MENU
Головна » 2015 » Травень » 13 » Перший поцілунок. Як зробити щоб він приніс радість а не розчарування?
20:00
Перший поцілунок. Як зробити щоб він приніс радість а не розчарування?

Перший поцілунок дається нелегко. Іноді це справжнє випробування для людини. Як зробити, щоб він приніс радість , а не розчарування? 
Не бійся бути сором'язливим. Якщо перед першим поцілунком у тебе сильно б'ється серце, тремтять коліна, пітніють долоні - це нормально, не переживай з цього приводу. Що можна порадити в такій ситуації? Не квапся. Почни з поцілунку руки. Таким чином, ти поступово переможеш свою сором'язливість. Та й дівчина зрозуміє , що ти людина порядна, вихована.

Не бійся, що твої поцілунки не сподобаються. Не буває правильних і неправильних поцілунків. Якщо дівчина до тебе небайдужа, - вона знайде спосіб підказати, як би їй хотілося, щоб ти цілувався. А якщо байдужа - то навіщо тобі з нею цілуватися?

Як зрозуміти: коли дівчина хоче , щоб ти її поцілував? Звичайно, ці поради не універсальні, але все-таки ними можна скористатися. Спробуй поспостерігати за тим, як вона на тебе дивиться. Якщо дівчина дивиться по сторонах і ніяк не хоче сконцентрувати свою увагу на тобі, - навряд чи вона дозріла для поцілунку. Якщо ж вона дивиться тобі прямо в очі і не відводить погляд, коли ти так само дивишся на неї, - швидше за все, їй з тобою добре і вона хоче, щоб ти її поцілував. Можна визначити бажання дівчини і по тому, наскільки близько вона до тебе підходить. Антрополог Е.Т. Холл у своїй книзі "Невидиме відстань" доводить, що у людини існує 4 зони контакту: 
· зона громадського контакту (більше 3,5 м) - для незнайомих людей; 
· зона соціального контакту (1,2 -3,5 м) - для знайомих людей; 
· зона персонального контакту (0,5 - 1,2 м) - для рідних і близьких; 
· зона інтимного контакту (0-0,5 м ). 
Витягни руку вперед - твоя зона інтимного контакту закінчується десь на рівні середини передпліччя. У дівчини вона трохи менше. Якщо дівчина допускає тебе в свою зону інтимного контакту - значить ... 
Не квапся! Більшість людей знаходять перший досвід поцілунку в 10-14 років. Однак не варто хвилюватися через те, що тобі вже 16, а ти ще не цілувався. Трапляється так, що вперше люди цілуються вже після 20. Наздогнати своїх однолітків в цьому - справа нехитра. Адже головне - щоб б цілувався з дівчиною, з якою тебе пов'язує щось більше, ніж поцілунки.

Як поцілувати в перший раз? Візьми дівчину за плечі, ніжно притягну до себе . Перевернути кінчиками пальців її волосся, скажи що-небудь ласкаве. Не потрібно намагатися відразу ж здивувати дівчину технікою поцілунку. Просто злегка доторкнися своїми губами її губ - і ось твій перший поцілунок відбувся. Після нього тобі буде легше, повір. Якщо ти боїшся, що твої губи зісковзнуть з її губ, - ніжно притримуй голову дівчини руками. Якщо поцілувати дівчину в губи тобі поки ще страшно, - поцілунок її у вухо або в шию. Головне - щоб твій поцілунок був ніжним, доводив, що дівчина тобі небайдужа, і ти хочеш, щоб їй було добре з тобою.

 

Поцілунок, Куди подіти ніс? Якщо при поцілунку ти починаєш водити головою, - можна зіткнутися один з одним носами. Нічого страшного. Як тільки ти відчуєш, що зараз твій ніс зіткнеться з носом дівчини ... просто, не згорнувши губ, відхили голову трохи назад, щоб ваші носи ковзнули повз один одного ...

Куди подіти руки ? Варіантів багато: водити ними уздовж спини дівчини; ніжно погладжувати дівчину по волоссю; ніжно проводити руками по обличчю дівчини; взяти дівчину за підборіддя і повернути її обличчя до себе; міцно притиснути дівчину до себе ; покласти руки в кишені штанів дівчини; обійняти дівчину за плечі; оповити руками шию дівчини; перебирати пальцями волосся дівчини; триматися за руки дівчини ... 

Що таке французький поцілунок? Якщо говорити загалом - то французький поцілунок передбачає контакт мов . Кращий початок для французького поцілунку - звичайні поцілунки губами, під час яких злегка відкривається свій рот. Якщо твоя дівчина відповість тобі і теж відкриє рот, - спробуй витягнути свою мову назустріч її мови. Тільки не перестарайся, не висовуватися мову занадто далеко - ти ж не збираєшся задушити свою дівчину. Проникни в її рот, поліжі її мову, доторкнися до внутрішніх стінок її рота, приводом мовою за її зубах, пограй з її мовою. Почни з легких торкань кінчиком язика, іноді такий простий дотик приносить величезне задоволення. Грай з мовою дівчата, швидко клацаючи по ньому кінчиком своєї мови. Можна тертися язиками . Можна ніжно покусувати або посмоктувати мова дівчини. Можна обертати мовою. Французький поцілунок можливий і без торкання губ: підійдіть один до одного настільки близько, щоб кінчики мов стикнулися, і грайте мовами без участі губ ... 
При французькому поцілунку важливо стежити за слиновиділенням. Навчися стримувати потік слини, щоб не змушувати дівчину переживати неприємні відчуття. Найкраще періодично ковтати свою слину, щоб не допустити її потрапляння в рот дівчини.

Поцілунок в очі. Романтичний поцілунок, особливо підходить для ситуації, коли дівчина дуже засмучена чимось чи плаче. Цілуючи її в очі, ти неначе осушуваних поцілунком її сльози.

Поцілунок в шию. Дуже хвилюючий поцілунок, який подобається всім дівчатам. Спробуй!

Поцілунок у вухо. Теж подобається багатьом дівчатам. Поцілунок зовнішню частину вуха. Потім - мочку. Можна ніжно покусати або посмоктати вухо. Тільки пам'ятай про те, що при поцілунку у вухо ти воздействуешь не тільки дотикові, а й на слухові подразники. Тому постарайся не чмокать і не виробляти інших неромантичних звуків. Можна спробувати приглушити їх ніжним пошепки, кажучи на вушко всяку любовну нісенітницю ...

Переглядів: 795 | Додав: Olenka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::