MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Секс

Скільки разів займатися сексом?

Як Часто Повинен Бути Секс?

Коли мова заходить про ваше сексуального життя, ніхто не має права вказувати вам, що можна та чого не можна робити. Це ваше життя, і ви можете займатися сексом, дуже часто або як найменш. Робіть те що вам подобається (за умови взаємної згоди). Але коли знаходитесь в серйозних відносинах, можливо відчуваєте, що у вас є зобов'язання займатися сексом з партнером.Звісно, секс є відмінним способом для пар, для отримання ~задоволення~, але як часто у вас трапляється секс?

Згідно з дослідженням, проведеним кремом для обличчя, близько 48 відсотків жінок і 42% чоловіків вважають за краще займатися сексом Кілька разів на тиждень. Ви можете бачити статистику нижче:За ідеальних умов, чоловіки та жінки хочуть займатися сексом Кілька разів протягом семи днів. Є невеликий відсоток чоловіків і жінок, які хочуть займатися сексом Кілька разів на день, але це все особисті потреби. Але...якщо в тебе немає сексу щотижня, то це означає що у вас жахливе сексуальне життя? НІ!

За даними того ж дослідження, секс не так важливий у відносинах, як ви собі думаєте. 95% жінок і 84% чоловіків вважає, що любов є більш важливіша, ніж сам секс, коли справа доходить до їхніх відносин:Лише тому, що певний відсоток людей, які хочуть мати кілька разів секс в тиждень не означає, що ви повинні робити так само. Якщо ви і ваш партнер робите одне одного щасливим, то це чудово! Якщо секс кожного дня робить вас щасливим, то вперед. Якщо секс раз на місяць робить вас щасливим, то дотримуйтеся цього! По суті: не важливо яку кількість разів, ви повинні займатися сексом. Знаю, ви можете відчувати тиск з боку суспільства, бажання мати дивовижне сексуальне життя з кількома різними партнерами на одну ніч, але то повністю залежить від вас.

Так ось відповідь: як часто Ви повинні займатися сексом - На 100 відсотків, залежить від ваших уподобань. Немає ніяких правил, коли мова заходить про ваше сексуальну життя, так що ти можеш робити це рідко або настільки часто, як тобі подобається. Май наувазі одну річ, секс повинен бути веселим, і якщо він змушує відчувати тебе,сумною, тоді вам варто переглянути вашу ситуацію. Не важливо, чого хоче ваш партнер, Ви повинні думати про те, що краще для вас!

Що ви думаєте про це дослідження? Розкажіть нам в коментарях!Джерело: http://knopa.info/forum/93-5337-1#25873
Категорія: Секс | Додав: Olenochka (16.07.2017)
Переглядів: 727 | Теги: норми сексуальні, секс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::