MENU
Головна » 2015 » Березень » 29 » Важливі якості партнерів
15:27
Важливі якості партнерів

Повага 
Повага-це одна з найважливіших речей у відносинах. Бути з тим, хто не поважає тебе це вахливо,він ніколи не змінить свою думку, і ви будете нещасні. Хлопець повинен поважати вас як людину і як жінку. Також має бути повага стосовно вашої думки , тіла і вибору. 
 

Чесність 
Фундамент хороших відносин починаються з чесноти один перед одним. Брехня-це не тільки неправильно, але вона також робить так що потім довіряти досить складно. У відносинах, вам потрібен той, хто буде чесним з тобою і про своє минуле і сьогодення. 
 

Довіра 
Довіра йде рука об руку з чесністю. Якщо хтось не чесний з вами, ви, ймовірно, не можете довіряти їм. Довіра-не просто є, або нема її потрібно заслужити. 
 

Лояльність 
Я була з людиною, яка зраджувала мені протягом багатьох років, і я ніколи не повернусь до такої людини знову. Я знаю, що є кілька випадків, коли люди обманюють один раз, але відчувають себе жахливо і клянуся, що це більше ніколи не трапиться вдруге. Але з мого досвіду і багатьох моїх друзів досвід, зрада не буває просто так і один раз. Якщо хтось не лояльні до вас, вони не заслуговують на вашу увагу. 

 

Гумор 
Почуття гумору є надзвичайно важливим у відносинах, і це, як мені здається, дуже недооцінений факт. Якщо хтось не може змусити вас сміятися, коли у вас буде поганий настрій. Ця людина не має розповідати вам анекдоти весь день або стати ходячим коміком, але ви повинні сміятися та почувати себе щасливою, коли ти в стосунках! 
 

Вміння Йти На Компроміс 
Коли ви знаходитесь у відносинах, вам доведеться йти на компроміс з партнером. Якщо людина не може йти на компроміс з Вами, це досить ясно, що вони мають в глибині душі тільки свої інтереси на рахунок вас. 

Переглядів: 768 | Додав: Olenka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::