, звичайно, на завихрення сучасної моди, але навряд чи кине тебе з естетичних міркувань. У тому-то й секрет справжнього почуття, від того-то і всі муки - люблять не за очі, вії або стрункі ноги, а просто тому, що такого (або таку) припасла для тебе доля.
Постійна коханий - найкращий об'єкт для флірту
Тобі можна позаздрити - у тебе під рукою завжди є підходящий об'єкт для апробування нових «жіночих штучок». Ти не мучишся марними сумнівами щодо його почуттів, знаючи, що дійсно улюблена, і можеш досхочу потішитися, винаходячи все нові й нові чудеса зваблювання.
Справжні закохані не ведуть «боїв без правил»
Можна, звичайно, і посваритися, але тільки чесно, не виходячи за рамки самої проблеми. З'ясовуючи стосунки, закохані зазвичай не витягують на світло забуті історії і не опускаються до образ в надії «покласти» супротивника будь-якою ціною, злорадно спостерігаючи його муки.
Любов - найкращі ліки для хворого самолюбства
У найтяжчу хвилину ти завжди можеш розраховувати на психологічну підтримку свого партнера. Краще його ніхто не знає, якого саме компліменту тобі не вистачає саме в цю хвилину. Від людини, яка тебе дійсно любить, не треба приховувати свої образи і неприємності, він завжди на твоєму боці, і це допомагає відчувати себе у форміДжерело: http://knopa.info/forum/72-5528-1
Категорія: Відносини | Додав: Olenochka (29.05.2018)
Переглядів: 1143 | Теги: Любов | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом