MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ

 

Ялинка — найголовніший і улюблений атрибут Нового року. Красиво наряджене деревце наповнює квартиру чарівною атмосферою свята і затишку. Але що ж робити, якщо в будинку просто немає місця для цього новорічної прикраси? У такому разі lediportal.pp.ua радить не засмучуватися, а просто повісити ялинку на стіну. Тим більше, враховуючи, що прийдешній рік особливо сприятливий для творчих і креативних особистостей, то настінна ялинка може бути виконана з самих незвичайних матеріалів.

 

 

Ялинка на стінуЯлинка на стіну

 

Настінна ялинка з ялинових гілок

Для тих, хто любить новаторство, але при цьому не хоче виходити за рамки традиційних канонів, найкращим рішенням стане повестить на стіну ялинку, зроблену з ялинових гілок. Робиться таке новорічне диво дуже просто — достатньо підібрати потрібну кількість невеликих ялинових гілок і закріпити їх на стіні у формі ялинки. При цьому, можна використовувати як живі гілки, так і гілки штучного дерева.

Прикрашати цей новорічний символ можна точно так само, як і традиційну ялинку — використовуючи улюблені іграшки, бантики, мішуру і новорічні гірлянди. Найголовніше, щоб ялинкові прикраси були легкими і, бажано, не биткими.

Крім саморобних композицій, сьогодні існують і готові аналоги таких прикрас. Штучна настінна ялинка стане відмінним атрибутом свята на кілька років поспіль.

Настінна ялинка фотоНастінна ялинка фото

 

штучна ялинка настіннаШтучна ялинка настінна

 

Ялинка з гірлянди на стіну

Всі ми з дитинства пам’ятаємо, як напередодні новорічних свят актові зали в садочках і школах, крім самої вічнозеленої красуні, прикрашалися настінними ялинками з гірлянди. Ялинка на стіні, виконана з гірлянди, стане для дитини справжнім символом свята, що наближається. Окрім самої гірлянди, настінна новорічна ялинка може бути прикрашена ялинковими іграшками, намистом або бантами. Щоб додати декору ще більше антуражу, можна попередньо намалювати контур ялинки крейдою, а потім повісити на нього саму гірлянду.

Якщо ялинка на стіні з гірлянди здається вам не найбезпечнішою для дитини прикрасою, спробуйте зробити аналог новорічної красуні з мішури. Ялинка з мішури також може бути прикрашена різними іграшками, бусами, картинками і т.д.

Красива ялинка з гірлянди на стіні

Красива ялинка з гірлянди на стіні

 

Намальована на стіні ялинка

Хто ж з дітей не любить малювати? Можна не сумніватися, дозволивши малюкові намалювати ялинку прямо на стіні, це новорічна прикраса запам’ятається йому на все подальше життя. Звичайно, створення подібного декору можливо тільки при наявності у когось в родині хороших художніх здібностей. Але можна спростити роботу, наприклад, намалювавши лише контур ялинки, а потім прикрасивши її гірляндою або намистом. Або ж використовувати спеціальні трафарети для малювання.

Намальована ялинка на стіні фотоНамальована ялинка на стіні фото

 

Намальована ялинка своїми руками на стініНамальована ялинка своїми руками на стіні

 

Настінні наклейки у вигляді новорічної ялинкиНастінні наклейки у вигляді новорічної ялинки

 

Новорічні наклейки на стіну у вигляді ялинки

Якщо ж бруднити стіни фарбою здається вам недозволенним заняттям, хорошою альтернативою мальованої ялинці стануть різні новорічні наклейки у вигляді ялинки, які сьогодні без проблем можна купити в будь-якому магазині декору, канцтоварів або в спеціальних новорічних відділах супермаркетів. Ці наклейки абсолютно не залишають слідів на поверхні стін, оскільки вони кріпляться за допомогою особливого безпечного клею. Примітно, що величезний асортимент новорічних наклейок допоможе підібрати прикрасу абсолютно під будь-який інтер’єр.

 

Вінілові наклейки у вигляді ялинки фотоВінілові наклейки у вигляді ялинки фото

 

Новорічна ялинка на стіну фотоНоворічна ялинка на стіну фото

 

Подравітельние написи на стіні у вигляді ялинкиПопередні написи на стіні у вигляді ялинки

 

Ялинка на стіні з дерева: оригінальне рішення

У принципі, ялинка своїми руками для розміщення на стіні може бути створена практично з будь-якого матеріалу. Все залежить від особистих переваг і, звичайно ж, від інтер’єру приміщення. Якщо в будинку є одна довга дерев’яна дощечка і кілька маленьких, спорудити з них ялинку не складе труднощів. Підібравши до такої композиції підходящі прикраси, ялинка стане не тільки оригінальною, але і стильною.

Незвичайна ялинка на стіну з оригінальним декором фотоНезвичайна ялинка на стіну з оригінальним декором фото

 

Ялинка з дощок на стіні фотоЯлинка з дощок і гірлянди на стіні фото

 

Ще простіше зробити ялинку, маючи кілька дерев’яних брусочків. Досить прикріпити їх до стіни горизонтально, створюючи контур ялинки, а потім прикрасити яскравою гірляндою та іграшками.

Новорічна ялинка з товстих гілок на стініНоворічна ялинка з товстих гілок на стіні

 

Ялинка з гірлянди і гілок фотоЯлинка з гірлянди і сухих гілок фото

 

Новорічна композиція ялинка на стіні фотоНоворічна композиція ялинка на стіні фото

 

Також зробити дерев’яну ялинку можна і з великої стружки або з кружечків від полін, виклавши їх у потрібній формі.

Ялинка з поламаних дощок на стінуЯлинка з поламаних дощок на стіну

 

Ялинка на стіну зі зрубу дереваЯлинка на стіну зі зрубу дерева

 

Крім того, що такі прикраси виглядають оригінально і незвично, вони напевно принесуть щастя в Новому році.

 

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом