MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Відносини

Як тримати баланс значущості у відносинах?

Як тримати баланс значущості у відносинах?Неможливо мати відносини без балансу, оскільки такі відносини швидко розпадаються. Іноді зберігаються «заради дітей» або повисають на одному партнері, але по суті – розпадаються. 

А от баланс у відносинах – це норма. І це те, що відносини утримує на плаву і дає їм сенс.

Баланс – це приблизно рівна значимість обох партнерів одне для одного. Само собою, мається на увазі рівна ненульова значущість, оскільки при значущості близької до нуля, відносини розпадаються через нестачу зв'язків. Чим більше зв'язків, тим більша значимість. Коли значимість з обох сторін дуже велика, люди втрачають зв'язок зі світом, щоб більше часу присвячувати одне одному, і такі стосунки теж перебувають під загрозою через брак зовнішніх зв'язків. Всі інші випадки: від середньої значимості до високої значимості – це випадки щасливих і тривалих відносин.

Як перевірити вже існуючі відносини на баланс? Дуже просто.

Якщо ви чекаєте від партнера якихось кроків до ще більшого зближення та зміцнення відносин, очікуєте дій, що підтверджують вашу цінність для нього, мрієте почути якісь слова або отримати докази почуттів, значить баланс порушений, і не на вашу користь.

Якщо партнер набрид, вам хочеться більше свободи, вас напрягають його ревнощі і мучить почуття провини за те, що ви приділяєте йому мало уваги, швидше за все баланс порушений не на користь партнера.

Якщо вас все влаштовує, ніяких образ та претензій, якщо ви і скучаєте, то зовсім трішки і це навіть приємно, вам достатньо уваги і ваш партнер теж не обржається на вас, але сумує в розлуці, значить у ваших стосунках – баланс.

Виправити порушений баланс, не в свою користь, легше, ніж баланс, порушений не на користь партнера. Тобто збільшити свою значимість для партнера простіше, ніж значимість партнера для вас.


Але, це зовсім не означає, що збільшити свою значимість дуже легко. Це може бути відносно легко при одних обставинах та досить складно в інших.

Насамперед, необхідно знизити значимість партнера для себе. Більшості закоханих цього дуже не хочеться робити, оскільки здається, що втратиться весь сенс відносин. Але, якщо значимість не одинакова, спочатку необхідно позбутися від зайвої значущості партнера, а потім вже намагатися підняти свою. Найчастіше в результаті зниження значущості партнера, власна піднімається сама собою.


Для зниження значущості партнера необхідно зробити всього одну річ: перенести свою увагу на інші сфери життя. Це дуже важке завдання, коли є адикція, тобто коли любов перебудувала життя так, що в ній не залишилося нічого іншого. Це складно зробити і в тому випадку, коли всі інші сфери міцно пов'язані з партнером. Наприклад, знизити значущість чоловіка для домогосподарки практично нереально: діти,загальний будинок, спільні друзі, і на що б вона не намагалася відволіктися, це не знижує її уваги до чоловіка, а включає його. Крім того, дуже часто, намагаючись позбавитися від зайвої залежності, люди починають з того, що перестають піклуватися про партнера. Насправді треба починати з того, щоб перестати його діставати своєю вимогливістю, ревнощами, образами, думати про нього і переживати, а практичну турботу краще залишити колишньою. Щоб різко скоротивши звичну турботу не отримати конфлікт, необхідно займати дуже хорошу позицію в парі, тобто спочатку власна значимість має дуже підрости. Поки власна значимість мала, відмова від виконання звичних обов'язків веде до ще більшого зниження значущості, тобто дає зворотний ефект. Якщо мета не розлучення, а відновлення балансу, починати треба з іншого.

Також не треба намагатися переносити увагу з подружжя на інших чоловіків, або з подружжя на інших жінок. Поки існує дисбаланс, це викличе не ревнощі, а огиду. Тільки при дуже високій значимості невеликі ревнощі посилюють пристрасть, при низькій значущості пропадає останній потяг. Крім того, поки значимість партнера дуже висока, а власна мала, будь-які активні спроби флірту на стороні будуть впливати на самооцінку негативно. Спробуйте, якщо хочете переконатися, що з вами будуть говорити зверху вниз. Ваша низька значимість у деяких відносинах робить вашу енергетику дуже слабкою. (назвемо так стан поля) Інша справа – пасивний флірт, коли ініціатива виходить не від вас. У цьому випадку результат може бути трохи кращим, проте, ситуацію зі значущістю це не виправить, а конфлікт може породити. Тому якщо і займатися фліртом на стороні, то пасивним і добре прихованим.

Треба зрозуміти, що досягти балансу у відносинах можна тільки одним шляхом – створенням зв'язків з світом не менших, ніж зв'язків є у вашого партнера. Тобто якщо ваш партнер має друзів, творче хобі, цікаву роботу, автомобіль, амбітні плани і абонемент у фітнес-клуб, вам необхідно все те ж саме чи інше, але рівнозначне, щоб його значимість для вас була не більша, ніж ваша. Всю енергію, яка у нього є, він ділить між усіма своїми інтересами, вам дістається лише частина. І якщо ви, будете захоплюватися ним, та всі інші ваші захоплення будуть теж пов'язані і на нього орієнтовані, ви будете в емоційній залежності та його значимість для вас буде дуже велика. Марно сварити себе, марно прикидатися і маніпулювати, марно відвідувати тренінги і вчитися жіночності. Можливо, у тренера і виходить тримати у своїй парі баланс, але не завдяки жіночності, а завдяки тому, що сама вона захоплена веденням тренінгів, впливом на жіночі розуми та заробляння грошей, і її партнеру дістається не так багато її уваги, а значить мало претензій. Вона приходить додому сита і задоволена, натхненна новими ідеями, саме це робить її привабливою і необтяжливою. Вона сповнена енергією і не вимагає енергії від партнера, тому партнер поруч з нею задоволений і мотивований на близькість. Ви ж, швидше за все, опинитеся в іншій ситуації, якщо витратите на тренінг всі свої заощадження. Вам захочеться втілити отримані знання в життя та отримати результат. Тому перед партнером ви станете ще більш енергетично виснажені та більш вимогливі. Ніяка жіночність не допоможе цього приховати: ваша вимогливість повисне німим докором. Жіночність (ніжність, грайливість, пасивність, легковажність, поступливість) добре поєднується тільки з високою самооцінкою, а при низькій значущості у важливих відносинах висока самооцінка недосяжна. Якщо самооцінка жінки низька, посилення жіночності перетворює жінку в сумну тінь. 

Значимість партнера (будь-якої статі) зростає в одному єдиному випадку: коли збільшення близькості з ним обіцяє багато приємних емоцій.

Обговорення: Значущість в стосунках.

Переклад knopa.info Джерело: http://evo-lutio.livejournal.com/45430.html
Категорія: Відносини | Додав: Olenochka (12.03.2018) | Автор: Оленка
Переглядів: 1095 | Теги: відносини, значущість, Значимість | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом