MENU
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 110
Показано матеріалів: 16-30
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 7 8 »

Немає відносин, в яких би не було ніяких конфліктів – якщо хтось стверджує протилежне, то він бреше, або просто ніколи не розмовляє зі своїм партнером (що зовсім не означає, що його відносини хороші). Як правило, конфлікти непоказні і швидко закінчуються. Але іноді, коли їх занадто багато – то призводять до кризи. Що потрібно зробити, щоб вийти з неї.. ? Як врятувати стосунки? А можливо, постійні сварки це ознака того, що нічого з цього не буде?Як врятувати стосунки?

Ви можете вибрати кілька способів порятунку стосунків". Одним з них є так звана "перерва", тобто щось на зразок тимчасового розставання. Чи це працює? Не завжди, згадує 16-річний Михайло:
„Перерва-це дійсно дурна ідея! Коли не міг домовитися з моєю дівчиною Maртою, ми вирішили "на час" розлучитися. В цей час все обдумати, розібратися в собі, відпочити. Виявилося, що нічого не змінилося. Коли знову зійшлися, проблеми теж повернулися. Але нам вже перехотілося сваритися. Ми розлучилися....
.
Цей приклад не є винятком. На жаль, перерва у відносинах дуже часто призводить до таких ефектів. Все тому, що якщо у відносинах є проблеми, то вони не зникнуть після кількох днів відсутності контакту. Єдиним рішенням є повільне відновлення відносин. Як це зробити?

Відносини | Переглядів: 230 | Додав: Olenka | Дата: 03.01.2017 | Коментарі (0)

„У мене мега-проблема, допоможіть. Справа в тому, що у мене є хлопець, Андрій Ми разом вже два місяці. І я з ним дійсно щаслива, це хлопець моєї мрії, але... є одна проблема. Він страшенно погано цілується! Слюні фуу, завжди при поцілунках у мене склалося враження, що у мене пів обличчя мокрого. В цілому, він робить це якось... невміло. Що мені робити? Перечекати? Уникати поцілунків? Я люблю його, але постійно уникаю поцілунків. Допоможіть!!!"Деякі стверджують, що можна "не вміти" цілуватися –  може кожен.  Є люди, які просто цілуються погано – або занадто інтенсивно, або відразу намагаються всунути язик в горло іншої людини, або слиняться дуже... ну і в чому проблема. З одного боку, ми ж не хочемо рвати відносини через таку банальну проблему, з іншого боку поцілунок - це важливо. Можна поговорити з ним – але як це зробити так, щоб не образити? Якщо у вас є подібна проблема, будь ласка, ознайомтеся з нашими порадами.

Дайте трохи часу

Не відразу, потрібно створювати "серйозну розмову", під час якої ви скажете: "Ей, я люблю тебе, але ти цілуєш так, що мені хочеться втекти від тебе" (взагалі так ніколи не говоріть).
Для початку ви можете дати йому трохи часу, але в той же час з користю його використовувати.

– У мене була схожа проблема. Мій колишній хлопець цілувався дуже інтенсивно та занадто сильно. Я відчувала себе так, ніби мене атакували або хотіли з'їсти. Довго я думала над тим, що робити. Зрештою, я вирішила, що не буду "про це казати" , але просто буду давати йому невеликі підказки. І так, коли ми цілувалися, то я сказала йому щось в стилі „Чекайте, на початку цілуй мене ніжно. Мені це сподобається, я люблю коли ніжно". Не образився, тільки запитав: "Так?" і він почав мене цілувати дуже легко, спокійно. Потім ще кілька разів сказала йому, як сильно мені подобаються такі поцілунки.

Відносини | Переглядів: 239 | Додав: Olenka | Дата: 21.12.2016 | Коментарі (0)

„Думаю, мені знадобиться допомога. Мова йде про мого хлопця, точніше колишнього хлопця. Я розлучилася з ним тиждень тому. Спочатку ми посварилися, а потім я сказала, що далі я вже не уявляю наші стосунки, і що це кінець. Він сказав: "Добре, я розумію" і пішов. А тепер... вдає ніби не розуміє! Постійно мені пише, та напевно думає, що я просто злюся на нього. Він залишає мені якісь подарунки, а коли пишу йому: "Залиш мене в спокої", на це не відповідає. Що мені робити?"І здавалося, що розрив насправді проста річ, чи не так? На жаль, іноді буває саме так як у випадку авторки – екс не розумієте, що зрив-це кінець, а не тимчасова сварка. Що робити?

Повторення розмови

Якщо ви знаходитесь в подібній ситуації, то напевно останнє про що хочеш думати, це про повторну розмову з колишнім хлопцем (чи колишньою дівчиною, таке теж буває). На жаль, ми радимо ще раз поговорити одне з одним. В іншому випадку все це ще може тривати, тривати, тривати... адже цього не хочете, правда?

Зателефонуйте або напишіть колишньому/колишній та запропонуй зустріч. Звичайно, вона не відмовиться зрештою вірить, що ви все ще разом.
Є шанс, що він або вона на зустріч принесе квіти, цукерки або інший подарунок – не приймайте його. Скажи: "Дякую, не хочу" і все. Якщо ви візьмете, наприклад букет то потім тобі буде складніше.

Потім – в максимально простими словах потрібно пояснити своєму або своїй колишній, що це кінець. Які слова треба казати? Перш за все, "я не люблю тебе", "я не хочу бути з тобою", "хватить мені писати та дзвонити". Якщо ви все ще не знаходите порозуміння – пригрозіть, що вам потрібно поговорити з його батьками, тому що ви починаєте його або її боятися.

Що не потрібно говорити під час розмови? Все, що не відповідає істині (але може спокусити тебе, тому що у вас добре серце і ви хочете його або її втішати). Не кажи так: "може, коли-небудь", "мені потрібен час" або "тільки дай мені відпочити". Давати  без марних надій!

Відносини | Переглядів: 215 | Додав: Olenka | Дата: 21.12.2016 | Коментарі (0)

„У мене величезна проблема. Справа в тому, що мій пеніс просто кривий, відхиляється вправо. Нікому, звичайно про це не говорив, але тепер сумно, тому що моя дівчина згадує про те, що ми могли б подумати про секс. На думку приходять тільки мурашки по тілу –  якщо я не впораюся? Або вона буде сміятися? Мій кривий пеніс, не дає мені спокою... Постійно думаю про це, навить не можу спати... допоможіть.Автору цього повідомлення, напевно здається, що він єдиний у кого кривий пеніс. Як стверджують фахівці, майже кожен пеніс згинається більше в одну чи іншу сторону. Звичайно, в деяких випадках ми можемо говорити вже про патології, які вимагають хірургічного втручання. Тому дізнайся, коли допомога потрібна, а коли абсолютно ні.
 

Здоров'я | Переглядів: 845 | Додав: Olenka | Дата: 19.12.2016 | Коментарі (0)

„У мене питання – мій хлопець каже, що якщо ми будемо займатися любов'ю під час першого разу без презерватива, то я не завагітнію, тому що захищає мене дівоча пліва. У мене,є трохи сумніви. Що це правда? Я не хочу бути мамою...".Не тільки ти сумніваєшся, що до дівочої пліви та її "здібностей". Так, дійсно цей маленький фрагмент жіночого тіла оповитий численними міфами – деякі з них мають великий розголос. Тому, пояснюю що є правдо....

Дівоча пліва захищає від вагітності

Завдяки тому, що багато дівчата побачили на тесті на вагітність, дві червоні риски, це повністю міняє їх життя. Дівоча пліва не захищає від вагітності, а під час "першого разу" можна "залетіти" так само, як і при всіх інших разах.

Щоб це зрозуміти, потрібно зрозуміти будову дівочої пліви. Це ніжна, маленька складка слизової оболонки, яка може мати маленькі отвори – є достатньою, щоб пропустити сперматозоїди. Це не тільки означає, що ви можете завагітніти під час першого разу, але те що навіть не потрібно для цього кінчати всередину Буде достатньо того, що сперматозоїди знаходитимуться при вході в піхву, аби спокійно потрапити туди, куди хочуть. А якщо мова йде про співвідношення, при розриві дівочої пліви (під час перший рухів) то більше немає ніяких перешкод для запліднення.

Висновок: Це твердження-це маячня в квадраті! Займаючись сексом без презерватива, ви можете завагітніти, навіть якщо ви незаймана.

Секс | Переглядів: 411 | Додав: Olenka | Дата: 19.12.2016 | Коментарі (0)

„Мій хлопець знає, що я не була незайманою, коли ми зустрілися. Але ніколи не питав про першого партнера... до вчорашнього дня. Неочікувано запитав як все було, хто це був та чи було мені добре і так далі. Я сказала, що мені треба подумати, чи я хочу говорити з ним про це. Але я дійсно не знаю, що робити. Сказати йому чи категорично заявити, що не хочу про це говорити?".Коли теперішний хлопець або дівчина запитують про колишніх, багато хто з нас не знає що відповісти. Тому що, це дуже "делікатна тема" – не відомо, скільки насправді можна розповісти, після яких слів хлопець/дівчина, буде байдужою або почне злиться. І власне кажучи, для чого йому це знати?

Чому він хоче знати, як було в ліжку з колишнім?

Якщо наша нинішня симпатія запитує про колишні стосунки, він робить напевне це з кількох причин. Перша - просто цікавість, – питає, бо хоче знати, і все. Ми самі хочемо все знати, чи не так? Друга причина має більш глибоке дно – він цікавий, чи вам було краще в ліжку з кимось іншим крім нього. Можливо, має комплекси або просто хоче почути: "ти найкращий в світі, і це не зміниться". Третя причина - небезпека – величезна ревнощі. Дехто не може змиритися з цим фактом ревнують навить до того, що вже не актуально.
 

Відносини | Переглядів: 206 | Додав: Olenka | Дата: 19.12.2016 | Коментарі (0)

Мій хлопець відверто зізнався мені, що вона залицяється до нього. Заграє з ним перед моїм носом, але я просто стою тому що не знаю, що робити! Я люблю його дуууже і мені боляче бачити, як вона це робить!
Я вже усвідомила, це жахливо тому що вона така красуня, він напевне вважає що вона красивіша за мене, та любить її більше. Я дуже ревнива дівчина....
Будь ласка, я не знаю як бути цій ситуації! Якщо я втрачу цього чудового хлопця який є у моєму житті... я б просто здуріла.Це зовсім не нормально, що твоя найкраща подруга фліртує з твоїм хлопцем, особливо якщо вона це робить поруч з вами і змушує тебе бути розчавленою. Той факт, що вона відкрито це вона робить, може означати що не сприймає це занадто серйозно як флір а просто жарт, або можливо що вона просто не поважає ваші почуття. І єдиний спосіб з'ясувати, що сталося і як це зупинити, протистояти їй навіть якщо це трохи буде не гарно.

Якщо вона дійсно твоя найкраща подруга, то просто скажи "мені неприємно, коли ти фліртуєш з моїм хлопцем" слід зробити цей крок. Можливо, вона образиться але нехай знає про вас та тримає дистанцію, не соромся адже це є правдою. Якщо, вона після цього знову буде з ним фліртувати, то це буде не справедливо по відношенню до тебе, і вона не є хорошим другом. Нехай знає, що її поведінка розчаровує тебе.

Відносини | Переглядів: 195 | Додав: Olenka | Дата: 18.12.2016 | Коментарі (0)

У наш час надзвичайно популярним є носіння різноманітних кульчиків у найнесподіваніших місцях. Хоча, зараз це стало настільки попсово, що, мабуть, кожен другий піліток, який вважає себе “струйовим” не полінується та скоренько побіжить у косметологічний салон, проколить собі вухо/пупок/губу/язик/брову ну і ще якісь може пікантні місця… Але справа не в тім, ще десять років тому кульчик вважався суто жіночим атрибутом і чоловіки, що таки не побоялись і прокололи собі вухо, були “першопроходцями” чи “піонерами”, яких цькували за нетрадиційну орієнтацію чи просто за те, що “у них немає мізок, бо вони ото таке собі вчудили”. Та ніхто не знає, що сережка із споконвіків була чоловічою прикрасою.Якщо ж вірити історії, то спершу з’явились чоловічі сережки, а уже потім такі ж прикраси для жіночої половини населення. 7000 років назад кульчики появились у Азії, і вже тоді відомі античні професіонали, що виготовляли чоловічі сережки. У асирійців та єгиптян така чоловіча прикраса означала високий статус у суспільстві, а ось у римлян кульчики носили лише раби. За часів Цезаря, чоловіки носили кульчики на сосках, що вважалось символом хоробрості.

Краса та стиль | Переглядів: 226 | Додав: Olenka | Дата: 18.12.2016 | Коментарі (0)

Чи буває тобі ніяково, якщо ти потрапляєш в нову тусовку? Чи правда, що на вечірці ти найчастіше просто шепочешся з подружкою?Чи часто тобі здається, що інші виглядають набагато кращими за тебе?
Якщо ти на всі питання, відповіла "ні", можеш далі не читати. Правда-правда, почитай іншу статтю, з'їж шоколадку або подзвони подружці. А ось якщо ти призналася сама собі, що якісь з цих проблем тобі знайомі, то теж поки далі не читай.
Приготуй дзеркало, ручку і листок паперу. Краще два. Готово?
Приступаємо до боротьби з невпевненістю в собі.
Беремо перший лист паперу і пишемо, що тобі в собі не подобається. Вимучувати нічого не треба. Пиши тільки те, що легко і швидко прийшло тобі в голову.

Тепер приступаємо до розбору польотів.
Все, що ти написала, треба розсортувати на 3 групи: незадоволеність зовнішністю, недоліки спілкування, брак здібностей. Наприклад,  "у мене безглузді вуха" - це про зовнішність, "я - недотепна" - це, швидше відноситься до спілкування, "а у мене не виходить вправно стояти на роликах, як Светка" - це здібності.

Успіх та кар'єра | Переглядів: 176 | Додав: Olenka | Дата: 18.12.2016 | Коментарі (0)

З чого починається життя людини? – З перших криків ….з першого ковтка повітря… з перших обіймів матері… … чи можливо з перших днів зачаття???

Чи справді ембріон неодухотворений, чи є тільки частиною організму своєї матері, яка має право розпоряджатись цим крихітним життям.

Маленька людина не є певною кількістю клітин чи просто біологічною тканиною. Багато наукових висновків і доказів є стосовно “ембріону”

Мене досить зацікавило дослідження Натансона, який заявив: “Сьогодні питання про те, що ембріон є окрема людська істота із усіма своїми особливими особистими характеристиками, не є уже питання віри”. Ще мене досить зацікавила думка грецького доктора Д.Папаевангела: “Сьогодні абстрагуючи від філософських і теоретичних понять, ми можемо сказати, що людина існує з моменту зачаття. Життя людського зародка починається не із завершення формування органів (8-12 тижнів), як думали раніше. Зародок – це не придаток або якась частина тіла жінки”

Людство почало знищувати своє існування. За всю історію буття, ще ніколи не було такої кількості насильницьких смертей.

А яка жахлива статистика абортів. В Україні проводять близько 300 тис. операцій в рік. І це тільки за офіційними даними. А в Росії тільки 2 % жінок не робили аборти. Скільки же невинних душ залишаються непочутими… скільки ще жінок та чоловіків залишаються в гріху… і яка мала кількість кається в цьому вчинку…!

Хіба не можна прийняти якісь заходи, щодо аборту, заборонити законом…? Хоча і це призводить до гноблення, велика кількість покинутих дітей, сироти при живих батьків…

Зараз щороку у США передчасно переривають вагітність 1 мільйон 200 тисяч жінок, тобто – кожна п’ята.

Секс | Переглядів: 194 | Author: madama | Додав: Olenka | Дата: 13.12.2016 | Коментарі (0)

Мій хлопець та я зустрічаємося протягом двох років. Нам по 18, останнім часом він дуже хоче зайнятися сексом. Він не тисне на мене, але це дратує, тому що говорить це так ніби я винна. Кажу одне і те саме кожен раз: "я не готова". Він очікує кращої відповіді і я не знаю, що сказати. Він мій хлопець та найкращий друг і я його дуже люблю. Я не хочу, щоб це нас розділяло. Що я повинна робити?Ну, дівчино, я можу лише сказати не робити цього, не займатися сексом, поки ти не готова. Так, він твій хлопець, а не якийсь випадковий хлопець, якого ти тільки що зустріла, але втратити цноту, раніше ніж ви будете готові зробити це ніколи не буде хорошою ідеєю.

Відносини | Переглядів: 198 | Додав: Olenka | Дата: 13.12.2016 | Коментарі (0)

Мені 14 років, ну майже 15, і одна думка про секс викликає огиду. Я не кажу, що повинна горіти бажанням зайнятися сексом, але я не можу навіть дивитися на фото пеніса. Я знаю, що не лесбіянка тому що вважаю чоловіків привабливими, але коли подумки уявляю що цілуюся з ними, то хочу кричати від огиди. Я дійсно не знаю чому, але мене тягне на рвоту від сексу. Це нормально?Секс-це особистий вибір кожного, так що не впадай в зневіру тільки тому, що ти не зацікавлена в ньому. Ваші друзі можуть бути більш відкриті до цього, але це абсолютно нормально. Просто пам'ятайте, що люди дорослішають в різний період часу. Ви можете виглядати дорослішою зовні а в душі бути маленькою, але це прекрасно, тому що вам поки не хочеться навіть думати про секс. Не хвилюйся, ти нормальна навіть якщо тобі гидко від цього зараз.

Секс | Переглядів: 165 | Додав: Olenka | Дата: 13.12.2016 | Коментарі (0)

Привіт,
Я займалася оральним сексом з моїм хлопцем кілька разів, але не можу довести до кінця, щоб змусити його кінчити. Я не знаю, що робити. Я ніколи не мала проблем з іншими хлопцями, яким робила мінет. Почуваю себе жахливо, тому що мета аби він кінчив, він не повинен робити це сам.. Що мені робити?Оральний секс – як і будь-який інший вид сексу – може бути складним; одному добре а другому ні,кожна людина відчуває по різному. Ти не повинна почувати себе поганою або не умілою; у всякому разі, ти чудовий партнер, який хоче догодити своєму коханому в ліжку.

Найкраще, що ви можете так це дослідити, що йому приносить приємні відчуття. Хлопці люблять різні швидкості, силу стискання та різні методи. Він буде казати про свої бажання під час процесу, переконайся що вам безпечно, комфортно та сексуально. Іноді важко сказати про свої сексуальні бажання,через страх, сором чи засудження.

Май на увазі, що деякі хлопці так звикли до мастурбації певним способом, що їм важко тепер досягти оргазму без своєї допомоги. Твій хлопець може перепрограмувати, шляхом застосування меншого тиску на пеніс, коли мастурбує.

Секс | Переглядів: 179 | Додав: Olenka | Дата: 13.12.2016 | Коментарі (0)

“Чоловік одружується, тому що закохався. Жінка закохується, тому що хоче вийти заміж”. Анрі Дювернуа

Чому не усі дівчата - жінки хочуть заміж? Так так, ви усе правильно прочитали, там дійсно пише “НЕ хочуть”. І як би воно парадоксально не звучало,  далеко не всі жінки в наш час натирають ніжки в погоні за потенційним нареченим. Жінки стають самостійними і незалежними, вони розвиваються і можуть втерти носа чоловікам в багатьох питаннях. Вони надивились багато прикладів невдалих шлюбів і не хочуть брати в цьому участь. Вони не йдуть на повідку в суспільства і не виходять заміж тільки тому що так треба, що вже 27, що сусіди шепочуть у слід.

А ви продовжуєте вважаєте це нісенітницею, тому давайте поговоримо детальніше. ))

 

1. Чоловіки думають, що кожна жінка мріє про білу сукню, шоколадний фонтан і крики “Гірко!”. Це далеко не так. Кожна жінка знає, що після слів “давай одружимось” її чекає півроку а то й рік довгих приготувань, вибирань залів, квітів, кошичків, бантичків, бокальчиків, стрічечок і рюшечок. Звісно ж, якщо бюджет дозволяє, можна найняти собі упорядника весілля, але ж чоловіки часто вважають це не доцільним – нащо витрачати зайві гроші, якщо з усім може справитись жінка. Всі жінки ж мають вважати ці витрачені дні і місяці щастям!!! Але не всім жінкам це подобається. Хтось залюбки б краще цей час провів з подругами в кафе чи за розробкою якогось нового проекту, одним словом – справді для себе. Більшість пар влаштовують весілля для всіх (сусідів, родичів, троєрідних сестер двоєрідного дядька), але не для себе.  А багато жінок з радістю віддали б перевагу двом тижням під сонцем на Балі.

2. Жінки цінують свій час. А заміжжя забирає його чимало. І вже замість дискотеки, вам потрібно спішити додому, бо там на вас чекає голодний чоловік, який чомусь не вміє приготувати собі смаженої картоплі.

3. Не кожна жінка любить готувати. А заміжжя – це автоматична підписка під щоденне стояння біля плити. Сніданки, обіди, вечері, сніданки, обіди, вечері і все знову і знову по колу. Нескінченний процес. А ще купівля продуктів, намагання вгодити смаку чоловіка в той час, коли їй цілком вистачає бутерброду на сніданок, обіду в кафе і вечері фруктами.

Відносини | Переглядів: 191 | Додав: Olenka | Дата: 11.12.2016 | Коментарі (0)

Як і у кожній справі, в святкуваннях також є свої нюанси, не продумавши яких, успіх всієї справи є досить сумнівним. При наближенні дня народження кожної людини, вона починає задавати собі актуальні запитання, відповіді на які знайти часом не так вже й просто. Ми спробуємо вирішити ці питання разом, з аналізом й порадами як зробити свій день народження вдалим.

 

 

П’ять китів вдалого святкування дня народження

1.  Питання перше, найактуальніше: «Кого запросити?»


Цим питанням переймаються абсолютно всі: як ті, в кого сотні знайомих і десятки друзів, і вони губляться в калейдоскопі варіантів, так і ті, хто за пів дня роздумів не зміг пригадати навіть трьох людей, які могли б прийти. Люди витрачають на списки запрошених майже стільки часу як і на всі інші списки.

Тут грає роль безліч факторів і в голові крутиться мільйон думок:

  • «А вона мене не запросила минулого разу»
  • «Ми з ним посварились, він мені місяць не дзвонить»
  • «Я б його запросив, але я не переварюю його дівчину, запросити обох чи нікого?»
  • «Вона мене запрошувала, пасує запросити, але я її не хочу бачити»
  • «Я б його запросила, він класний, але ж він обов’язково нап’ється»
  • «Як я познайомлю його з своїми подругами?»
  • «Хочу його бачити, але більшість моїх друзів його ненавидить»
  • «Якщо запрошу її, то інша образиться»

І дійсно, це не просто підібрати оптимальний склад, особливо коли відбуваються зміни у твоїй компанії. Багато хто святкує двічі, тричі й більше разів – стільки скільки має різних компаній, друзів, знайомих, коханих, чи просто бажання святкувати.

Для тих, хто не хоче ламати собі голову над складними комбінаціями, пропоную легкий та вишуканий спосіб вирішення проблемизапросити всіх тих, хто не забув привітати з днем народження.

 

Розваги та хоббі | Переглядів: 176 | Додав: Olenka | Дата: 11.12.2016 | Коментарі (0)

1-15 16-30 31-45 46-60 ... 91-105 106-110

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::