MENU
Головна » 2016 » Листопад » 2 » Чому ти бачиш сни і як знайти вірні тлумачення для нічних.
12:43
Чому ти бачиш сни і як знайти вірні тлумачення для нічних.


Тисячоліттями людей мучить питання, що ж відбувається з ними, коли вони закривають очі і занурюються у світ сновидінь. Ще стародавні єгиптяни цікавилися природою сну, греки і римляни також не залишилися осторонь.
Тоді всі пояснення зводилися до містичних і релігійних причин, але протягом останніх 40 років практична медицина дала ряд достовірних розв’язків цієї головоломки. Так давай дізнаємося,  чого ж складається твій сон. Чому ти  бачиш сни і як знайти вірні тлумачення для нічних.


Нова реальність – підказка для життя 
 
Чи часто твої сни залишають після себе відчуття щонайповнішої реальності? У твоєму видінні розгортаються події з відомими тобі персонажами, проте їх дії настільки абсурдні, що ти упевнена - у житті така ситуація не могла б відбутися. А чи так це? Може, варто спробувати інакше поглянути на реальність? Можливо, ти просто ще не зрозуміла, що мозаїка, що склалася уві сні, – це підказка від твоєї підсвідомості,  відповідь на  складні питання?

Альфа-хвилі
 
Коли ти тільки починаєш занурюватися в сон, мозок виробляє альфа-хвилі. Розум ще контролює реальність, але його діяльність значно приторможена. Внутрішні психологічні бар'єри слабшають, і ти бачиш нові несподівані вирішення життєвих ситуацій десь там, між сном і дійсністю. У цей момент починає народжуватися твій «пророчий» сон.

Гіпнагогія
Саме так називається перехід зі стану неспання у стан сну. Як ми вже говорили, під впливом ацетілхоліну наш мозок звільняється від розумових процесів, і переходить у наступну фазу сну.

Швидкий рух очей
 
Тепер ти вступаєш в першу фазу сну, яку вчені називають Швидкий Рух Очей (ШРО). У цей момент активізується діяльність мозку і тобі сняться найяскравіші сни, а коли ти їх «проглядаєш», очні яблука починають швидко рухатися з одного боку в інший (звідси і незвичайна назва цієї фази).  За одну ніч ШРО-фаза повторюється від чотирьох до п'яти разів.  Кожен цикл триває близько 15 хвилин. Сни, що найбільш запам'ятовуються, сняться нам під час «пізніх» стадій ШРО, зазвичай у період з 6 до 8 ранку. До речі, можливо тебе це здивує, але хороша фізична підготовка може серйозно підвищити яскравість твоїх сновидінь. Вона стимулює вироблення ендорфіну, гормону, який створює відчуття безпеки й ейфорії, у тому числі й у стані сну.
  
Несвідоме
 
Несвідоме (інтуїтивне) – це  найдальший і практично недоступний  нашому  Свідомому (розуму) рівень психіки. Проте, вважається, що він  містить більше інформації, ніж СВІДОМЕ (розум) і Передсвідоме (мораль) разом узяті. І часто  саме  в  цю  частину  розуму  ми  дістаємо  доступ  уві сні,  отримуючи  відповіді на  найпростіші  питання.

Віщі сни
 
У сновидіннях  ми  постійно  шукаємо  приховані  значення. Будь-які  підказки  нашої  підсвідомості  ми  сприймаємо  як пророцтво.  Насправді ж,  це  цілком  реальні  знання,  якими  ми  володіємо,  просто  наша  свідомість  ще не  встигла  їх  знайти  логічним  шляхом. Саме на підставі досвіду мозок посилає сигнали й образи, які дозволяють знайти нестандартний вихід і визнати сон за пророчий.
Дельта-хвилі
Це електричні хвилі властиві фазі глибокого сну.

Діяльність мозку 
 
Дослідження сучасної медицини в області сну багато в чому дозволяють зрозуміти, чим визначається часто непередбачуваний зміст наших снів. Сучасна апаратура дозволяє з точністю визначити, у якій фазі сну знаходиться людина, і чи сниться йому сон. 
Уві сні активність тіла значно знижена: дихання сповільнюється майже удвічі, биття серця – на 40-70 %, обмінні процеси організму гальмуються, кров'яний тиск падає. Тоді як активність мозку навіть при глибокому сні знижується лише на 5 -10%, тобто він веде безперервну роботу.

Наука про сновидіння
 
Природа сну загалом, і сновидінь зокрема, активно вивчається медициною, психологією та метафізикою. Учені прикладають безліч зусиль для пізнання  суті сну, проте до цих пір ніхто остаточно так і не визначив межі сомналогії, науки про сновидіння. Сни, безперечно, реальні, оскільки їх бачать усі, і, у той же час вони є суб'єктивним продуктом діяльності твого мозку, який досить важко вивчати.
Поза сумнівом, знати структуру своїх снів дуже корисно і цікаво, але ще цікавіше дивитися яскраві і кольорові сни! 
 
Гарних тобі сновидінь!

Переглядів: 654 | Додав: Olenka | Теги: сновидіння | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::