MENU
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 139
Показано матеріалів: 31-45
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 9 10 »

Я дуже низька і через це у мене комплекси!„Допоможіть!!! У мене ріст всього 155см. Що мені зробити, щоб здаватися вищою? Що одягати?" – таких запитань, як від 16-річної Іри, ми отримуємо багато. Низький зріст, дійсно може породжувати комплекси, але не хвилюйтеся – ми знаємо кілька гарних фокусів як оптично подовжити силует!Хитрі способи, додати собі кілька сантиметрів

Почнемо з того, як правильно повинні одягатися низькі люди, які хочуть здаватися вищими. Що вам треба зробити?

Танкетки і підбори

Можна сказати, що тобі пощастило – є багато жінок, які із задоволенням з вами б обмінялися тілами. Ви можете носити високі підбори, які тільки захочете, але ви напевно є власницею невеликих, струнких ніжок! У такій ситуації їх просто необхідно носити.

Одяг для дуже низьких дівчат

Можливо, ви не усвідомлюєте, але добре підібраним одягом можна реально "подовжити" фігуру!

Ось, що потрібно виділити:

Висока талія

Всі штани і спідниці з високою талією будуть відмінно на вас виглядати. І пощастило, що саме вони зараз шалено модні!

Подібний колір

Намагайтеся, щоб всі кольори одягу були в одному тоні. Протилежні кольори будуть дуже "перетинали" твій силует. Звичайно, не варто одягатися в одинакові кольори з ніг до голови, головне щоб відтінки були з схожою палітрою.

Довгі спідниці

Довжина ! Максі будуть для вас ідеальними! Якщо коли-небудь чула інше, то просто не вір в це. Носіть довгі спідниці як можна частіше, особливо повітряні, влітку.

Комбінезон

Шалено модні зараз костюми роблять силует одноманітності, що викликає оптичний ефект подовження. Обов'язково купіть собі хоча б два, і одягай їх на заходи!

Краса та стиль | Переглядів: 142 | Додав: Olenochka | Дата: 19.11.2017 | Коментарі (0)

Ти зустріла хлопця, і ти впевнена, що це той єдиний? Це відмінна новина! Але, перш ніж думати про хороші речі, перевірте, чи випадково він не виявляє певних ознак. Таких, які свідчать про те, що шлюб.буде хорошим.Вже зараз ревнує і хоче вас контролювати.

Якщо він питає, що ти робила. Ревнує, коли ти говориш з будь-яким іншим хлопцем. Може вже навіть спіймала на читанні своїх повідомлень. І завжди знає, хто поставив лайк на твою фотографію на FB ("хто такий цей Євген?"). 

Про те, чому це погано, - каже Оленка: – Я мала такого хлопця. Це було так невинно – він так мило ревнував, я відчувала себе привабливою і коханою. Завжди приходив, був поруч, не дозволяв на тривалий час сидіти з іншими. Жартував, що вона ревнує мене до друзів. Після трьох місяців відносин його ревнощі почали мене турбувати, після п'яти відкрито мене контролював і влаштовував скандали. Не міг позбутися цього навіть після розставання, я повинна була його налякати своїм батьком.


 

Відносини | Переглядів: 152 | Додав: Olenochka | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (0)

Тампони і невинність

Богданка, 13 років: З недавнього часу після початку менструації. Дуже хотіла б почати використовувати тампони, але не знаю чи в такому юному віці можна ними користуватися. Боюся, що від них перестану бути незайманою.Тампони - це гарне рішення для дівчат, які під час "цих днів не хочуть відчувати сором, пов'язаний з менструацією, а також для тих хто займається спортом (наприклад, плавання) і не хочуть, щоб щомісячні кровотечі заважали їм у тренуваннях. Крім того, тампони  можна скрізь з собою через їх малий розмір. Дають відчуття комфорту, тому що запобігають виникненню неприємного запаху, а при
правильному застосуванні взагалі не відчувати, що такий тампон був ведений.

Але, потрібно  пам'ятати, що використання тампонів може призвести до так званого синдрому токсичного шоку. До основних симптомів відносять блювання, а також запаморочення та головні болі. Що правда, цей синдром виникає дуже рідко, але ви повинні бути обережною, особливо на
початку використання тампонів. Також людям з сильними виділеннями теж не рекомендується використовувати тампони,  так як можуть просто потекти.

Здоров'я | Переглядів: 229 | Додав: Olenochka | Дата: 28.08.2017 | Коментарі (0)

Дівоча пліва: факти і міфиПитання:

„ Мій хлопець каже, що якщо ми будемо займатися сексом без презерватива, то не завагітнію, тому що мене захищає дівоча пліва. Але я трохи сумніваюсь. Це правда? Я не хочу бути мамою..." Діана, 16р.

Не тільки наша читачка сумнівається, що до "здібності" дівочої пліви. Насправді цей маленький фрагмент жіночого тіла, ходить достаньо багато міфів. Тому, ми хочемо Вам пояснити, що насправді є правою, а що можна вважати казками.

Дівоча пліва захищає від вагітності

Дівчата які побачили на тесті , дві червоні риски, це повністю змінило їх життя. Дівоча пліва не захищає від вагітності, а під час "першого разу" можна "залетіти" так само, як і при всіх інших варіантах.

Секс | Переглядів: 2022 | Додав: Olenochka | Дата: 24.08.2017 | Коментарі (0)

Клітор – все, що потрібно про нього знати!

Про клітор ми знаємо дуже мало – наші знання зводяться до того, що це орган призначений для відчуття задоволення. Але, ми любимо знання і нам подобається дивувати, тому ми підготували для вас кулачок абсолютно нової інформації.Теоретично всі про це знають, тим не менш, нагадуємо – клітор це маленький бугорок, який ми бачимо після відкриття великих статевих губ. Дуже чутлива та ніжна частина тіла, саме його стимуляція доводить до оргазму більшість жінок.
То були балачки, а тепер нові факти:

Клітор може збільшуватися.

Заспокойся, ми не хочемо тебе лякати – ти не прокинешся одного ранку з набагато більшим клітором. Клітор може рости від впливу гормональних
препаратів або мазей. Завдяки такому лікуванні жінки, які хочуть стати
чоловіками, мають шанси на отримати реальний пеніс.

Секс | Переглядів: 346 | Додав: Olenochka | Дата: 23.08.2017 | Коментарі (0)

Від коли світ, так і чоловіки, а особливо молоді, думають про довжину свого члена. Якщо ти читаєш цей 
текст, тому значить і тебе це стосується – перша втіха полягає в тому, що ти не самотній. Залишається, ще одне питання – чи дійсно є
про що турбуватися? Чи Ваші думки, що у тебе маленький пеніс, 
мають основу на реальність?Великий пеніс – свідчення мужності?
Чому насправді розмір пеніса має таке велике значення? Так от, як 
відзначають багато психологів, це має відношення на почуття своєї 
"мужності". Чоловік, в якого пеніс насправді дуже маленький, має право 
почувати себе погано. Боятися, приниження, сексуальних невдач,
в кінцевому рахунку, мати багато комплексів. Але проблема, полягає в тому, що у багатьох випадках ці побоювання абсолютно 
необґрунтовані. Чому? На своєму прикладі пояснює це 19-річний Павло.

Здоров'я | Переглядів: 581 | Додав: Olenochka | Дата: 20.08.2017 | Коментарі (0)

Анальний секс викликає багато емоцій. Важко цьому дивуватися. Кажуть, що у нього є смак забороненого плоду (а отже, тим паче бажаного). Чоловіки, часто хочуть спробувати, кажуть що інші відчуття, що тугіше , та дає їм відчуття домінування над жінкою, тим більше, що анальний секс найчастіше поєднує в собі задоволення, з невеликим болем.Жінки більше не хочуть...В основному через біль, але також через причини естетичного характеру. Я запитала кількох жінок про їх досвід з анальним сексом, і я хотіла б Вам сьогодні розповісти про це.

"Це другий отвір служить для чогось іншого", – сказала одна з подруг. Чи тільки?

МІФ 1 – "Це не може бути приємним!"
 

Секс | Переглядів: 409 | Додав: Olenochka | Дата: 17.08.2017 | Коментарі (0)

Як Часто Повинен Бути Секс?

Коли мова заходить про ваше сексуального життя, ніхто не має права вказувати вам, що можна та чого не можна робити. Це ваше життя, і ви можете займатися сексом, дуже часто або як найменш. Робіть те що вам подобається (за умови взаємної згоди). Але коли знаходитесь в серйозних відносинах, можливо відчуваєте, що у вас є зобов'язання займатися сексом з партнером.Звісно, секс є відмінним способом для пар, для отримання ~задоволення~, але як часто у вас трапляється секс?

Згідно з дослідженням, проведеним кремом для обличчя, близько 48 відсотків жінок і 42% чоловіків вважають за краще займатися сексом Кілька разів на тиждень. Ви можете бачити статистику нижче:

Секс | Переглядів: 294 | Додав: Olenochka | Дата: 16.07.2017 | Коментарі (0)

Справжні стосунки тривають без влади, нерівності та розумових ігор

 

Згадати перші дні стосунків, коли партнер не може достатньо насолодитися вашою присутністю. Постійно дзвонить розмовляє годинами по телефону, а то і всю ніч. Зараз той час минув, і вже немає метеликів в животі, тільки від однієї думки про свою половинку. Іскра зникла, але досі відчуваєте романтичні почуття до нього. При цьому присутнє відчуття того що партнер не піклується достатньо про стосунки — або, не настільки сильно як ви. Відносини не приносять тої радості?

Цілком природно почувати себе тривожно і сумно, коли це відбувається. Ваша біль може привести вас до спроби використання різних тактик маніпуляцій, для того аби взяти верх у стосунках. Але грати в ігри, за для того щоб отримати або повернути владу у відносинах, неминуче призведе до загибелі. Є багато відносин, в яких одна людина має більше енергії, ніж інша, такі стосунки мають тенденцію бути надзвичайно нездоровими. Фізично або усно, від образливого ставлення до матеріальних речей. Відносини в яких один партнер має більше активів, ніж інший (які не є спільним майном), часто приречені на провал або можуть призвести до смутку і нещастя.

Відносини | Переглядів: 202 | Додав: knopa | Дата: 16.06.2017 | Коментарі (0)

У сексології куннілінгусом (від латинського cunnus - зовнішні жіночі статеві органи і lingo - лизати) називається виклик статевого збудження у жінки дією на її зовнішні статеві органи губами і язиком. Мене тут поправили, сказавши, що кунілінгус - застаріле поняття, в даний час правильніше говорити «ланет» (ланьет). Звідки взялося слово «ланет» - невідомо. Але деякі вважають, що кунілінгус і ланет - аж ніяк не синоніми. Перше використовується лише як прелюдія для підведення до предоргазменному стану з наступним вагінальним сексом, в той час як при останньому обов'язково доведення до оргазму орально.Багатьом дівчатам не подобається куні. Якщо ні, то вона або просто не розсмакували, або в неї присутні якісь внутрішні бар'єри: сором, релігійні, морально-етичні або гігієнічні заборони. У більшості ж випадків навіть легкий поцілунок клітора здатний творити дива, якщо грамотно підходити до цього питання. Є дівчата, здатні досягати оргазму тільки при оральному стимулювання і більше ніяк. Особливо це відноситься до початку статевого життя, коли дівчина ще не розбуджена і їй важко досягти вагінального оргазму. Правильний кунілінгус - справжнісіньке мистецтво. Чоловік, здатний так пестити дівчину в сокровенне місці, щоб викликати у неї бурхливу та тривалу розрядку, на вагу золота. Умілий куні не забувається, повірте мені. У той же час невмілий куні або небажаний - привід для роздратування і образ.
Але закінчимо з лірикою, приступимо до ягідка. Немає потреби повторювати, що кожна жінка індивідуальна і у кожної свої потреби і переваги. Тому мої описи будуть у деякому сенсі суб'єктивними.


