MENU
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 119
Показано матеріалів: 16-30
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 7 8 »

Від коли світ, так і чоловіки, а особливо молоді, думають про довжину свого члена. Якщо ти читаєш цей 
текст, тому значить і тебе це стосується – перша втіха полягає в тому, що ти не самотній. Залишається, ще одне питання – чи дійсно є
про що турбуватися? Чи Ваші думки, що у тебе маленький пеніс, 
мають основу на реальність?Великий пеніс – свідчення мужності?
Чому насправді розмір пеніса має таке велике значення? Так от, як 
відзначають багато психологів, це має відношення на почуття своєї 
"мужності". Чоловік, в якого пеніс насправді дуже маленький, має право 
почувати себе погано. Боятися, приниження, сексуальних невдач,
в кінцевому рахунку, мати багато комплексів. Але проблема, полягає в тому, що у багатьох випадках ці побоювання абсолютно 
необґрунтовані. Чому? На своєму прикладі пояснює це 19-річний Павло.

Здоров'я | Переглядів: 441 | Додав: Olenochka | Дата: 20.08.2017 | Коментарі (0)

Анальний секс викликає багато емоцій. Важко цьому дивуватися. Кажуть, що у нього є смак забороненого плоду (а отже, тим паче бажаного). Чоловіки, часто хочуть спробувати, кажуть що інші відчуття, що тугіше , та дає їм відчуття домінування над жінкою, тим більше, що анальний секс найчастіше поєднує в собі задоволення, з невеликим болем.Жінки більше не хочуть...В основному через біль, але також через причини естетичного характеру. Я запитала кількох жінок про їх досвід з анальним сексом, і я хотіла б Вам сьогодні розповісти про це.

"Це другий отвір служить для чогось іншого", – сказала одна з подруг. Чи тільки?

МІФ 1 – "Це не може бути приємним!"
 

Секс | Переглядів: 308 | Додав: Olenochka | Дата: 17.08.2017 | Коментарі (0)

Як Часто Повинен Бути Секс?

Коли мова заходить про ваше сексуального життя, ніхто не має права вказувати вам, що можна та чого не можна робити. Це ваше життя, і ви можете займатися сексом, дуже часто або як найменш. Робіть те що вам подобається (за умови взаємної згоди). Але коли знаходитесь в серйозних відносинах, можливо відчуваєте, що у вас є зобов'язання займатися сексом з партнером.Звісно, секс є відмінним способом для пар, для отримання ~задоволення~, але як часто у вас трапляється секс?

Згідно з дослідженням, проведеним кремом для обличчя, близько 48 відсотків жінок і 42% чоловіків вважають за краще займатися сексом Кілька разів на тиждень. Ви можете бачити статистику нижче:

Секс | Переглядів: 247 | Додав: Olenochka | Дата: 16.07.2017 | Коментарі (0)

Справжні стосунки тривають без влади, нерівності та розумових ігор

 

Згадати перші дні стосунків, коли партнер не може достатньо насолодитися вашою присутністю. Постійно дзвонить розмовляє годинами по телефону, а то і всю ніч. Зараз той час минув, і вже немає метеликів в животі, тільки від однієї думки про свою половинку. Іскра зникла, але досі відчуваєте романтичні почуття до нього. При цьому присутнє відчуття того що партнер не піклується достатньо про стосунки — або, не настільки сильно як ви. Відносини не приносять тої радості?

Цілком природно почувати себе тривожно і сумно, коли це відбувається. Ваша біль може привести вас до спроби використання різних тактик маніпуляцій, для того аби взяти верх у стосунках. Але грати в ігри, за для того щоб отримати або повернути владу у відносинах, неминуче призведе до загибелі. Є багато відносин, в яких одна людина має більше енергії, ніж інша, такі стосунки мають тенденцію бути надзвичайно нездоровими. Фізично або усно, від образливого ставлення до матеріальних речей. Відносини в яких один партнер має більше активів, ніж інший (які не є спільним майном), часто приречені на провал або можуть призвести до смутку і нещастя.

Відносини | Переглядів: 160 | Додав: knopa | Дата: 16.06.2017 | Коментарі (0)

У сексології куннілінгусом (від латинського cunnus - зовнішні жіночі статеві органи і lingo - лизати) називається виклик статевого збудження у жінки дією на її зовнішні статеві органи губами і язиком. Мене тут поправили, сказавши, що кунілінгус - застаріле поняття, в даний час правильніше говорити «ланет» (ланьет). Звідки взялося слово «ланет» - невідомо. Але деякі вважають, що кунілінгус і ланет - аж ніяк не синоніми. Перше використовується лише як прелюдія для підведення до предоргазменному стану з наступним вагінальним сексом, в той час як при останньому обов'язково доведення до оргазму орально.Багатьом дівчатам не подобається куні. Якщо ні, то вона або просто не розсмакували, або в неї присутні якісь внутрішні бар'єри: сором, релігійні, морально-етичні або гігієнічні заборони. У більшості ж випадків навіть легкий поцілунок клітора здатний творити дива, якщо грамотно підходити до цього питання. Є дівчата, здатні досягати оргазму тільки при оральному стимулювання і більше ніяк. Особливо це відноситься до початку статевого життя, коли дівчина ще не розбуджена і їй важко досягти вагінального оргазму. Правильний кунілінгус - справжнісіньке мистецтво. Чоловік, здатний так пестити дівчину в сокровенне місці, щоб викликати у неї бурхливу та тривалу розрядку, на вагу золота. Умілий куні не забувається, повірте мені. У той же час невмілий куні або небажаний - привід для роздратування і образ.
Але закінчимо з лірикою, приступимо до ягідка. Немає потреби повторювати, що кожна жінка індивідуальна і у кожної свої потреби і переваги. Тому мої описи будуть у деякому сенсі суб'єктивними.


 

Секс | Переглядів: 394 | Author: Авдотья Разгуляєва | Додав: Olenka | Дата: 26.05.2017 | Коментарі (0)

Причин такого ставлення жінок до шлюбу кілька, давайте детально поговоримо про кожну з них.Матеріальна забезпеченість жінки. Економічні процеси визначають не тільки політичне життя суспільства, але і відносини між людьми. Сьогодні працююча жінка в змозі забезпечити себе нітрохи не гірше чоловіки, а часто навіть і краще. «Навіщо мені чоловік, якщо я сама можу себе утримувати? - Думає вона. - А для інтимних стосунків, цілком достатньо коханця - зі мною він переживає приємні моменти свого життя, а з претензіями на погано випрану сорочку або солонавий борщ йде до дружини ». Як правило, такими переконаннями керуються прагматичні пані, для яких чоловік, перш за все, добувач, в іншій іпостасі він їй просто не потрібен. Це викривлене сприйняття чоловіків у житті жінки, але воно має місце бути.

 

Розваги та хоббі | Переглядів: 193 | Author: Людмила Грабенко | Додав: Olenka | Дата: 26.05.2017 | Коментарі (0)

„Місяць тому ми з дівчиною займалися сексом. Зустрічаємося ми вже три роки, і напевно все було добре та весело... якби не моя швидка еякуляція. Весь процес займає максимум дві хвилини від початку введення в неї пеніса, що звичайно мене засмучує. Мені соромно і я боюся, що вона залишить мене. Що робити? Як витримати довше?" Василь, 16 років.Передчасна еякуляція буває проблемою для багатьох пар – всупереч поширеній думці, що це виникає тільки у підлітків. І дійсно, якщо питання залишається невирішеним протягом тривалого часу, може навіть призвести до непорозуміннях в стосунках. Тому варто попрощатися з  проблему раз і на завжди.

Як боротися зі занадто ранній еякуляцією?

А тепер перейдемо до справи. Що ви можете зробити, щоб витримати, принаймні, до тих пір, поки твоя подружка не досягне оргазму?

Секс | Переглядів: 457 | Додав: Olenka | Дата: 08.04.2017 | Коментарі (0)

Перший візит до гінеколога майже для кожної дівчини як найбільший кошмар. Це потрібно роздягатися, жахливо сідати, дотики незнайомої людини в інтимні місця... ну, задоволенням назвати це не слід. Але, з іншого боку, іноді знання про кілька важливих фактів дозволяє значно знизити рівень дискомфорту. Ми підкажемо вам, про що саме слід знати.Ви можете звернутися до гінеколога – жінки.

Навіть, якщо мама тебе вже зареєструвала – не проблема, візит можна скасувати або попросити про переведення. У вас є право йти в кабінет з усвідомлення того що вам комфортно. Хоча лікарі – чоловіки теж бувають милі, проте переважна більшість дівчат воліє бачити жінку в цій ролі. Пошукайте такого лікаря, який приємно обслужить.

Ви можете попросити використовувати маленьке дзеркало.

Оглядове вікно-це прилад, яким лікар "відкриває" піхву, що дозволяє йому відкрити отвір перегляду. Не потрібно боятися – це безболісно. Більшість фахівців розуміють, що у підлітків (особливо у дівчат), слід використовувати невеликий оглядовий отвір. Але якщо ти впевнена що тобі буде не комфортно на 100%, скажіть що хотіла би бути дослідженою пристроєм невеликого розміру.

Не вірте чуткам про те, що дослідження гінекологічне жахливо болюче.

Дівчата люблять себе лякати. Розповідь про те, як гінекологічний кабінет є місцем катувань і сліз від болю, не рідкість. Але ви не вірте в цю нісенітницю. Ніжний лікар не зробить тобі боляче. Звичайно ж, дослідження не є комфортним, але напевне його не можна віднести до категорії болючих.

Здоров'я | Переглядів: 375 | Додав: Olenka | Дата: 27.02.2017 | Коментарі (0)

Завдяки їм можна уникнути вагітності, дуже просто. Окремі методи можуть відрізнятися між собою ступенем ефективності, ціною а також зручністю у використанні. Тому оптимальним варіантом, який одночасно є одним із самих широко використовуваних і популярних методів контрацепції є презервативи. Це засіб, призначений в першу чергу для чоловіків, і саме вони найбільш охоче ними користуються. Мало хто знає, про те що існують також засоби, які мають аналогічну дію, як і презерватив тобто створювати бар"єр.Презервативи відомі ще з давніх часів. На початку своєї історії вони були виготовлені з кишок тварин. На щастя, сьогодні виробництво здійснюється в більш гуманний спосіб, і основним компонентом, з якого виготовляються презервативи - латекс. Такого роду засіб насамперед створює, механічну перешкоду яка назавжди унеможливлює попадання сперми в канал шийки матки. Кожен презерватив, незалежно від марки має на своїй "голові" маленьку котушку яка має завдання зібрати сперму в безперервному процесі евакуляції, з уретри. Ефективність цього методу оцінюється дуже високо, однак у молодих людей, які тільки починають своє сексуальне життя, ефективність трохи нижча. Крім того, з метою посилення захисту можна використовувати презервативи в супроводі іншими засобами, наприклад переривання акту. Якщо ми будемо дотримуватися кількох важливих правил, то безумовно ми в змозі забезпечити собі ефективний захист на найвищому рівні. Першим чинником є сам презерватив. Висока якість, а отже і безпека, яку вони в змозі забезпечити, купляти потрібно в аптеках. Купівля у пунктах фармацевтичних дає нам впевненість у тому, що презерватив є допущений до законної торгівлі, а також транспортуватися і зберігатися у відповідних умовах, що не завдає шкоди для якості. Зберігання є дуже важливим. Тримайте його у вологому місці або в такому, у якому може відбутися ушкодження що часто закінчується зниженням ефективності. Так що краще тримати презерватив в сумці або в ящику, ніж в кишені штанів.

Секс | Переглядів: 394 | Додав: Olenka | Дата: 04.01.2017 | Коментарі (0)

Немає відносин, в яких би не було ніяких конфліктів – якщо хтось стверджує протилежне, то він бреше, або просто ніколи не розмовляє зі своїм партнером (що зовсім не означає, що його відносини хороші). Як правило, конфлікти непоказні і швидко закінчуються. Але іноді, коли їх занадто багато – то призводять до кризи. Що потрібно зробити, щоб вийти з неї.. ? Як врятувати стосунки? А можливо, постійні сварки це ознака того, що нічого з цього не буде?Як врятувати стосунки?

Ви можете вибрати кілька способів порятунку стосунків". Одним з них є так звана "перерва", тобто щось на зразок тимчасового розставання. Чи це працює? Не завжди, згадує 16-річний Михайло:
„Перерва-це дійсно дурна ідея! Коли не міг домовитися з моєю дівчиною Maртою, ми вирішили "на час" розлучитися. В цей час все обдумати, розібратися в собі, відпочити. Виявилося, що нічого не змінилося. Коли знову зійшлися, проблеми теж повернулися. Але нам вже перехотілося сваритися. Ми розлучилися....
.
Цей приклад не є винятком. На жаль, перерва у відносинах дуже часто призводить до таких ефектів. Все тому, що якщо у відносинах є проблеми, то вони не зникнуть після кількох днів відсутності контакту. Єдиним рішенням є повільне відновлення відносин. Як це зробити?

Відносини | Переглядів: 284 | Додав: Olenka | Дата: 03.01.2017 | Коментарі (0)

„У мене мега-проблема, допоможіть. Справа в тому, що у мене є хлопець, Андрій Ми разом вже два місяці. І я з ним дійсно щаслива, це хлопець моєї мрії, але... є одна проблема. Він страшенно погано цілується! Слюні фуу, завжди при поцілунках у мене склалося враження, що у мене пів обличчя мокрого. В цілому, він робить це якось... невміло. Що мені робити? Перечекати? Уникати поцілунків? Я люблю його, але постійно уникаю поцілунків. Допоможіть!!!"Деякі стверджують, що можна "не вміти" цілуватися –  може кожен.  Є люди, які просто цілуються погано – або занадто інтенсивно, або відразу намагаються всунути язик в горло іншої людини, або слиняться дуже... ну і в чому проблема. З одного боку, ми ж не хочемо рвати відносини через таку банальну проблему, з іншого боку поцілунок - це важливо. Можна поговорити з ним – але як це зробити так, щоб не образити? Якщо у вас є подібна проблема, будь ласка, ознайомтеся з нашими порадами.

Дайте трохи часу

Не відразу, потрібно створювати "серйозну розмову", під час якої ви скажете: "Ей, я люблю тебе, але ти цілуєш так, що мені хочеться втекти від тебе" (взагалі так ніколи не говоріть).
Для початку ви можете дати йому трохи часу, але в той же час з користю його використовувати.

– У мене була схожа проблема. Мій колишній хлопець цілувався дуже інтенсивно та занадто сильно. Я відчувала себе так, ніби мене атакували або хотіли з'їсти. Довго я думала над тим, що робити. Зрештою, я вирішила, що не буду "про це казати" , але просто буду давати йому невеликі підказки. І так, коли ми цілувалися, то я сказала йому щось в стилі „Чекайте, на початку цілуй мене ніжно. Мені це сподобається, я люблю коли ніжно". Не образився, тільки запитав: "Так?" і він почав мене цілувати дуже легко, спокійно. Потім ще кілька разів сказала йому, як сильно мені подобаються такі поцілунки.

Відносини | Переглядів: 301 | Додав: Olenka | Дата: 21.12.2016 | Коментарі (0)

„Думаю, мені знадобиться допомога. Мова йде про мого хлопця, точніше колишнього хлопця. Я розлучилася з ним тиждень тому. Спочатку ми посварилися, а потім я сказала, що далі я вже не уявляю наші стосунки, і що це кінець. Він сказав: "Добре, я розумію" і пішов. А тепер... вдає ніби не розуміє! Постійно мені пише, та напевно думає, що я просто злюся на нього. Він залишає мені якісь подарунки, а коли пишу йому: "Залиш мене в спокої", на це не відповідає. Що мені робити?"І здавалося, що розрив насправді проста річ, чи не так? На жаль, іноді буває саме так як у випадку авторки – екс не розумієте, що зрив-це кінець, а не тимчасова сварка. Що робити?

Повторення розмови

Якщо ви знаходитесь в подібній ситуації, то напевно останнє про що хочеш думати, це про повторну розмову з колишнім хлопцем (чи колишньою дівчиною, таке теж буває). На жаль, ми радимо ще раз поговорити одне з одним. В іншому випадку все це ще може тривати, тривати, тривати... адже цього не хочете, правда?

Зателефонуйте або напишіть колишньому/колишній та запропонуй зустріч. Звичайно, вона не відмовиться зрештою вірить, що ви все ще разом.
Є шанс, що він або вона на зустріч принесе квіти, цукерки або інший подарунок – не приймайте його. Скажи: "Дякую, не хочу" і все. Якщо ви візьмете, наприклад букет то потім тобі буде складніше.

Потім – в максимально простими словах потрібно пояснити своєму або своїй колишній, що це кінець. Які слова треба казати? Перш за все, "я не люблю тебе", "я не хочу бути з тобою", "хватить мені писати та дзвонити". Якщо ви все ще не знаходите порозуміння – пригрозіть, що вам потрібно поговорити з його батьками, тому що ви починаєте його або її боятися.

Що не потрібно говорити під час розмови? Все, що не відповідає істині (але може спокусити тебе, тому що у вас добре серце і ви хочете його або її втішати). Не кажи так: "може, коли-небудь", "мені потрібен час" або "тільки дай мені відпочити". Давати  без марних надій!

Відносини | Переглядів: 270 | Додав: Olenka | Дата: 21.12.2016 | Коментарі (0)

„У мене величезна проблема. Справа в тому, що мій пеніс просто кривий, відхиляється вправо. Нікому, звичайно про це не говорив, але тепер сумно, тому що моя дівчина згадує про те, що ми могли б подумати про секс. На думку приходять тільки мурашки по тілу –  якщо я не впораюся? Або вона буде сміятися? Мій кривий пеніс, не дає мені спокою... Постійно думаю про це, навить не можу спати... допоможіть.Автору цього повідомлення, напевно здається, що він єдиний у кого кривий пеніс. Як стверджують фахівці, майже кожен пеніс згинається більше в одну чи іншу сторону. Звичайно, в деяких випадках ми можемо говорити вже про патології, які вимагають хірургічного втручання. Тому дізнайся, коли допомога потрібна, а коли абсолютно ні.
 

Здоров'я | Переглядів: 1044 | Додав: Olenka | Дата: 19.12.2016 | Коментарі (0)

„У мене питання – мій хлопець каже, що якщо ми будемо займатися любов'ю під час першого разу без презерватива, то я не завагітнію, тому що захищає мене дівоча пліва. У мене,є трохи сумніви. Що це правда? Я не хочу бути мамою...".Не тільки ти сумніваєшся, що до дівочої пліви та її "здібностей". Так, дійсно цей маленький фрагмент жіночого тіла оповитий численними міфами – деякі з них мають великий розголос. Тому, пояснюю що є правдо....

Дівоча пліва захищає від вагітності

Завдяки тому, що багато дівчата побачили на тесті на вагітність, дві червоні риски, це повністю міняє їх життя. Дівоча пліва не захищає від вагітності, а під час "першого разу" можна "залетіти" так само, як і при всіх інших разах.

Щоб це зрозуміти, потрібно зрозуміти будову дівочої пліви. Це ніжна, маленька складка слизової оболонки, яка може мати маленькі отвори – є достатньою, щоб пропустити сперматозоїди. Це не тільки означає, що ви можете завагітніти під час першого разу, але те що навіть не потрібно для цього кінчати всередину Буде достатньо того, що сперматозоїди знаходитимуться при вході в піхву, аби спокійно потрапити туди, куди хочуть. А якщо мова йде про співвідношення, при розриві дівочої пліви (під час перший рухів) то більше немає ніяких перешкод для запліднення.

Висновок: Це твердження-це маячня в квадраті! Займаючись сексом без презерватива, ви можете завагітніти, навіть якщо ви незаймана.

Секс | Переглядів: 497 | Додав: Olenka | Дата: 19.12.2016 | Коментарі (0)

„Мій хлопець знає, що я не була незайманою, коли ми зустрілися. Але ніколи не питав про першого партнера... до вчорашнього дня. Неочікувано запитав як все було, хто це був та чи було мені добре і так далі. Я сказала, що мені треба подумати, чи я хочу говорити з ним про це. Але я дійсно не знаю, що робити. Сказати йому чи категорично заявити, що не хочу про це говорити?".Коли теперішний хлопець або дівчина запитують про колишніх, багато хто з нас не знає що відповісти. Тому що, це дуже "делікатна тема" – не відомо, скільки насправді можна розповісти, після яких слів хлопець/дівчина, буде байдужою або почне злиться. І власне кажучи, для чого йому це знати?

Чому він хоче знати, як було в ліжку з колишнім?

Якщо наша нинішня симпатія запитує про колишні стосунки, він робить напевне це з кількох причин. Перша - просто цікавість, – питає, бо хоче знати, і все. Ми самі хочемо все знати, чи не так? Друга причина має більш глибоке дно – він цікавий, чи вам було краще в ліжку з кимось іншим крім нього. Можливо, має комплекси або просто хоче почути: "ти найкращий в світі, і це не зміниться". Третя причина - небезпека – величезна ревнощі. Дехто не може змиритися з цим фактом ревнують навить до того, що вже не актуально.
 

Відносини | Переглядів: 283 | Додав: Olenka | Дата: 19.12.2016 | Коментарі (0)

1-15 16-30 31-45 46-60 ... 91-105 106-119

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::