MENU
Головна » 2016 » Жовтень » 11 » Обрізаний І Необрізаний Відмінності
20:56
Обрізаний І Необрізаний Відмінності

Ці два види пенісів не повинні вас лякати. Є одна проста різниця між ними: необрізаний пеніс з крайньою плотю, а обрізаний немає її. Чоловікам часто роблять обрізання в дитинстві з релігійних або культурних причин. Нічого страшного.
 Якщо Ви не звикли бачити необрізаний пеніс, ви можете бути приголомшені, коли в перший раз зустрінете його.
Пеніси як і вагіни та груди бувають різних форм і розмірів,так само пеніси всі різні. Вам би сподобалося, якщо б хтось глянув на вашу вагіну, псіханув і розповів все своїм друзям? #НЕКЛАСНО.

Тут представлені відмінності між обрізаними і необрізаними пенісами , ви повинні знати так щоб не застало Вас зненацька!

Вигляд

Необрізаний: млявий, крайня плоть покриває головку статевого члена. Коли пеніс знаходиться в стані ерекції, крайня плоть буде тягнути вниз і "голівка" статевого члена розкривається. (Ви також можете обережно потягніть шкіру пальцями вниз до головки). Зайва шкіри робить пеніс на виглядає як ніс мурахоїда

Надягаючи Презерватив

Відтягніть вниз крайню плоть, коли натягаєте презерватив на член.

Інфекції

На жаль, необрізані чоловіки , імовірно більше передають бактеріальні інфекції (інфекції сечових шляхів, грибкові інфекції ВПЛ, ВІЛ). Це тому, що область між пенісом і крайньою плоттю є ідеальним місцем для бактерій.

Секс

Необрізані хлопці мають на 50% більше нервових закінчень , ніж обрізані чоловіки. Крім того, ковзання статевого члена і крайньої плоті під час сексу захищає його від стирання.

Чи є у вас поради для необрізаних пенісів? Який Ваш досвід? Дозвольте мені знати в коментарях нижче!

Переглядів: 984 | Додав: Olenka | Теги: Обрізання | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::