MENU
Головна » 2018 » Лютий » 1 » Про ревнощі
11:02
Про ревнощі

Про ревнощі

Навколо ревнощів багато розмов. Багато хто вважає, що це абсолютно природно і навіть романтично. Ніби ревнуєш, тому що любиш і дорожиш відносинами. Давайте спробуємо подивитися на це з іншого боку? 
В англійській мові є слово jealous. Воно перекладається як "заздрісний" або "ревнивий". Що, якщо ревнуючи насправді, ти заздриш своєму партнеру, адже у нього з'явились якісь приємні переживання з іншою людиною і їм подобається спілкуватися. Можливо тобі теж хочеться подібного стану, але з різних причин ти не можеш собі цього дозволити і зганяєш зібрану напругу під приводом ревнощів? Адже визнати, що ти заздрісний - це вже не так романтично. А міняти щось у своєму житті куди складніше. Простіше сказати, що " я ревнивий що поробиш", найчастіше це самовиправдання, лінь , як наслідок, невпевненість у собі. 

Так от...коли хочеться в черговий раз поревнувати або проконтролювати партнера, може краще зайнятися собою і реалізовувати свої бажання? Ми не належимо один одному і марно намагатися когось утримати. Якщо з вами добре і комфортно, навіщо від вас іти?

П.С smile

Є ще таке поняття "власник" - це ні що інше, як "боязнь втратити, тому що краще нічого не знайду". А відбувається це через невпевненість. ( між різницею, що ти думаєш про себе і те що насправді показуєш.) Усвідомлення, що вона краща за тебе, страх втратити її та не знайти кращу. 
В "Long Term Relationships" потрібно завжди бути готовим розійтися - лише так можна підтримувати цінність відносин для партнера. Якщо ж ти хочеш "бути власником", то для твоєї дівчини відносини не будуть цінними, оскільки їй зрозуміло, що ти будеш прощати все, тримаючись за неї до кінця і прикриваючись якимось "власником". І намагатися вибити слова про любов (розкачуючи на емоції)

Кращі ліки від ревнощів - розвиток. 
Коли ти підвищуєш якість свого життя (нова машина, нова квартира, новий будинок, нова дівчина), у тебе неминуче підвищується ступінь твоєї відповідальності і твоїх "турбот". Іншими словами, якщо ти купив будинок, то крім всіх переваг ти отримуєш квитанції, ремонт, страховки, іпотеки ітд. Також працює і в будь-якому іншому аспекті - ти підвищуєш загальний комфорт, але крім всіх "плюсів" отримуєш також "турботи". Як наслідок вилазиш зі своєї зони відповідальності, коли ти бачиш як ростеш і ні за що не хочеш "повернутися назад", тоді потреба "самостверджуватися за рахунок партнера" зникає сама по собі.

Переглядів: 141 | Додав: Olenochka | Теги: ревнощі | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::