MENU
Головна » 2015 » Липень » 14 » Що робити Якщо У Твого Хлопця Маленький Пеніс
12:07
Що робити Якщо У Твого Хлопця Маленький Пеніс

 
Мій хлопець ростом великий, і я люблю його сильно. Наші стосунки ідеальні, за винятком... його пеніс занадто маленьким і наше сексуальне життя не є нормальним. Він знає: у нього є маленький пеніс, але я не знаю, як сказати йому, що мені не дуже приємно від цього. Я не хочу змушувати його почувати себе ще гірше, але я не знаю, що робити. Будь ласка, допоможіть. 

Почніть з прелюдії. Прелюдія перед сексом-це завжди здорово, але ще важливіше в цій ситуації. Це може бути що завгодно, що збуджує вас обох. Просто робіть це чим довше, п'ять або 10 хвилин. Коли ти займатися сексом, спробуй різні пози. Деякі люди кажуть, що жінки повинні бути на висоті в таких ситуаціях, тому що у Вас більше контролю, щоб стимулювати клітор.пізнавати те що збуджує Вас. 

Ви, хлопці, також можете спробувати додати секс-іграшки при сексі. Використовуйте вібратор – що може бути більш захоплюче?. Уникайте різних змазок (чи презервативів з ними). Більше тертя-це добре в даному випадку, так як це може змусити його відчувати себе більшим там. З вашого боку, ви можете робити вправи кегеля , щоб зробити там вас тугішою, та відчувати більше. Так, і не варто недооцінювати силу орального сексу.Багато жінок не відчуває оргазму при статевому акті, тому не почувайте себе дивноякщо у вас його нема. 

Ще одне: спробуйте зробити його більш впевненим. Якщо ваш БФ знає, що у нього маленький пеніс, він може фокусуватися на тому, хвилювання можуть зменшити пристрасть в процесі. 

Переглядів: 1008 | Додав: knopa | Теги: малий член, розмір члена | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом