MENU
Головна » 2016 » Вересень » 19 » Способи Отримати Дивовижний Оргазм
20:23
Способи Отримати Дивовижний Оргазм

Спробувати Щось Що Вібрує!
"спробувати масаж спини або електрична зубна щітка і все, що знайшли у вашому домі що вібрує можна застосувати його на свому кліторі для більш інтенсивного і багаторазового оргазму."Ви можете спробувати щось на зразок масажер для спини, але я хотів би запропонувати реальний вібратор, оскільки це може бути трохи безпечніше і чистіше!

Спробуйте Дивитися Порно
"я буду намагатися дивитися щось онлайн, що змушує мене збудитися і потім мастурбувати і думати про те, що я дивився. Іноді я думаю про милого хлопця, якого я знаю".

Гей, порно може повністю допомогти вам отримати оргазм, якщо ви хочете спробувати це! Немає нічого ганебного в перегляді порно, це може допомогти вам "в настроїтись" на оргазм!

Вимикач Місцезнаходжень Під Час Сексу
"спроба нового місця-це задоволення. Не завжди роблять це в спальні, на кухні, в душі, вітальні, дивані, на столі і т. д.. теж спробувати нові речі. Потрібно пробувати нові речі і дослідити один одного".

Іноді, зміна налаштувань може зробити секс більш інтенсивним, що може призвести до більш інтенсивного оргазму! Або ви навіть можете спробувати нові речі, такі як тягання за волосся :) 

Горб  Під Час Мастурбації!

"поштовхи свою подушку для мене." Якщо у вас немає нікого  горбу (що абсолютно нормально), можна спробувати використовувати подушку якось по іншому.

Переглядів: 590 | Додав: Olenka | Теги: оргазм дивовижний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::