MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Головна » Статті » Журнал «Все Для Твого Розвитку» » Секс

Дівчина не готова до сексу. Поради

Нам по 18. Зустрічаємося вже майже 2 місяці. Дівчина сама признається в своїх почуттях. Все відмінно, любов...АЛЕ дівчина не готова до сексу. Вона каже, що хоче, але ще рано...що потрібно ще почекати. Хоча постійно говоримо про секс...Пещу її. Як змінити її думку, що рано? Що зробити?


 

Цитата

Каже, що хоче, але ще рано вони майже всі так кажуть це означає дотиснути


Дівчина незаймана. Тоді "Х'юстон, у нас проблема". але не велика. Що важливо незайманій: 
а). Довіра. за два місяці ти більш менш її заслужив. До речі, а що значить "я пещу її"? Якщо це оральні ласки - то в загальному ти в одному кроці від нормального сексу) 
б) Сприйняття тебе як партнера по сексу - судячи з розмов - це теж є. (ті "розумні" порадники, які кажуть що розмови про секс дають зворотний ефект - далеко не праві, в цьому віці ситуація дещо інша) 
в). Комфортна обстановка - організуй, можеш спробувати зробити все "красиво" - але це якщо у тебе самого є таке бажання. Як вирішити цю задачку - місце, час, комфорт, переходиш до пестощів, збуджуєш, займаєшся сексом. все. Всі щасливі!

Причин може бути декілька, якщо у вас немає орального сексу, дівчина ретельно відбивається від тебе, то можливо вона НЕ незаймана і має деякі проблеми з інтимним здоров'ям у поточний момент - тут треба або запитати прямо, але тільки якщо ти впевнений, що інші варіанти відпали.

Ще, як варіант вона не бачить надійного і досвідченого партнера для сексу.  Скоріше за все ставиться до тебе як до романтика. В тривалих відносинах звичайно завжди є "соплі", і це нормально, але їх обов'язково потрібно розмішувати. Всякі там розмови про кохання, романтику ітд. роблять тебе в її очах милого хлопчика, якого приємно обійняти. 

Ви говорили багато разів про секс?! Ось це помилка, повір.
СЛОВАМИ ТИ ЇЇ НЕ ЗБУДИШ! Роби це на фізичному рівні. Більше зухвалих агресивних поцілунків, переходять у легкий петінг, застосовуй силу(типу притискання до стіни), але щоб це не виглядало смішно і раптово, а як природне сильне бажання. Потрібно добиватися того, щоб ВОНА просила тебе зайнятися нарешті сексом з нею , а не вимолювати на колінах перед нею, коли вона "нагородить" тебе таким подарунком. 

Не виключаю також, що у вашій парі, можливо, дівчина має лідерство. тут ситуацію змінити складно, тому що характер відносин будується на початку, а з такою ситуацією, перейняти ініціативу на себе тобі буде дуже складно.
Тому, як це не сумно, в такому варіанті буде так, як ВОНА захоче.


Практичні поради , як дотиснути дівчину на секс:

1. Роби все те, що робиш, підвищувати довіру!....клич додому....збуджуй і дій....якщо дівчинка подобається....не поспішай, все буде...головне ПІДВИЩУЙ довіру і будь ніжнішим!

Ще варіант: запроси на літо кудись поїхати з нею удвох - на море наприклад....там 100% все може трапитися)

2. Випити трішки вина, вимикаєш в кімнаті світло, роздягаєш її, збуджуєш та прожимаєш, не потрібно включати романтика, просто не звертай уваги на її слова, максимум - "якщо ти не захочеш - нічого не буде" і продовжуй далі збуджувати. Сам роздягнися до гола!!! - це обов'язково і дуже важливо, дай їй член в руку.  (це працює, дівчина від цього дуже сильно збуджується)

P.S Згадав про тактику "ЧЛЕН В РУКУ" сидимо в кіно з подругою (жорстке кіно,петінг..потім кажу ну давай оральний секс вона кривиться акцентує "ні" я у відповідь кажу ну тоді я буду сидіти мастурбувати дістав член і почав дрочити...хаха і тут вона нахилилася і зробила, що я просив..). Удачі.

Категорія: Секс | Додав: Olenochka (22.06.2018)
Переглядів: 1114 | Теги: секс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом