MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » 10 видів головного болю, або чому жінка не хоче сексу
10 видів головного болю, або чому жінка не хоче сексу
OlenochkaДата: Понеділок, 17.06.2019, 10:50 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 4514
Цитата
Поясню-після її "відмазок" перестаємо проявляти активність, тобто припиняємо всі збуджуючі дії. Далі мовчки або йдемо готувати собі каву (чай) або ж просто лягаємо поруч і тупо мовчимо. Буквально не проходить і 3 хвилин, як дівчина сама починає проявляти активність, або починає питати: що сталося, я тебе не збуджую, ну в такому дусі загалом. Тут то ми вже починаємо проявляти активність. І ось на цьому етапі якраз і потрібна наполегливість, тобто без слів і соплів робимо свою справу, не питаючи ні про що, після чого вислуховуємо приємні слова (який ти ніжний, ти такий незвичайний, у мене так швидко ще не було, все було супер ітд.)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 01.05.2020, 13:12 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 4514
Таке питання.. попросила знайома пара спитати.. Це нормально що жінка взагалі не хоче секса? вони живуть разом 3 роки. живуть самі без дітей бо не хочуть. для його жінки секс це просто капец! не любить взагалі. але возбуждається мокріє і тд. сам процес у них раз в місяць і то через нехочу переважно. її стає на максимум пів год і потім вже не хоче... до свого чоловіка ніколи перша не лізе. він постійно її просить. Таке взагалі може бути? як це називається? ізмени помойму в них нема просто його жаль бо ходить голодний))) казав що пробував і говорити і питав що до чого.. вона постійно мовчить нічо не каже.. коли він питає вона ніби він про якусь фігню говорить. що то може бути? пишіть в пп якщо щось. Особисто в нас все супер)))) всім секса!
 
OlenochkaДата: Понеділок, 15.06.2020, 11:21 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 4514
А які ситуації ви вирішували?
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » 10 видів головного болю, або чому жінка не хоче сексу
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом