MENU
Головна » 2016 » Жовтень » 19 » Я Познайомилася З Хлопцем В Інтернеті
18:11
Я Познайомилася З Хлопцем В Інтернеті

Я переписуюсь з хлопцем в інтернеті, який стверджує, що він відомий. Схоже, він дійсно реальний і я хочу йому вірити. Ми спробуємо дуже скоро зустрітися на одному з його концертів. Він хоче забрати мене з дому... що мені робити? Дати йому мою адресу? Чи забути його? Мені дуже подобається цей хлопець. Він милий, і як старший брат для мене. Я не хочу ранити його почуття. Будь ласка, допоможіть мені!!!!!Це може бути дуже цікаво зустрітися з кимось з інтернету, особливо тим, хто претендує на популярність. Як кажуть, якщо щось здається занадто гарним, щоб бути правдою, це ймовірно неправда. Особливо, коли йдеться про вашу безпеку .  Дуже легко для людини в інтернеті, прикидатися тим ким вони хочуть. Може цей хлопець, який каже що він відомий, насправді не він. 

У цій ситуації пам'ятайте, що є гірші речі в світі, ніж зачепити чиїсь. Коли ви вплутуєтесь в якісь відносини, слід знати, що:
1) Видаючи особисту інформацію, таку як ваше повне ім'я, адресу, номер телефону або назву Вашої школи, може бути небезпечно.
2) Є ймовірність, що ця людина може брехати про все. .
Якщо ви вирішите, що хочете зустрітися з цією людиною в живу (що не дуже схоже на мудре рішення), уважно роздивіться  чи може він в якийсь спосіб підтвердити свою особу і бути впевненою, що будь-яка зустріч відбудеться в громадському місці де є присутні інші люди. Крім того, переконайтеся, що ви сказали комусь з дорослих можливо вони підуть разом з вами.

Переглядів: 550 | Додав: Olenka | Теги: інтернет знайомства | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::