MENU
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » 10 видів головного болю, або чому жінка не хоче сексу
10 видів головного болю, або чому жінка не хоче сексу
OlenochkaДата: Понеділок, 17.06.2019, 10:50 | Пост # 16
Постів: 3835
Цитата
Поясню-після її "відмазок" перестаємо проявляти активність, тобто припиняємо всі збуджуючі дії. Далі мовчки або йдемо готувати собі каву (чай) або ж просто лягаємо поруч і тупо мовчимо. Буквально не проходить і 3 хвилин, як дівчина сама починає проявляти активність, або починає питати: що сталося, я тебе не збуджую, ну в такому дусі загалом. Тут то ми вже починаємо проявляти активність. І ось на цьому етапі якраз і потрібна наполегливість, тобто без слів і соплів робимо свою справу, не питаючи ні про що, після чого вислуховуємо приємні слова (який ти ніжний, ти такий незвичайний, у мене так швидко ще не було, все було супер ітд.)

OlenochkaДата: Пятниця, 01.05.2020, 13:12 | Пост # 17
Таке питання.. попросила знайома пара спитати.. Це нормально що жінка взагалі не хоче секса? вони живуть разом 3 роки. живуть самі без дітей бо не хочуть. для його жінки секс це просто капец! не любить взагалі. але возбуждається мокріє і тд. сам процес у них раз в місяць і то через нехочу переважно. її стає на максимум пів год і потім вже не хоче... до свого чоловіка ніколи перша не лізе. він постійно її просить. Таке взагалі може бути? як це називається? ізмени помойму в них нема просто його жаль бо ходить голодний))) казав що пробував і говорити і питав що до чого.. вона постійно мовчить нічо не каже.. коли він питає вона ніби він про якусь фігню говорить. що то може бути? пишіть в пп якщо щось. Особисто в нас все супер)))) всім секса!

OlenochkaДата: Понеділок, 15.06.2020, 11:21 | Пост # 18
А які ситуації ви вирішували?

Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » 10 видів головного болю, або чому жінка не хоче сексу
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::