MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Розмір члена. Середня довжина статевого члена у чоловіка с
Розмір члена. Середня довжина статевого члена у чоловіка с
OlenochkaДата: Пятниця, 03.04.2020, 13:39 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 4505
Перестаньте паритися стосовно довжини статевого члена! Більш важливо це його товщина. Адже чутливі рецептори піхви розташовані в передній її частині, приблизно на 1-3см від входу в статеву щілину. Тому жіночий оргазм аж ніяк не залежить від довжини члена. Це я вам як медик кажу. Як то кажуть, головне - вміння користуватися
 
OlenochkaДата: Середа, 22.04.2020, 11:25 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 4505
А це правда, що чорношкірих дівчат дуже важко задовільнити в ліжку, через те що вони звикли до півметрових агрегатів, якими володіють представники їхньої раси чоловічого роду? Завжди хотів спробувати секс з чорношкірою дівчиною, але хочеться її задовільнити, а не просто пошпортати печеру і лягти спати.
 
knopaДата: Понеділок, 27.07.2020, 09:36 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 762
Люблю мінімалізм у всьому.... Навіть у розмірі члена мого хлопця. У цьому є плюси. І моя попа оцінила...
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Розмір члена. Середня довжина статевого члена у чоловіка с
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом