MENU
Головна » 2016 » Жовтень » 10 » ЯК МАСТУРБУВАТИ З КУБИКАМИ ЛЬОДУ
22:19
ЯК МАСТУРБУВАТИ З КУБИКАМИ ЛЬОДУ

Є так багато різних способів мастурбації. До найбільш популярних методів належать, очевидно що пальці або секс-іграшка, така як фалоімітатор або вібратор. Крім того, ви можете робити це у ванні,також можете використовувати моркву – ні, я жартую, не роби цього. Ви також можете використовувати кубики льоду, щоб мастурбувати. Ні, серйозно!  Я використовую багато кубиків, коли я роблю це, і я не знаю, чому, але мені подобається, відчуття. Хто-небудь робив що-небудь подібне?
Я, особисто, ніколи не чула про це раніше, але хто я така, щоб судити? Ееей, ти повинна робити все, щоб весело провести час! Немає нічого ганебного в пошуку різних способів мастурбації.

Спробуйте Холодні Пальці

Замість безпосереднього застосування кубиків льоду, може просто використовувати холодні пальці. Пальці німіють і нові відчуття....

Використовуйте Кубик Льоду Де-Небудь Ще На Вашому

Ви можете спробувати покласти кубики льоду і до інших чутливих частин вашого тіла це зовсім нові відчуття. Холод може викликати мурашки по тілу, які насправді можуть допомогти вам отримати кращий оргазм.

Використовуйте Метод Води

Ви можете мастурбувати за допомогою душу, і холодний перехід температури води для більш інтенсивного відчуття!

Мастурбувати На Холоді

Гаразд, це трохи напряжно, але якщо ви хочете спробувати щось інше, то спробуйте мастурбувати в холодній кімнаті! Я не кажу йти на вулицю, тому що це може бути жостко!

Переглядів: 712 | Додав: Olenka | Теги: мастурабація | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::