MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Відносини

5 основних кроків, для того щоб зберегти ваші стосунки

Справжні стосунки тривають без влади, нерівності та розумових ігор

Згадати перші дні стосунків, коли партнер не може достатньо насолодитися вашою присутністю. Постійно дзвонить розмовляє годинами по телефону, а то і всю ніч. Зараз той час минув, і вже немає метеликів в животі, тільки від однієї думки про свою половинку. Іскра зникла, але досі відчуваєте романтичні почуття до нього. При цьому присутнє відчуття того що партнер не піклується достатньо про стосунки — або, не настільки сильно як ви. Відносини не приносять тої радості?

 

Цілком природно почувати себе тривожно і сумно, коли це відбувається. Ваша біль може привести вас до спроби використання різних тактик маніпуляцій, для того аби взяти верх у стосунках. Але грати в ігри, за для того щоб отримати або повернути владу у відносинах, неминуче призведе до загибелі. Є багато відносин, в яких одна людина має більше енергії, ніж інша, такі стосунки мають тенденцію бути надзвичайно нездоровими. Фізично або усно, від образливого ставлення до матеріальних речей. Відносини в яких один партнер має більше активів, ніж інший (які не є спільним майном), часто приречені на провал або можуть призвести до смутку і нещастя.

 

Якщо ви відчуваєте, що ваш партнер віддаляється, ви не маєте намагатися повернути (або відновити) владу у ваших стосунках. "Влада" не дасть вам те, чого ви хочете. Те, що ви дійсно хочете, це бути коханим, відчувати щоб ваша любов взаємна, похвали, захоплення і поваги. Ваші негативні почуття з приводу ваших відносин, виникають через передбачувану відсутность цих ознак.

 

Як вам отримати все це назад? Яким чином діяти, щоб відновити взаємну любов? Ось п'ять речей, які ви можете зробити, для того щоб допомогти відновити пошкоджені відносини:

 

1. Відпустити на трохи.

Якщо ви відчуваєте, що ви втратили владу в стосунках, це може бути тому, що ви були дуже нетерплячі, до того щоб проводити час з іншими значними речами які би штовхали відносини вперед. Ви не можете поспішати, і, сподіваюся ваші відносини не є єдиною пристрастю у вашому житті. Витрачайте час на інші інтереси (спорт, хобі, школа, робота і т.д.) і дайте вашому партнерові простір, який він або вона потребує.

 

2. Перестати грати в ігри.

Багато онлайн "експертів" скажуть, почати грати в силові ігри, щоб повернути кохання у ваші стосунки, або розпалити іскру. Не роби цього. Якщо ви навмисно ігноруєте свого партнера або навмисно діятимете холодно, і триматимете дистанцію то ви граєте в гру. І хоча така поведінка може призвести до підвищеної уваги з боку партнера протягом короткого часу, це не матиме довгострокового впливу на ваші відносини. Якщо ви часто грубі , а ше почнете ігнорувати партнера чи відноситися холодно, то ваш партнер в кінцевому підсумку втратить інтерес до вас.

 

3. Поважати бажання вашого партнера.

Ясно зрозуміло, що не всі бажання повинні бути задоволені — наприклад, якщо ваш партнер хоче сексу втрьох, а ви зовсім ні. Але якщо не виконувати бажання вашого партнера то це зовсім не означає що це неповага до нього або неї за те, що він має конкретні бажання. Повага-це один з найбільш важливих факторів у відносинах. Якщо ви втрачаєте повагу партнера, або вони втратять повагу до вас, вашим відносинам може бути завдано непоправної шкоди. Для того щоб показати повагу до партнера, потрібно перестати концентруватися на негативі у ваших відносинах і коментувати позитивні сторони. Будьте щедрі з компліментами і дбайливо поводьтеся. для того щоб повернути до себе повагу, навчися встановлювати межі.

4. Встановити межі.

Аби повністю зрозуміти поведінку вашого партнера, бій триватиме всередині вас але не робіть цього під час пиття алкоголю. Якщо ваш партнер буде діяти таким чином. Що даватиме вам образливі зауваження, вказучи на те, що колись було поганого між вами,.То потрібно тримати гучність Вашого голосу низькою, і використовувати своєрідний тон.  

 

5. Загладити минулі гріхи.

Якщо ти зрадив вашому партнерові, Ви повинні щиро вибачитися, і прийняти те що ваш партнер може не довіряти тобі і любити тебе так, як він чи вона колись було.  Єдине, що можна зробити в цій ситуації (якщо у вас закінчилася зв'язок з іншою людиною і щиро висловив своє співчуття до свого партнера), це показувати, як сильно ви любите свого партнера кожного дня. Припускаючи, що Ви не здійснювали інших зради, і що ви все ще з вашим партнером, він або вона може в кінцевому підсумку повернутися, щоб любити і довіряти тобі.

 Джерело: https://www.psychologytoday.com/blog/the-mysteries-love/201704/5-essential-steps-save-your-relationship
Категорія: Відносини | Додав: knopa (16.06.2017)
Переглядів: 611 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::