MENU
Головна » 2018 » Січень » 24

Проблема така: кліторіальний відчуває завжди, а вагінального не було ніразу. Через це починаю комплексувати, злитися. У чому  проблема? Чим її можна довести до такого оргазму? Каже що з усіма колишніми партнерами теж не було. Деякі дівчата за певних фізіологічних причин взагалі не відчувають вагінального оргазму. Деякі дівчата, навпаки, не дуже дружать з клітором, хоча зовсім відмороженим клітор не буває. А є подруги у яких клітор і піхва однаково чутливі. Але точка G є у всіх - про це не забувай. Роби їй куні розігрій, але не доводь до оргазму, потім входить в неї і вперед по наростаючій. Просто не потрібно поспішати.

Твою подругу просто треба трахати правильно. Чи зверху масажуючи під час сексу клітор нижньою частиною живота або наминати їй клітор в той час як  ззаду. + інші варіанти. Увімкни мозок Це не причина для нервів. Поговори з нею і скажи, щоб вона не парилася, і що раз немає вагінального, знайдеться тисяча інших способів отримувати задоволення від сексу. Постав себе на її місце. Якщо б у тебе не вставав ти б теж нервував. Поговори з нею заспокой і все у вас буде добре.

Ось, що кажуть досвідчені: 

У мене була така ж проблема - відчувала оргазм тільки від стимуляції клітора, а на решту було пофіг. Через п'ять-шість років після початку статевого життя я в один прекрасний момент відчула і вагінальний та навіть анальний оргазм. у дівчат оргазм досягається не так просто, як у чоловіків. зазвичай дівчата починають отримувати задоволення в сексі з досвідом, або після пологів. рідко коли буває так, що з самого початку статевого життя дівчина відчуває мультиоргазми. У моїх знайомих така ж фігня - почали відчувати оргазм тільки після багатьох років сексуального жи ... Читати далі »

Просмотров: 412 | Добавил: Olenochka | Дата: 24.01.2018 | Комментарии (0)

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::