MENU
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Секс

Як Видалити Плями Сперми

Аби видалити Плями Сперми: Потрібно відразу випрати холодною водою з господарським милом. Сперма це білок, а отже в гарячій воді прати не можна інакше звариться і ускладнить процес видалення. 
Якщо господарське. мило не допомогло спробуйте Ваніш або щось подібне.
Сперма не має інтенсивного кольору, так що немає необхідності в спеціальних процедурах.

Як видалити пляму від сперми з матраца?

Місце на дивані або матраці ліжка яке залите спермою потрібно попередньо промити чистою теплою дистильованою водою, яка нанесена на бавовняну тканину і висушена, прикладаючи сухі білі паперові серветки. Плями після спермі ніколи не чистити папером!
При необхідності пляма після сперми скропити лимонним соком і залишити (на білому матеріалі, сік може залишити білі плями). Протріть теплою водою. Лимонний сік видаляє запах сперми.Плями від сперми на білому і світлому матраці або дивані протирайте натуральним гелем для душу (без барвників та ароматизаторів) або мильним розчином. Все це протріть теплою водою.
Старі і складні плями після спермі видаляє уайт-спірит (White spirit) нанесена ватним тампоном на пляму (але вам буде потрібно відкри вікно).
Стара не очищена сперма на кріслі, на дивані, матраці може бути видалена шляхом пшеничної горілки.
Пляма після сперми, яка містить кров спочатку чиститься теплою водою, а потім лимонним соком або чистою піною з сірого мила або мила для дітей. Якщо залишаться плями крові, їх потрібно чистити, як плями крові.Джерело: http://knopa.info/forum/48-3797-1#26940
Категорія: Секс | Додав: Olenochka (01.04.2018)
Переглядів: 82 | Теги: сперма, прання | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::