MENU
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 119
Показано матеріалів: 31-45
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 7 8 »

Мій хлопець відверто зізнався мені, що вона залицяється до нього. Заграє з ним перед моїм носом, але я просто стою тому що не знаю, що робити! Я люблю його дуууже і мені боляче бачити, як вона це робить!
Я вже усвідомила, це жахливо тому що вона така красуня, він напевне вважає що вона красивіша за мене, та любить її більше. Я дуже ревнива дівчина....
Будь ласка, я не знаю як бути цій ситуації! Якщо я втрачу цього чудового хлопця який є у моєму житті... я б просто здуріла.Це зовсім не нормально, що твоя найкраща подруга фліртує з твоїм хлопцем, особливо якщо вона це робить поруч з вами і змушує тебе бути розчавленою. Той факт, що вона відкрито це вона робить, може означати що не сприймає це занадто серйозно як флір а просто жарт, або можливо що вона просто не поважає ваші почуття. І єдиний спосіб з'ясувати, що сталося і як це зупинити, протистояти їй навіть якщо це трохи буде не гарно.

Якщо вона дійсно твоя найкраща подруга, то просто скажи "мені неприємно, коли ти фліртуєш з моїм хлопцем" слід зробити цей крок. Можливо, вона образиться але нехай знає про вас та тримає дистанцію, не соромся адже це є правдою. Якщо, вона після цього знову буде з ним фліртувати, то це буде не справедливо по відношенню до тебе, і вона не є хорошим другом. Нехай знає, що її поведінка розчаровує тебе.

Відносини | Переглядів: 252 | Додав: Olenka | Дата: 18.12.2016 | Коментарі (0)

У наш час надзвичайно популярним є носіння різноманітних кульчиків у найнесподіваніших місцях. Хоча, зараз це стало настільки попсово, що, мабуть, кожен другий піліток, який вважає себе “струйовим” не полінується та скоренько побіжить у косметологічний салон, проколить собі вухо/пупок/губу/язик/брову ну і ще якісь може пікантні місця… Але справа не в тім, ще десять років тому кульчик вважався суто жіночим атрибутом і чоловіки, що таки не побоялись і прокололи собі вухо, були “першопроходцями” чи “піонерами”, яких цькували за нетрадиційну орієнтацію чи просто за те, що “у них немає мізок, бо вони ото таке собі вчудили”. Та ніхто не знає, що сережка із споконвіків була чоловічою прикрасою.Якщо ж вірити історії, то спершу з’явились чоловічі сережки, а уже потім такі ж прикраси для жіночої половини населення. 7000 років назад кульчики появились у Азії, і вже тоді відомі античні професіонали, що виготовляли чоловічі сережки. У асирійців та єгиптян така чоловіча прикраса означала високий статус у суспільстві, а ось у римлян кульчики носили лише раби. За часів Цезаря, чоловіки носили кульчики на сосках, що вважалось символом хоробрості.

Краса та стиль | Переглядів: 280 | Додав: Olenka | Дата: 18.12.2016 | Коментарі (0)

Чи буває тобі ніяково, якщо ти потрапляєш в нову тусовку? Чи правда, що на вечірці ти найчастіше просто шепочешся з подружкою?Чи часто тобі здається, що інші виглядають набагато кращими за тебе?
Якщо ти на всі питання, відповіла "ні", можеш далі не читати. Правда-правда, почитай іншу статтю, з'їж шоколадку або подзвони подружці. А ось якщо ти призналася сама собі, що якісь з цих проблем тобі знайомі, то теж поки далі не читай.
Приготуй дзеркало, ручку і листок паперу. Краще два. Готово?
Приступаємо до боротьби з невпевненістю в собі.
Беремо перший лист паперу і пишемо, що тобі в собі не подобається. Вимучувати нічого не треба. Пиши тільки те, що легко і швидко прийшло тобі в голову.

Тепер приступаємо до розбору польотів.
Все, що ти написала, треба розсортувати на 3 групи: незадоволеність зовнішністю, недоліки спілкування, брак здібностей. Наприклад,  "у мене безглузді вуха" - це про зовнішність, "я - недотепна" - це, швидше відноситься до спілкування, "а у мене не виходить вправно стояти на роликах, як Светка" - це здібності.

Успіх та кар'єра | Переглядів: 241 | Додав: Olenka | Дата: 18.12.2016 | Коментарі (0)

З чого починається життя людини? – З перших криків ….з першого ковтка повітря… з перших обіймів матері… … чи можливо з перших днів зачаття???

Чи справді ембріон неодухотворений, чи є тільки частиною організму своєї матері, яка має право розпоряджатись цим крихітним життям.

Маленька людина не є певною кількістю клітин чи просто біологічною тканиною. Багато наукових висновків і доказів є стосовно “ембріону”

Мене досить зацікавило дослідження Натансона, який заявив: “Сьогодні питання про те, що ембріон є окрема людська істота із усіма своїми особливими особистими характеристиками, не є уже питання віри”. Ще мене досить зацікавила думка грецького доктора Д.Папаевангела: “Сьогодні абстрагуючи від філософських і теоретичних понять, ми можемо сказати, що людина існує з моменту зачаття. Життя людського зародка починається не із завершення формування органів (8-12 тижнів), як думали раніше. Зародок – це не придаток або якась частина тіла жінки”

Людство почало знищувати своє існування. За всю історію буття, ще ніколи не було такої кількості насильницьких смертей.

А яка жахлива статистика абортів. В Україні проводять близько 300 тис. операцій в рік. І це тільки за офіційними даними. А в Росії тільки 2 % жінок не робили аборти. Скільки же невинних душ залишаються непочутими… скільки ще жінок та чоловіків залишаються в гріху… і яка мала кількість кається в цьому вчинку…!

Хіба не можна прийняти якісь заходи, щодо аборту, заборонити законом…? Хоча і це призводить до гноблення, велика кількість покинутих дітей, сироти при живих батьків…

Зараз щороку у США передчасно переривають вагітність 1 мільйон 200 тисяч жінок, тобто – кожна п’ята.

Секс | Переглядів: 257 | Author: madama | Додав: Olenka | Дата: 13.12.2016 | Коментарі (0)

Мій хлопець та я зустрічаємося протягом двох років. Нам по 18, останнім часом він дуже хоче зайнятися сексом. Він не тисне на мене, але це дратує, тому що говорить це так ніби я винна. Кажу одне і те саме кожен раз: "я не готова". Він очікує кращої відповіді і я не знаю, що сказати. Він мій хлопець та найкращий друг і я його дуже люблю. Я не хочу, щоб це нас розділяло. Що я повинна робити?Ну, дівчино, я можу лише сказати не робити цього, не займатися сексом, поки ти не готова. Так, він твій хлопець, а не якийсь випадковий хлопець, якого ти тільки що зустріла, але втратити цноту, раніше ніж ви будете готові зробити це ніколи не буде хорошою ідеєю.

Відносини | Переглядів: 250 | Додав: Olenka | Дата: 13.12.2016 | Коментарі (0)

Мені 14 років, ну майже 15, і одна думка про секс викликає огиду. Я не кажу, що повинна горіти бажанням зайнятися сексом, але я не можу навіть дивитися на фото пеніса. Я знаю, що не лесбіянка тому що вважаю чоловіків привабливими, але коли подумки уявляю що цілуюся з ними, то хочу кричати від огиди. Я дійсно не знаю чому, але мене тягне на рвоту від сексу. Це нормально?Секс-це особистий вибір кожного, так що не впадай в зневіру тільки тому, що ти не зацікавлена в ньому. Ваші друзі можуть бути більш відкриті до цього, але це абсолютно нормально. Просто пам'ятайте, що люди дорослішають в різний період часу. Ви можете виглядати дорослішою зовні а в душі бути маленькою, але це прекрасно, тому що вам поки не хочеться навіть думати про секс. Не хвилюйся, ти нормальна навіть якщо тобі гидко від цього зараз.

Секс | Переглядів: 211 | Додав: Olenka | Дата: 13.12.2016 | Коментарі (0)

Привіт,
Я займалася оральним сексом з моїм хлопцем кілька разів, але не можу довести до кінця, щоб змусити його кінчити. Я не знаю, що робити. Я ніколи не мала проблем з іншими хлопцями, яким робила мінет. Почуваю себе жахливо, тому що мета аби він кінчив, він не повинен робити це сам.. Що мені робити?Оральний секс – як і будь-який інший вид сексу – може бути складним; одному добре а другому ні,кожна людина відчуває по різному. Ти не повинна почувати себе поганою або не умілою; у всякому разі, ти чудовий партнер, який хоче догодити своєму коханому в ліжку.

Найкраще, що ви можете так це дослідити, що йому приносить приємні відчуття. Хлопці люблять різні швидкості, силу стискання та різні методи. Він буде казати про свої бажання під час процесу, переконайся що вам безпечно, комфортно та сексуально. Іноді важко сказати про свої сексуальні бажання,через страх, сором чи засудження.

Май на увазі, що деякі хлопці так звикли до мастурбації певним способом, що їм важко тепер досягти оргазму без своєї допомоги. Твій хлопець може перепрограмувати, шляхом застосування меншого тиску на пеніс, коли мастурбує.

Секс | Переглядів: 234 | Додав: Olenka | Дата: 13.12.2016 | Коментарі (0)

“Чоловік одружується, тому що закохався. Жінка закохується, тому що хоче вийти заміж”. Анрі Дювернуа

Чому не усі дівчата - жінки хочуть заміж? Так так, ви усе правильно прочитали, там дійсно пише “НЕ хочуть”. І як би воно парадоксально не звучало,  далеко не всі жінки в наш час натирають ніжки в погоні за потенційним нареченим. Жінки стають самостійними і незалежними, вони розвиваються і можуть втерти носа чоловікам в багатьох питаннях. Вони надивились багато прикладів невдалих шлюбів і не хочуть брати в цьому участь. Вони не йдуть на повідку в суспільства і не виходять заміж тільки тому що так треба, що вже 27, що сусіди шепочуть у слід.

А ви продовжуєте вважаєте це нісенітницею, тому давайте поговоримо детальніше. ))

 

1. Чоловіки думають, що кожна жінка мріє про білу сукню, шоколадний фонтан і крики “Гірко!”. Це далеко не так. Кожна жінка знає, що після слів “давай одружимось” її чекає півроку а то й рік довгих приготувань, вибирань залів, квітів, кошичків, бантичків, бокальчиків, стрічечок і рюшечок. Звісно ж, якщо бюджет дозволяє, можна найняти собі упорядника весілля, але ж чоловіки часто вважають це не доцільним – нащо витрачати зайві гроші, якщо з усім може справитись жінка. Всі жінки ж мають вважати ці витрачені дні і місяці щастям!!! Але не всім жінкам це подобається. Хтось залюбки б краще цей час провів з подругами в кафе чи за розробкою якогось нового проекту, одним словом – справді для себе. Більшість пар влаштовують весілля для всіх (сусідів, родичів, троєрідних сестер двоєрідного дядька), але не для себе.  А багато жінок з радістю віддали б перевагу двом тижням під сонцем на Балі.

2. Жінки цінують свій час. А заміжжя забирає його чимало. І вже замість дискотеки, вам потрібно спішити додому, бо там на вас чекає голодний чоловік, який чомусь не вміє приготувати собі смаженої картоплі.

3. Не кожна жінка любить готувати. А заміжжя – це автоматична підписка під щоденне стояння біля плити. Сніданки, обіди, вечері, сніданки, обіди, вечері і все знову і знову по колу. Нескінченний процес. А ще купівля продуктів, намагання вгодити смаку чоловіка в той час, коли їй цілком вистачає бутерброду на сніданок, обіду в кафе і вечері фруктами.

Відносини | Переглядів: 263 | Додав: Olenka | Дата: 11.12.2016 | Коментарі (0)

Як і у кожній справі, в святкуваннях також є свої нюанси, не продумавши яких, успіх всієї справи є досить сумнівним. При наближенні дня народження кожної людини, вона починає задавати собі актуальні запитання, відповіді на які знайти часом не так вже й просто. Ми спробуємо вирішити ці питання разом, з аналізом й порадами як зробити свій день народження вдалим.

 

 

П’ять китів вдалого святкування дня народження

1.  Питання перше, найактуальніше: «Кого запросити?»


Цим питанням переймаються абсолютно всі: як ті, в кого сотні знайомих і десятки друзів, і вони губляться в калейдоскопі варіантів, так і ті, хто за пів дня роздумів не зміг пригадати навіть трьох людей, які могли б прийти. Люди витрачають на списки запрошених майже стільки часу як і на всі інші списки.

Тут грає роль безліч факторів і в голові крутиться мільйон думок:

  • «А вона мене не запросила минулого разу»
  • «Ми з ним посварились, він мені місяць не дзвонить»
  • «Я б його запросив, але я не переварюю його дівчину, запросити обох чи нікого?»
  • «Вона мене запрошувала, пасує запросити, але я її не хочу бачити»
  • «Я б його запросила, він класний, але ж він обов’язково нап’ється»
  • «Як я познайомлю його з своїми подругами?»
  • «Хочу його бачити, але більшість моїх друзів його ненавидить»
  • «Якщо запрошу її, то інша образиться»

І дійсно, це не просто підібрати оптимальний склад, особливо коли відбуваються зміни у твоїй компанії. Багато хто святкує двічі, тричі й більше разів – стільки скільки має різних компаній, друзів, знайомих, коханих, чи просто бажання святкувати.

Для тих, хто не хоче ламати собі голову над складними комбінаціями, пропоную легкий та вишуканий спосіб вирішення проблемизапросити всіх тих, хто не забув привітати з днем народження.

 

Розваги та хоббі | Переглядів: 239 | Додав: Olenka | Дата: 11.12.2016 | Коментарі (0)

1. Блоха. Ніби і всім відома приказка – «причепилась, як блоха до кожуха», але мало хто може визнати, що це про нього. Іноді ще таких дам називають «приставуча, як муха». Така жінка завжди триматиме вас поряд, адже ви просто зобов’язані сидіти коло неї і говорити гарні слова. На вас чекає компанія хлопак в барі чи фінал чергового кубка? Це нічого страшного, що ви це все пропустите – адже ваша кохана вам важливіша, правда? Якщо ж ви будете намагатись пояснити, що на нашийник ви не підписувались, то вас чекає кліпання заплаканими очками і вимагання ще і ще запевняти її, що ви все ще її дуже-дуже любите і що не проміняєте на жоден футбол на світі…

2. Мисливиця за багатством. Таку жінку дуже легко розпізнати. Сотні компліментів вашій автівці та ролексовому годиннику. Через десять хвилин знайомства до вас доходить, що вона вже випитала у вас, де ви працюєте, скільки заробляєте і скільки кімнат у вашій квартирі. Ви небагатий? Можете розслабитись – така дамочка швидко зрозуміє, що ви не її поля ягода і пурхне щебетати до наступного кавалера у дорогому костюмі.

3. Мамуся. Ця панянка і хвилини не просидить, щоб не поправити вам волосся, краватку, комірець. Ви просто мрієте, щоб хоч одна пилинка залишилась на вашому плечі, – ні, турботлива подруга її миттєво здує. Так, така жінка – просто знахідка для окремих категорій чоловіків. Та й її не так уже й важко виправити. Материнські інстинкти з часом перенесуться на маленького бейбіка. Але якщо ви найближчим часом не плануєте пов’язувати своє життя з цією панночкою, то краще серйозно поговоріть на тему надмірної турботливості. Але якщо ваша подруга при вашому спротиві не може потерпіти й хвилини, щоб чогось не підправити у вашій зовнішності, то краще рятуйтесь…

4. Тріпло. Ваша супутниця коментує геть усе навколо, а вам не дає і слова вставити? Вона постійно говорить, неважливо, коли і скільки, а тим більше – на яку тему. Важкий тип. Бо на цю тему вам не вдасться поговорити. Ваша дама вас просто не почує. Ще одна характерна риса такого типу жінок полягає у тому, що вона слухає в піввуха. Якщо взагалі слухає…

 

 

Розваги та хоббі | Переглядів: 242 | Додав: Olenka | Дата: 09.12.2016 | Коментарі (0)Красиве струнке тіло - мрія будь-якої дівчини. Ти згодна? Ось тільки в цій гонці за сантиметри і кілограми треба уміти вчасно зупинитися. Струнке тіло - це ще не все, що нам треба для щастя. Важливішим є здоров’я людини, і це не пусті слова. Чи ти вже чула, що таке анорексія? Чи може в тебе також вже був розлад харчування?

Що це таке 

На дієтах сидить багато хто. І навіть на строгих (хоча скільки разів вже було сказано, що це зовсім некорисно і після строгих дієт швидше набираєш вагу). Але лише у декого розвивається анорексія, яка може привести до небезпечного схуднення, гормональних порушень і навіть смерті. 
Анорексія - психічне захворювання, при якому спостерігається патологічне бажання втрати ваги, що супроводжується сильним страхом ожиріння. Анорексія є дуже небезпечною хворобою. Найчастіше на неї хворіють дівчата 13-22 років. Їх струнке тіло здається їм дуже товстим і великим, вони потрапляють в пастку небезпечного схуднення.

Видів поведінки при нервовій анорексії два: 

- Обмежувальний: хворий добровільно обмежує їжу до зникаюче малої кількості їжі. 
- Очисний: хворий обжирається, а потім провокує рвоту або зловживає послаблюючими, 
діуретиками або клізмами. 

Від анорексії просто так не звільнишся, це не те захворювання, яке нагадує про себе раз на місяць. Хворі на анорексію страждають від постійного відчуття власної недосконалості, вони налякані і загнані в кут своїми страхами. Свідомість хворих їм не належить, вони не можуть контролювати свої відчуття. Вони буквально одержимі думками про вагу, їжу, зайві калорії і образ власного тіла. Багатоьх хвороба мучить навіть уві сні - їх переслідують кошмари, нав'язливі сни про їжу.Для них поняття струнке тіло абсолютно викривлене.
Серед психологічних захворювань у анорексії найвищий відсоток смертності.Анорексія обговорюється сьогодні досить часто.

Здоров'я | Переглядів: 215 | Додав: Olenka | Дата: 07.12.2016 | Коментарі (0)


Готовність номер один до навчання і до відпочинку! Закуплено нові зошити, нова сумка готова прийняти підручники ... Та й швидше за все, нове вбрання для принцеси, що підросла та погарнішала за літо, вже очікує 1 вересня. А ми ж влаштуємо сьогодні ревізію косметики, яку теж пора перебрати й поновити.
1. Шкільний мейк-ап.
Сперечатися про те, чи можна ходити в школу в макіяжі - мабуть, марно. Це залежить від школи, віку, оточення і багатьох інших факторів. Немає сенсу тільки бунтувати проти системи - якщо у вашій школі макіяж заборонено - не варто доводити справу до скандалу. А навіть якщо й дозволено - не варто зловживати.
При покупці відсутніх засобів арсеналу краси постарайся віддати перевагу легким і напівпрозорим мотивам. Це не лише модно і ідеально підходить саме для юної шкіри, але і дасть можливість шкірі дихати, позбавляючи її від додаткового навантаження.

Краса та стиль | Переглядів: 197 | Додав: Olenka | Дата: 07.12.2016 | Коментарі (0)


Ретро-шик.
Як і в одязі та аксесуарах, вінтажний дух не обійшов і колекції білизни. Однак на відміну від справжніх моделей минулого, тут зберігся лише натяк на модні штучки минулого століття. Моделі цього сезону куди більш невагомі і повітряні, адже зроблені з абсолютно інших матеріалів.

Що ж пропонується нам на пам'ять про минулі часи? Це моделі в різноманітний горошок, чорно-білі ефектні комбінації з атласу і мережив, тоненькі мереживні чашечки замість поролонових, які набили оскому, забарвлення тваринного світу - зебри і сафарі.
Але всі спогади про минуле свідчать в першу чергу про витончену ностальгію - дівчат в купі мережив, серпанку і шовку. Стати такою панночкою дуже просто в цьому сезоні. Більше мережив і атласу на білизну. І відчуваєш?.. Навіть дихається по-іншому ...

Особливо зворушливо виглядає білизна для сну - піжами і сорочки з мереживних воланчиків, немов зійшли зі сторінок книги про серпанкових панночок. Революція кольоруКольорові колекції настійно пропонують нам всі відтінки блакитних кольорів - бірюза, небесно-синій, яскраво-блакитний. Саме на ці кольори можна впевнено покластися в цьому сезоні. Тріумфально повертається яскраво-рожевий колір. Але вже набагато більш сміливих і наполегливих відтінків, ніж у минулих колекціях. Малиновий, колір фуксії, карамельно-рожевий - мабуть, справжнім панночкам ці відтінки не набридають ніколи.

Краса та стиль | Переглядів: 202 | Додав: Olenka | Дата: 07.12.2016 | Коментарі (0)

Я стомилася бути одина я дуже хочу бути у відносинах. Єдина проблема полягає в тому, що я не знаю, як змусити хлопчика бути зацікавленим у мені. Я не гламурна дівчина...а проста. Дуже стомилася бути одна, відчайдушно хочу, мати хорошого хлопця. Будь ласка, допоможіть мені !

Ось що, дівчино: я не можу насправді допомогти Вам знайти хлопця. На жаль, ще ні в одному магазині не продають ідеальних хлопців, яких ви б могли вибрати. (хоча як би було круто, як би такі були?!). Щоб знайти хлопця зовсім не потрібно бути гламурною або поводитися певним чином.

Є кілька порад які я можу дати вам. Найважливіша порада? Не бійтеся розмовляти з хлопцями! Я знаю, що говорити з хлопцями може здатися дуже страшним (тим більше на одному диханні), але обіцяю що більшість з них легко даються говорити. Знайти спільні інтереси ви двоє любите одне і теж саме ? Відмінно!) поговоріть з ним про це.
Ви можете познайомитися з хлопцем в будь-якому місці (я зустріла свого хлопця на зупинці на базару, віриш?), так що просто будьте доброзичливі та відкриті для зустрічей з новими людьми. Вийди з друзями в торговий центр, кіно, ярмарок...куди завгодно. Не бійтеся нового контакту з симпатичним хлопцем, смійтесь над жартом, або просто почніть розмову про щось зовсім випадкове. У разі, якщо Ви не чули, хлопці, дуже люблять впевненості в дівчині. Це те, що приваблює їх найбільше. Бути самим собою це дивовижно насправді.

Відносини | Переглядів: 192 | Додав: Olenka | Дата: 05.12.2016 | Коментарі (0)

Привіт,
Мені потрібна допомога. Я не можу розслабитись під час сексу. Я напружуюсь перед проникненням та в кінцевому підсумку присутні почуття болю в області піхви із-за цього. Секс є не дуже приємним для мене, тому що напружена. Навіть під час мастурбації болить. Я виявила, що як випю трохи та почуття напідпитку то це допомагає мені розслабитися, але я не хочу пити кожен раз пити. Мені просто дуже потрібна допомога...
Почуття тривоги під час статевого акту є цілком нормальним.Роздягатися перед кимось, це щось особисте, та дозволяє тобі бути уразливою в цьому випадку. Я повністю згодна! Проте, коли ви нервуєте це робить секс неприємним, а якщо це відбувається кожен раз, ось тоді це стає проблемою. Ви, безумовно праві намагаючись з'ясувати, як це виправити без допомоги алкоголю. Ви заслуговуєте, насолоди під час сексу, не відчуваючи таких нервів , які заподіюють вам біль.

По-перше, потрібно з'ясувати, що змушує вас почувати себе такою наляканою. Ви соромитесь з приводу того , як  виглядаєте? Чи ваш партнер? Ви нервуєте через те що не маєте практики? Ти робиш щось що не влаштовує? Це не найвеселіша тема для роздумів, але з'ясувати, що саме змушує вас відчувати занепокоєння є першим кроком до її виправлення. Будь чесною сама з собою тут!
 

Відносини | Переглядів: 247 | Додав: Olenka | Дата: 04.12.2016 | Коментарі (0)

1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 ... 91-105 106-119

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::