MENU
Головна » 2018 » Червень » 12

Марта, 16 років: Моя проблема викликає у мене страшні комплекси справа в тому що маю маленькі груди, чесно кажучи, я майже плоска, як дошка. Порівняно з подругами класу, мої груди дійсно маленькі. Місячні вже більше року, з'явилося у мене волосся на лобку, а груди не ростуть і як раніше  малі. Чи є ще шанс, що мої маленькі груди виростуть?Маленькі груди турбують багатьох жінок, хоча саме підлітки найчастіше мають великі комплекси. Часто, порівнють себе з подругами зі школи, забувають про основну тему – кожна з дівчат дозріває в різний період статевого дозрівання та у фазу інтенсивного росту тіла. У одних це приблизно 12-13 років, у інших навіть 15-16 років. Ситуація аналогічна з появою першої менструації – є дівчатка, які вже мають місячні у віці 11 років, у інших перша менструація з'являється приблизно у 15 років.

Статистично вважається, що фаза активного росту молочної залози найчастіше припадає між 13 і 17 роками життя.

Розмір грудей в значній мірі закладено генетикою – якщо в вашій родині більшість жінок мають маленьку груди, то є дуже висока ймовірність, що ваші груди не будуть такі великі, як би ви цього хотіли. Також будова тіла, за якою стоїть генетика, приймає рішення за розмір грудей. Дівчата високі і стрункі, як правило, будуть мати набагато менші груди, ніж ті що нижчі з трохи заокруглим силуетом.

Чи є у нас можливість впливати на розмір грудей? Відповідь на це питання не однозначне. Молочні залози складаються в основному з жирової тканини, саме тому дівчата які мають швидкий обмін речовин, які мають проблеми з тиреотоксикозом, або ті які сидять на дієтах, мають як правило, маленькі груди, що є результатом недостатнього відкладення жирової тканини. У свою чергу дівчата з трохи уповільненим ... Читати далі »

Просмотров: 366 | Добавил: Olenochka | Дата: 12.06.2018 | Комментарии (0)

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::