MENU
Головна » 2018 » Червень » 11

Михайло, 16 років: вже кілька місяців я зустрічаюся з моєю теперішньою дівчиною. Не поспішаємо, з інтимними справами, проте, останнім часом ми говорили про це, і ми хочемо спробувати пестити одне одного. Але я соромлюся через свою проблему, про яку не говорив – розмір пеніса, – я думаю, що в мене він замаленький. Довжина статевого члена в стані ерекції трохи більше 12 сантиметрів. Дуже боюся реакції дівчини і того, чи все зі мною нормально.Довжина статевого члена - це, мабуть, найбільш делікатна тема для підростаючих чоловіків. Багато з них, після перегляду еротичних фільмів, має враження, що їх пеніс занадто малий, а отже після початку статевого життя буде не в змозі задовольнити партнерку. Пора розвіяти цей міф і представити деякі факти.

Середній розмір пеніса

Середня довжина члена під час ерекції у нашій країні це трохи більше 14 сантиметрів. Розмір статевого члена понад 17 сантиметрів, вже рідкість. Слід пам'ятати, що навіть при середній довжині 14 сантиметрів, правильним є також відхилення в результаті плюс/мінус 2 сантиметри. Але це тільки статистика. Буває що чоловіки з меншими членами в змозі на статевий акт який задовільняє обидві сторони.
Візьміть також до уваги, що все тіло підлітка (у тому числі і пеніс), в підлітковому віці знаходиться в стадії інтенсивного росту. Це значить, що довжина Вашого статевого члена має шанси, ще збільшити.

Розмір статевого члена і статевий акт

Чи чоловіки з маленькими членами в змозі дати сексуальне задоволення жінці? Так от, відповідь жінок в більшості випадків одна – довжина статевого члена не впливає на сексуальне задоволення партнерки. Найбільш чутлива частина с ... Читати далі »

Просмотров: 550 | Добавил: Olenochka | Дата: 11.06.2018 | Комментарии (0)

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::