MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Здоров'я

Що робити, якщо наступили "такі дні"...

Наступили такі дні... Як пережити поганий настрій? Чи взагалі поганий настрій мусить бути елементом нашого менструального циклу? Що робити якщо у тебе раптово почалися справи? Як виглядає твій менструальний цикл?

Менструація
Початок менструацій - це найважливіша зміна в період статевого дозрівання дівчинки. Не переживай, якщо у тебе ще не почалися менструації - скоро почнуться! Як правило, вони починаються у віці від 10 до 15 років, в середньому років через два після того, як у тебе з'являється волосся на лобку і під пахвами, груди починають рости і з'являються природні виділення з піхви.Але перш, ніж у тебе почнуться перші місячні, тобі варто ознайомитися з тим, як виглядає менструальний цикл у дівчат і жінок.

Цікаво, що...
Слово "менструація" походить від латинського "mensis" (місяць), яке у свою чергу. Буквально менструальний цикл означає "місячний цикл".

Що називають менструальним циклом? Як виглядає перший період менструації?

Проміжок часу від першого дня менструації, до першого дня наступною називається менструальним циклом.
Ти повинна розуміти, що твій цикл не завжди буває регулярним. Перші 1-2 роки менструації як правило не регулярні і можуть триває від 1 до 10 днів.З часом, за умови відсутності проблем із здоров'ям, твій менструальний цикл врегулюється. Але це не привід, щоб у тебе був поганий настрій.

Не турбуйся, якщо після першої менструації у тебе буде перерва місяць або два. Розслабся - це теж нормально.

Поки у тебе усередині все настроїться, як потрібно, може пройти років з два!!!

Думка лікарів
Після першої менструації наступна може бути через 2 або 3 місяці. З часом, у більшості дівчат менструальний цикл встановлюється і продовжується 28 днів, але тривалість циклу від 21 до 35 днів теж цілком нормальна. Тільки у 13% всіх жінок цикл складає рівно 28 днів. Менструація триває приблизно 3-7 днів
Менструальний циклУмовно, менструальний цикл можна розділити на чотири періоди:

Перший період - менструація.  Як проходить перший період?
1-й день менструації - це перший день циклу. Зазвичай цей період триває від 3 до 7 днів. Внутрішня оболонка матки - ендометрій - разом з кров'ю виводиться назовні через піхву. Менструальні виділення - це суміш крові, слизу і кліток організму. За одну менструацію може виділятися від 30 до 150 мл менструальних виділень.Перший період менструації є найбільш проблемним.

Другий період - розвиток яйцеклітини.
Менструація закінчується, а в яєчнику дозріває яйцеклітина. До кінця другого періоду яйцеклітина готується до виходу.

Що таке яйцеклітина?
Жіноча статева клітка, яка після запліднення сперматозоїдом (чоловічою статевою кліткою), дає початок зародку.

Тобто за-род-женню нового життя.
Нової людини!

* Коли дівчинка народжується, в її тілі міститься близько 2 мільйонів яйцеклітин.
* До часу дорослішання їх вже близько 300 000 яйцеклітин, і всього декілька сотень залишається до часу менопаузи.
* Жіноча яйцеклітина після виходу з яєчників придатна до запліднення протягом 48 годин

Третій період - овуляція
Наступає в середині менструального циклу (приблизно за два тижні до чергової менструації). Це процес, при якому яйцеклітина виходить з яєчника і захоплюється ворсинками маткової труби і прямує до матки.

Четвертий період - після овуляції
Яйцеклітина продовжує переміщатися по матковій трубі, а в цей час внутрішній шар матки (ендометрій) товщає і розпушується "чекаючи" яйцеклітину.

Далі можливі два варіанти:1. Яйцеклітина запліднилася. Якщо в цей час дівчина мала статевий контакт, то вона може завагітніти.
Це означає, що відбулося злиття яйцеклітини і сперматозоїда (запліднення), після чого запліднена яйцеклітина занурюється (або імплантується) у внутрішню оболонку матки (ендометрій) і починається розвиток плоду.
2. Яйцеклітина не запліднилася. У випадку, якщо запліднення не відбулося, то яйцеклітина разом з внутрішньою оболонкою матки відторгаються і протягом декількох днів витікають назовні через піхву у вигляді менструальних виділень. Це і є менструація.

З цієї миті цикл починається по новому кругу.
Менструація - це нормальна частина жіночого життя, хоча люди і не люблять говорити про це. Існує повір'я, що жінка в такі дні "нечиста", але це не так. Регулярні місячні свідчать про те, що ти здорова і у тебе все нормально.

На наший сторіночці ми не можемо розповісти тобі про все, тому якщо тебе цікавлять питання, що стосуються статевого життя, поговори з мамою або звернися до гінеколога.Дізнайся, від для чого в тебе іноді буває поганий настрій.Джерело: http://knopa.info/forum/91-5535-1
Категорія: Здоров'я | Додав: Olenochka (02.06.2018)
Переглядів: 1181 | Теги: ці дні | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом