MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ

Радість першого сексу може міцно закріпитися на все життя і стати одним із найяскравіших спогадів… Хтось очікує того з приємним хвилюванням, а хтось боїться. Хтось вважає це власною перемогою, а інший закрадає в душу негативні спогади на довгий період. Перший секс виявляється вагомим у фізіологічному та психологічному розвитку індивіда. Він буває різним – від того, що можна назвати сексуальними іграми, до того, що стає зазвичай предметом хвилювання юних дівчат, як і зрештою, юнаків – дефлорація або розрив дівочої пліви. Часто-густо тривоги перед першим сексом щодо болючості цього процесу виявляються безпідствавними. Як зменшити ризик болю, як попередити направильні дії під час цього відповідального процесу, а головне – як бути спокійним?..

Побутує думка, наче процес дефлорації є болючим і вимагає певної сміливості. Взагалі, за статистикою тільки 50-60% дівчат можуть відчути розрив, для інших він пройде непомітним. Причин цьому є кілька: розрив міг відбутися ненароком під час занять спорту, вроджена відсутність пліви, мастурбація, інші. Однак тут варто звернути увагу на інший аспект. Із психологічного боку перший секс як такий можна практикувати з того моменту, коли людина себе відчує готовою до нього – в когось це 12, в іншого 22. Сам процес дефлорації виявляється фізіологічно рекомендованим приблизно із 16 річного віку, коли у дівчат починає вироблятися особливо речовина, яка змазує статеві органи для легкого проникнення. Якщо готовність та бажання назріли раніше – не біда. В цьому випадку можна застосовувати спеціальні змащувачі, доступні у продажі. Статистика каже, що взагальному середній вік дефлорації становить 16 з гаком років. У Європі “найранішими” країнами є Чехія та Ісландія – 15. Україна, Франція – 16. Італія – 20.

Щоб у пам’яті перший секс не був обрамлений негативними спогадами, варто знати деякі речі. Дуже вагомою причиною нелегкої процедури розриву є страх. По-перше, він психологічно сковує людину, яка очікує чогось неприємного і не може віддатися відчуттям і розслабитися. По-друге, напружені м’язи при тривозі аж ніяк не сприяють зменшенню больових відчуттів. Але чи є реальні підстави тривожитись? Проробимо невеличку вправу. За статистикою 60% дівчат відчувають дефлорацію. Із них – половина відчуває біль. Число зменшується до 30%. А тепер врахуємо той факт, що існують спеціальні рекомендації для першого сексу, які суттєво допомагають під час процесу. Тут цифру важко вирахувати, але ті 30% доволі зменшаться і, врешті-решт, ми отримаємо лише кілька нещасних відсотків жінок, які реально переживають неприємні відчуття. То чи є підстави хвилюватись?..

1. Отже психологічна готовність у вигляді відсутності страху та наявності бажання розірвати гімен (синонім) дає солідний фундамент для легкості дефлорації.

2. Під час статевого акту рекомендується застосовувати змащувачі, а також спеціальні змащувачі для зменшення чутливості.

3. Для локального зменшення порогу чутливості варто застосовувати попередні пестощі, які доводять партнерку до сильного збудження. Воно робить акцент на приємних відчуттях, на реалізації приємних очікувань і відволікає увагу від больових відчуттів. Дуже важливо виконати дефлорацію саме у сильно збудженому стані.

4. Пози. Спеціальні пози, рекомендовані лікарями, можуть суттєво допомогти при розриві гімену. Наступну позу найчастіше рекомендують, адже вона містить у собі головний елемент для усіх поз першого сексу – зігнуті і розширені коліна. Також ця поза вигідна тим, що дівчина сама контролює рухи, узгоджуючи їх із відчуттями.

5. Показані пози не є аксіоматичними. Дівчина у згоді з хлопцем має сама вибрати, які позиції для неї найзручніші.

Таким чином ми бачимо, де виникає момент, коли хлопець може проявити свою турботу та опіку до партнерки, своє вміння. Його завдання полягає перш за все у ніжній та акуратній поведінці під час дефлорації. Зокрема, він має потурбуватися про доведення до збудження, так би мовити, розігріву бажань. Знання цих відомостей суттєво полешить процес. …Залишається побажати всього найкращого!

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом