MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Розваги та хоббі

Дівчина не хоче одружуватися? Причини

Причин такого ставлення жінок до шлюбу кілька, давайте детально поговоримо про кожну з них.Матеріальна забезпеченість жінки. Економічні процеси визначають не тільки політичне життя суспільства, але і відносини між людьми. Сьогодні працююча жінка в змозі забезпечити себе нітрохи не гірше чоловіки, а часто навіть і краще. «Навіщо мені чоловік, якщо я сама можу себе утримувати? - Думає вона. - А для інтимних стосунків, цілком достатньо коханця - зі мною він переживає приємні моменти свого життя, а з претензіями на погано випрану сорочку або солонавий борщ йде до дружини ». Як правило, такими переконаннями керуються прагматичні пані, для яких чоловік, перш за все, добувач, в іншій іпостасі він їй просто не потрібен. Це викривлене сприйняття чоловіків у житті жінки, але воно має місце бути.

Невдалий досвід батьківської сім'ї. Мабуть, одна з найпоширеніших причин того, що жінка не хоче виходити заміж. Якщо дівчинка була свідком поганого ставлення батька до матері, починаючи з алкоголізму і закінчуючи насильством, у неї формується негативний стереотип сімейного життя взагалі. Більш того, з'являється впевненість: якщо така сім'я була в мами, подібне чекає і її. Вона боїться виходити заміж, і цей страх, перш за все, пов'язаний зі страхом повторення моделі батьківської сім'ї.

Невдалий досвід сімейного життя. Власний невдалий шлюб може надовго посіяти в голові жінки сумніви: «Навіщо виходити заміж, якщо і наступного разу все буде так само погано?» Така приреченість говорить про те, що людина в житті покладається не стільки на себе, скільки на інших: не я повинна зробити себе щасливою, а чоловік, який знаходиться поруч зі мною, все залежить тільки від нього. З цим переконанням людина йде по життю і весь час чекає чогось від інших замість того, щоб взяти на себе відповідальність за свою долю.
Вдалий досвід сімейного життя. Як не дивно, але гармонійні стосунки з попереднім чоловіком, з яким з якихось незалежних від жінки причин їй довелося розлучитися (наприклад, несподіваний розлучення або смерть чоловіка), теж може стати причиною відмови вийти заміж. У такому випадку жінка постійно порівнює претендентів на свою руку і серце, та й просто знайомих з колишнім чоловіком і все більш і більш запевняє: такого, як він, вона не знайде більше ніколи. У перший час після розставання така поведінка абсолютно нормально, головне, в ньому не загрузнути і не дивитися на чоловіків через призму свого «колишнього» через рік або два. Так, такого, як він, вона вже не зустріне, але буде іншого - можливо, ще краще.

Завищені вимоги до супутника життя. Бажання знайти - ні багато ні мало - «принца на білому коні» цілком може стати причиною вимушеного жіночої самотності. Потенційні женихи в змозі змагатися з будь-яким живим чоловіком, якби він був колишнім чоловіком або коханцем, але от з безтілесним ідеалом - ніколи. Жінку, яка мріє вийти заміж за того, якого в природі не буває, можна нескінченно знайомити з чоловіками, але підібрати їй когось відповідного майже неможливо. «Де ж такого знайти?» - Буде зітхати вона. Але, як відомо, «принців мало і на всіх їх не вистачає». Потрібно всього лише трохи знизити планку своїх домагань, і все влаштується якнайкраще.

Жертва чоловічого насильства. Такі жінки причини своєї самотності ховають глибоко в душі, часто вони навіть психоаналітика не зізнаються в тім, що колись перенесли насильство з боку чоловіка. У результаті з чоловіками вони ведуть себе дуже жорстко, і в основі їх негативного ставлення до шлюбу лежить психологічна травма, яка приводить їх до переконання: «Усі чоловіки однакові - від жінок їм потрібно тільки одне». Оскільки витоки такої поведінки лежать глибоко в підсвідомості, самостійно впоратися з проблемою дуже важко, тут потрібна допомога фахівця.

Чоловіче оточення. Жінки, розпещені чоловічою увагою, також не поспішають заміж. Як правило, вони добре стоять на ногах як в плані професії, так і матеріально, у них багато чоловіків-друзів і колег, які дають їм все, що може дати чоловік, у тому числі і інтим. У житті такої жінки чоловіків так багато, що вдома вона цілком може обійтися без них.
Любов до жінок. Можливо, жінки, які віддають перевагу представницям своєї статі, не так вже й багато, але не варто скидати їх з рахунків. Зазвичай такі дами - із зрозумілих причин - не одружена, хоча на питання про причини свого самотнього статусу навряд чи дадуть відповідь відверто.

 Джерело: http://knopa.info/forum/81-5302-1
Категорія: Розваги та хоббі | Додав: Olenka (26.05.2017) | Автор: Людмила Грабенко
Переглядів: 739 | Теги: одруження, заміж, весілля | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::