MENU
Головна » 2015 » Травень » 21 » Що робити, якщо твій хлопець тобі не довіряє?
23:09
Що робити, якщо твій хлопець тобі не довіряє?

Я зустрічаюсь зі своїм хлопцем вже рік. Останнім часом, відбуваються дивні речі між нами. Він настільки почав ревнувати мене до всього : до того як я одягаюся ,навить на те коли я починаю говорити з іншими хлопцями. Кожен раз, коли я з моїми друзями йду, ми сваримось, тому що він думає , що я збираюся зрадитии його . Мені потрібна допомога! 
 
Є кілька речей , які можуть зруйнувати навіть найміцніші стосунки швидше, а ніжревнощі. На початку ваших відносин це було б нормально,що присутня невпевненість і недовіра ясна річ, але після того як ви рік разом ,проблеми такого характеру повиннізникати швидко. 

Хоча в загальному це нормально, ревнощі - це емоція але дуже дитяча, і вона, як правило, може точно визначити відсутність зрілості, довіри чи впевненості в собі. Можна також навести аргумент, що не довіряючи комусь, якоюсь мірою цей фактор показує на відсутність поваги, і ви ніколи не повинні так зустрічатися, де вас не поважають на максимум. 

Може між вами і шалене кохання, але без міцної початкової довіри між вами, відносинине мають багато шансів перерости у довгострокові серйозні відносини. 

З власного досвіду, ревнощі виникають від невпевненості в собі, і якщо він не згоден з тим, як ти одягаєшся і з ким ти зустрічаєшся, схоже, що це саме те, що викликає таку його поведінку . Ви можете зробити все можливе, щоб запевнити його , що він не має приводів ревнувати, та хвилюватися , але якщо це триває з тих пір, як ви вперше познайомилися, це напевне не зміниться в майбутньому. 

Все, що ти можеш зробити, це заспокоїти його, сказати що він саме той, хто тобі потрібен, і дай йому зрозуміти, що його ревнощі та дії мають негативний вплив на ваші відносини в майбутньому. Якщо він не зможе взяти ситуацію під контроль, то напевно, вам прийшов час розлучитися і знайти собі хлопця, який достатньо впевнений у собі, який тебе любитиме та дозволить жити своїм життям – і, право на особистий простір, а також на спільне життя. 

Удачі!

Переглядів: 1120 | Додав: Olenka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::