MENU
Головна » 2016 » Грудень » 21 » Мені нудно з моїм хлопцем!
19:21
Мені нудно з моїм хлопцем!

„У мене досить незвичайна проблема. А саме, у мене дійсно чудовий хлопець, Юра. Я люблю його дуже, довіряю йому і взагалі я з ним щаслива, але... мені з ним нудно! Я не хочу ще один фільм або нудно сидіти і слухати музику, це втомлює. Що мені робити, як внести трохи цікавого в наші відносини?" Чому насправді nudzimy у своїх відносинах? 
Що є причиною цього і чи означає це, що відносини перегоріли? Як боротися з виникненням між вами нудьги? На щастя ми знаємо відповіді на всі ці питання.

Коли проходить захоплення
Багато хто з нас задають собі питання, чому ми починаємо нудьгувати. Деякі перекладають це на синдром вигоряння почуття, інші заявляють раптом, що цього насправді ніколи не було". Але чи справді причини повинні бути серйозні?

Не обов'язково! Так, дійсно, багато багато пар через деякий час відносин починає просто бути нудно. І мова не тільки про підлітків, але й дуже часто – про цілком дорослих людей. Причиною такого стану найчастіше є той факт, що проходить захоплення, тобто стан, коли у нас на очах "штори", і все що робить наш хлопець або дівчина, здається нам неймовірно цікавим та захоплюючим. З часом це відчуття проходить, про що розповідає наприклад, 17-річна Марлен:

– Коли я зустріла Михайла, мені було його постійно мало. Години летіли як секунди, а я просто могла тільки сидіти з ним і дивитися на нього – чесно! Або ми могли б просто цілуватися, без перерви. Ну і майже ніколи не сперечалися. Але з часом це змінилося. У якийсь момент мене вразило те, що у нас з ним немає про що говорити. Просто ми сиділи поруч один з одним і дивилися нудні фільми. Незабаром після цього ми почали сваритися, і я почала задаватися питанням, чи люблю його, – каже Марлен.
Звичайно, крім самого близького захоплення існують також інші причини такого стану – це часті помилки в нашій поведінці. Про які помилки йдеться?

 

  • "Сидіти" на телефоні

Нинішні телефони-це джерело інформації – у нас є миттєвий доступ до Facebook, постійно обмінюємося фотографіями або пишемо смс. Багато кому з нас дуже подобається, використовувати телефон також в ході знайомства або просто під час зустрічі з хлопцем. Це велика помилка – навіть гадки не маємо, як це сильно відволікає нас від цієї людини! І так, чесно кажучи, це навіть просто неввічливо. Зрештою, якщо з кимось ми зустрічаємося, то для того, щоб приділяти цій людині увагу. Якщо іншими словами – то нам просто починає бути нудно.

 

  • Вибір постійно одних і тих розваг

Постійно дивитись фільми. Чи завжди йти на ту ж прогулянку. Чи не робите нічого, крім просто сидіти. Важко в таких обставинах не набриднути! На початку відносин не потрібно боротися за взаємне увагу і різноманітність. Але з часом, щоб відносини були як і раніше, незадовільно, потрібно постаратися.

 

  • Зустрічі з друзями

Є і такі пари, які люблять зустрічатися один з одним...але не нудно тільки тоді, коли одночасно проводять час з іншими. Іншими словами, навіть будучи з ним, ви шукаєте...суспільства. Такий підхід також сприяє появи нудьги – небудь з вас буде адже з часом, чекали чогось іншого.

Як це змінити?
Що ви можете зробити, щоб прогнати з'являються почуття нудьги у ваших стосунках? Це можливо! Однак потрібно покласти трохи зусиль до виховання свого ставлення. Ось наші поради:

Забудьте про електроніку. Використовуйте планшета, телефону або комп'ютера тільки тоді, коли дійсно потрібно. На початку вам буде важко, але швидко перейдете на режим "що б придумати цікаве на вечір".

На деякий час забудьте про фільмах. Не на завжди – буквально на трохи. Замість того щоб щоразу питати "що сьогодні дивимося" зосередимося на "що ми будемо робити сьогодні".

Завдання винаходу чогось цікавого. Наприклад, якщо ви бачите, середах і п'ятницях, це ти розповідай казки "розвага" на один день, а твій хлопець/дівчина – на іншій. Це дійсно не повинні бути пов'язані з витратами. Досить того, що ви підете в нові місця, навіть придумати новий маршрут прогулянки.

Не чекайте, тільки проявіть ініціативу
Пам'ятайте, що кинути "мені Нудно, придумай що-небудь!"... може кожен. Програма дозволяє, таким чином, трохи і запропонувати своїй коханій або коханому щось цікаве. Якщо ми обидва будемо від себе вимагати, а не чекати, проблема нудьги у вас з голови. І виявиться, що все одно ви створені один для одного!

 

Переглядів: 611 | Додав: Olenka | Теги: стосунки, набрид хлопець | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::