MENU
Головна » 2017 » Листопад » 16 » Як заставити дівчину сосати? (мінет у відносинах)
11:24
Як заставити дівчину сосати? (мінет у відносинах)

Без мінета не цікаво - кращий спосіб зіпсувати мінет - просити про нього. - Чекати поки вони самі здогадаються - не хочу. Як зробити, що б вони самі накидалися на член? )
Після сексу можна попросити "маленька, поцілуй мене нижче" або голову вниз пхати її....але це якось занадто убого виходить... Можна звичайно своїм прикладом ) Показати і чекати взаємності, але вони у мене туплять або соромляться.  Якщо відмовляється - втрачаю інтерес до дівчини. Якщо не розуміє натяків - мене починає трохи дратувати. Якщо говорити прямо "смоктати" - занадто брудно і жорстко виходить. )Як отримувати мінет, кожен раз без нагадування? :))
Загалом коли шпілиш її і ти реально в агонії, наприклад в позі раком, в якийсь момент витягуєш член, підносиш до рота і кажеш: Оближи, там так все пересохло, швиденько-швиденько.. робиш це м'яко і спішиш... ("швидше-швидше" можеш прочитати в інеті). у 98% член у неї в роті навіть якщо не смокче - то облизує точно! А потім перший бар'єр продовжено, і в голові у неї вже стоїть галочка, ну в рот я вже взяла, напевне вже і мінет зроблю...))

У мене фраза: "Візьми його в рот" працює в 4 випадках з 5.

На скільки я знаю, у них просто бар'єр перший раз взяти в рот, а якщо інше "галочка стоїть" має бути все норм...Спробуй похвалити, після того як вона тобі його облизала, скажи що у неї такі солодкі губки і вмілий язичок, і тобі сподобалося те що вона робить... і скажи : "Потіш мене ще...))) (з фліртом)" Вставляєш палець-два всередину починаєш трахати, і даєш візуалізації картинки... я тебе трахну, зараз ти будеш стогнати, як сучка... зараз я тебе... ну і в такому дусі - вставляєш жорстко трахаєш, а потім витягуєш і кажеш : СМОКЧИ!!!... "соси-соси сучка... тобі подобається смоктати мій член?" - і смокче))) подобатися!!!! і усміхається)))


Наявність волосся на члені тільки на фінішній вирішує. Спочатку припустимо вона нічого не знає про кущі. Але так, в ідеалі все зголити. Мити частіше, якщо потієш - застосовувати дезодоранти, дитячу присипку на яйця і під яйця. Про мінет нічого конкретного не пораджу. Вони на те й телиці різноманітні - щоб вести себе по-різному. У цілому і загальному - по моїй практиці - смокчуть багато. Але деякі не смокчуть принципово. Ну так натякни - скажи їй, що тобі це подобається. Пару раз. Змушувати не треба. Ну не подобається людині - хай іде собі далі, і ти іди, шукай ту яка буде від мінету мокнути. Такі є і їх досить багато. Тобто сама опуститься, всі розстебне, візьме в рот, буде смоктати і дрочити - потім чіпаєш - мокра вся, хоч ти їй взагалі ніяк не чіпав і спецом ніяк не збуджував до цього.

Чарівної таблетки не знайшов, але зрозумів декілька "фішок"
- при поцілунках, в якийсь момент, засовуємо напружений язик глибше їй в рот. Дівчинка починає з ним гратися як з челен-посмоктувати...прикольно =) Ну і емітувати рухи члена можна язиком - щоб з думкою змикнула)
- При поцілунках і петінгу - суєм пальці їй в рот. Тільки це треба вміти робити. Словами довго описувати. Починають кусати, посмоктувати.
- При сексі, під час зміни пози - лизнути її там буквально на 10 секунд. І тоді вже потім можна свої член сміливіше сувать (але це вже не те...)

Ну і мега фішка яка тільки нещодавно стала виходити
- при розмові - як "зазвичай" згадуємо що потрібно у відносинах і досить відверто кажу в тому числі і про секс "стандартні пози+ пізніше анал + ініціатива в оральному від дівчини". Ну і жарти про кращий мінет - це мінет без нагадування.... Але для цього потрібна харизма "відвертого самця".

Але зараз вже дівчата самі відчувають що мене мінетом не здивуєш, і це лише обов'язкова програма. Хоча всерівно не всі смокчуть, але вони й не затримуються =)

Переглядів: 1451 | Додав: Olenochka | Теги: сосати, Мінет | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::