 

Секс | Переглядів: 488 | Author: Авдотья Разгуляєва | Додав: Olenka | Дата: 26.05.2017 | Коментарі (0)

Причин такого ставлення жінок до шлюбу кілька, давайте детально поговоримо про кожну з них.Матеріальна забезпеченість жінки. Економічні процеси визначають не тільки політичне життя суспільства, але і відносини між людьми. Сьогодні працююча жінка в змозі забезпечити себе нітрохи не гірше чоловіки, а часто навіть і краще. «Навіщо мені чоловік, якщо я сама можу себе утримувати? - Думає вона. - А для інтимних стосунків, цілком достатньо коханця - зі мною він переживає приємні моменти свого життя, а з претензіями на погано випрану сорочку або солонавий борщ йде до дружини ». Як правило, такими переконаннями керуються прагматичні пані, для яких чоловік, перш за все, добувач, в іншій іпостасі він їй просто не потрібен. Це викривлене сприйняття чоловіків у житті жінки, але воно має місце бути.

 

Розваги та хоббі | Переглядів: 268 | Author: Людмила Грабенко | Додав: Olenka | Дата: 26.05.2017 | Коментарі (0)

„Місяць тому ми з дівчиною займалися сексом. Зустрічаємося ми вже три роки, і напевно все було добре та весело... якби не моя швидка еякуляція. Весь процес займає максимум дві хвилини від початку введення в неї пеніса, що звичайно мене засмучує. Мені соромно і я боюся, що вона залишить мене. Що робити? Як витримати довше?" Василь, 16 років.Передчасна еякуляція буває проблемою для багатьох пар – всупереч поширеній думці, що це виникає тільки у підлітків. І дійсно, якщо питання залишається невирішеним протягом тривалого часу, може навіть призвести до непорозуміннях в стосунках. Тому варто попрощатися з  проблему раз і на завжди.

Як боротися зі занадто ранній еякуляцією?

А тепер перейдемо до справи. Що ви можете зробити, щоб витримати, принаймні, до тих пір, поки твоя подружка не досягне оргазму?

Секс | Переглядів: 658 | Додав: Olenka | Дата: 08.04.2017 | Коментарі (0)

Перший візит до гінеколога майже для кожної дівчини як найбільший кошмар. Це потрібно роздягатися, жахливо сідати, дотики незнайомої людини в інтимні місця... ну, задоволенням назвати це не слід. Але, з іншого боку, іноді знання про кілька важливих фактів дозволяє значно знизити рівень дискомфорту. Ми підкажемо вам, про що саме слід знати.Ви можете звернутися до гінеколога – жінки.

Навіть, якщо мама тебе вже зареєструвала – не проблема, візит можна скасувати або попросити про переведення. У вас є право йти в кабінет з усвідомлення того що вам комфортно. Хоча лікарі – чоловіки теж бувають милі, проте переважна більшість дівчат воліє бачити жінку в цій ролі. Пошукайте такого лікаря, який приємно обслужить.

Ви можете попросити використовувати маленьке дзеркало.

Оглядове вікно-це прилад, яким лікар "відкриває" піхву, що дозволяє йому відкрити отвір перегляду. Не потрібно боятися – це безболісно. Більшість фахівців розуміють, що у підлітків (особливо у дівчат), слід використовувати невеликий оглядовий отвір. Але якщо ти впевнена що тобі буде не комфортно на 100%, скажіть що хотіла би бути дослідженою пристроєм невеликого розміру.

Не вірте чуткам про те, що дослідження гінекологічне жахливо болюче.

Дівчата люблять себе лякати. Розповідь про те, як гінекологічний кабінет є місцем катувань і сліз від болю, не рідкість. Але ви не вірте в цю нісенітницю. Ніжний лікар не зробить тобі боляче. Звичайно ж, дослідження не є комфортним, але напевне його не можна віднести до категорії болючих.

Здоров'я | Переглядів: 431 | Додав: Olenka | Дата: 27.02.2017 | Коментарі (0)

Завдяки їм можна уникнути вагітності, дуже просто. Окремі методи можуть відрізнятися між собою ступенем ефективності, ціною а також зручністю у використанні. Тому оптимальним варіантом, який одночасно є одним із самих широко використовуваних і популярних методів контрацепції є презервативи. Це засіб, призначений в першу чергу для чоловіків, і саме вони найбільш охоче ними користуються. Мало хто знає, про те що існують також засоби, які мають аналогічну дію, як і презерватив тобто створювати бар"єр.Презервативи відомі ще з давніх часів. На початку своєї історії вони були виготовлені з кишок тварин. На щастя, сьогодні виробництво здійснюється в більш гуманний спосіб, і основним компонентом, з якого виготовляються презервативи - латекс. Такого роду засіб насамперед створює, механічну перешкоду яка назавжди унеможливлює попадання сперми в канал шийки матки. Кожен презерватив, незалежно від марки має на своїй "голові" маленьку котушку яка має завдання зібрати сперму в безперервному процесі евакуляції, з уретри. Ефективність цього методу оцінюється дуже високо, однак у молодих людей, які тільки починають своє сексуальне життя, ефективність трохи нижча. Крім того, з метою посилення захисту можна використовувати презервативи в супроводі іншими засобами, наприклад переривання акту. Якщо ми будемо дотримуватися кількох важливих правил, то безумовно ми в змозі забезпечити собі ефективний захист на найвищому рівні. Першим чинником є сам презерватив. Висока якість, а отже і безпека, яку вони в змозі забезпечити, купляти потрібно в аптеках. Купівля у пунктах фармацевтичних дає нам впевненість у тому, що презерватив є допущений до законної торгівлі, а також транспортуватися і зберігатися у відповідних умовах, що не завдає шкоди для якості. Зберігання є дуже важливим. Тримайте його у вологому місці або в такому, у якому може відбутися ушкодження що часто закінчується зниженням ефективності. Так що краще тримати презерватив в сумці або в ящику, ніж в кишені штанів.

Секс | Переглядів: 460 | Додав: Olenka | Дата: 04.01.2017 | Коментарі (0)

Немає відносин, в яких би не було ніяких конфліктів – якщо хтось стверджує протилежне, то він бреше, або просто ніколи не розмовляє зі своїм партнером (що зовсім не означає, що його відносини хороші). Як правило, конфлікти непоказні і швидко закінчуються. Але іноді, коли їх занадто багато – то призводять до кризи. Що потрібно зробити, щоб вийти з неї.. ? Як врятувати стосунки? А можливо, постійні сварки це ознака того, що нічого з цього не буде?Як врятувати стосунки?

Ви можете вибрати кілька способів порятунку стосунків". Одним з них є так звана "перерва", тобто щось на зразок тимчасового розставання. Чи це працює? Не завжди, згадує 16-річний Михайло:
„Перерва-це дійсно дурна ідея! Коли не міг домовитися з моєю дівчиною Maртою, ми вирішили "на час" розлучитися. В цей час все обдумати, розібратися в собі, відпочити. Виявилося, що нічого не змінилося. Коли знову зійшлися, проблеми теж повернулися. Але нам вже перехотілося сваритися. Ми розлучилися....
.
Цей приклад не є винятком. На жаль, перерва у відносинах дуже часто призводить до таких ефектів. Все тому, що якщо у відносинах є проблеми, то вони не зникнуть після кількох днів відсутності контакту. Єдиним рішенням є повільне відновлення відносин. Як це зробити?

Відносини | Переглядів: 348 | Додав: Olenka | Дата: 03.01.2017 | Коментарі (0)

1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 ... 121-135 136-139

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::