MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Дівчата а куди вам кінчають?
Дівчата а куди вам кінчають?
OlenochkaДата: Середа, 11.07.2018, 09:12 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 4503
Мені подобається кончать дівчатам на лице, але одна з моїх партнерок була катигорично проти цього (от сука), но одного разу я її так відтрахав і весь цей поток, всі ці бризгі розлетілись по її милому личку, а вона була настільки задоволена сексом, що ні слова не сказала, просто лежала і вітдихувалась
 
OlenochkaДата: Середа, 31.10.2018, 23:46 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 4503
Моя колишня дівчина робила мені мінет ( звісно коли ми ще зустрічалися ) от она просила коли будеш кінчати скажеш...)) а я не сказав і накінчав її в рот...)))))) вона так завмерла встала і пішла в ванну) а мене в сміх кинуло))))) трішки обідилася що не попередив... та й все було норм ( вона з тих дівчат що не дуже люблять робити мінети ).
 
OlenochkaДата: Середа, 24.04.2019, 09:20 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 4503
Люблю коли кінчають всередину, але ото потім півдня сперма з тебе витікає, хфее.
 
OlenochkaДата: Середа, 12.06.2019, 09:22 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 4503
Що стосується куди кінчати без презерватива: кінчай куди подобається або куди хочеться, на живіт, на спину, на груди, в рот.
 
OlenochkaДата: Четвер, 27.06.2019, 09:14 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 4503
Кінчив в рот - образилася

Були з дівчиною у будинку, кінчив без попередження в рот, почала верещати відразу, що за неповагу ітд. Відразу пішла додому, в вк вже у чорний список кинула (таке бувало вже пару раз). В принципі, до цього моменту вечір хороший був, два рази кінчила.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 01.07.2019, 11:07 | Повідомлення # 21
Повідомлень: 4503
Цитата
Аби кінчати без наслідків , потрібно сходити до хорошого гінеколога.
Таблетки як варіант, але шкідливі.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 22.05.2020, 10:14 | Повідомлення # 22
Повідомлень: 4503
Цитата
Краще на груди , сперму прийму від коханого а не від будь кого
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Дівчата а куди вам кінчають?
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом