MENU
Головна » 2018 » Січень » 28

Якщо ви типовий підліток або тінейджер, то ви використовуєте FB кожен день. Осуджуєш, лайкаєш, дивишся і... кидаєш фото. Ось 8 правил, яких потрібно дотримуватися, щоб уникнути проблем.Не викладайте фотографій, де є інші без їх згоди.
Неважливо, чи це ваш хороший товариш або друг. Публікація фотографій інших завжди вимагає згоди від самих осіб. Про те, як може все закінчитися негативно , - розповідає Олена:

– Колись я завантажила фотографію, на якій була я і моя подруга. Це було фото з вечірки на хаті. Через годину вона подзвонила мені з претензією і сказала,  не спілкуватися з нею до кінця життя. Виявилося, що її батьки не знали, що вона була на цій вечірці. Туди зайшла тільки на хвилинку, але її не повинно було бути ні на хвилину. Її мама побачила, що подруга була відзначена, і почався цирк. Я її, напевно з два тижні вибачалася, – згадує Олена.
Ну – це тільки один з можливих сценаріїв. І все було б добре, якби тільки Олена запитала, чи може вона скинути загальні фото в мережу.


Не викладайте фотографії, на яких хтось третій вийшов нерозумно.
Наприклад, якась пара, смішно цілується. Зрозуміло, ви хочете, щоб ваші друзі посміялися. Пам'ятайте, що комусь це насправді може зробити дуже шкоди. Деякі дійсно погано це переживають, і ви не можете так грати чиїмись почуттями.

Не викладайте фотографії, які коли-небудь можуть вам нашкодити.
Уявіть собі – в майбутньому ви йдете на співбесіду. Все супер, до часу, доки не виявляється, що ваш потенційний роботодавець бачить мережу, знайшов тебе і говорить відкрито, що не можуть найняти когось, хто опублікував свої фото на туалеті – ... Читати далі »

Просмотров: 376 | Добавил: Olenochka | Дата: 28.01.2018 | Комментарии (0)

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::