MENU
Головна » 2017 » Вересень » 10 » Вона сказала: Що пропали почуття
11:33
Вона сказала: Що пропали почуття

Автор, її не повернути. Її не повернути. ЇЇ НЕ ПОВЕРНУТИ! Вона пішла сама. Вона пішла - їй і повертати.
Якщо ти хочеш їй допомогти повернутися до тебе, то просто піди назавжди з її життяВідносини будують 2 людини. Вона їх не будувала. Можливо ти і робив дурні речі, але вона тебе сама наштовхувала на ці помилки своєю неуважністю до тебе та відсутністю цікавості.
Запам"ятай! Ніякі косяки не можуть зруйнувати сильні відносини.

Насправді у мене був подібний випадок, коли дівчина пішла також незрозуміло, також був її якийсь друг. Також я пообіцяв собі , що ця дівчина стане моєю протягом року. Через пів року, я домігся , але не став повертати, тому що мені вона вже була не потрібна. Я зрозумів, що якщо це сталося раз, то може бути і другий раз.

Зараз вона виїхала за кордон до хлопця. Ми досі з нею на зв'язку і цей зв'язок не тільки дружній. Вона постійно шукає щось, що знаходиться трохи далі від неї. Я думаю, що той хлопець за кордоном буде відчувати теж саме, що і я кілька років тому. Дівчина дуже романтична, добре вихована. Але ось такий у неї вітер в голові, і це абсолютно нормально. Вона навчила мене не бути страждальцем, за що їй велике спасибі. Через неї я став більше заробляти, щоб довести їй, що можу. Через неї я став краще одягатися, став відповідальніше і так далі.

Прекрасна ваза ваших відносин розбилася. З чиєї вини не важливо. Важливо що вази вже немає - є осколки.
Їх можна зібрати, склеїти клеєм момент, і буде майже як до цього. Але:
1. Задовбешся збирати, поріжеш руки і не факт, що все знайдеш;
2. Це не буде вазою. Це буде стрьомна купа уламків з клеєм;
3. І як ти не клей - одразу чи поступово - але цілої вази вже не буде. Так, ти мав на вазу величезний вплив. Але вона розбилася... на-завжди.

Просто прийми це як чоловік. Кожен чоловік хоч раз це пережив.

Ось тобі, автор, метафора: уяви собі, що ти приготував свій улюблений суп. І забув його на тиждень. Суп запліснявів. А тепер ти намагаєшся його їсти, і кажеш нам "суп мене розлюбив! Я від нього блюю. Допоможіть!!! Я його дуже люблю. У мене з ним стільки було...як його з'їсти, не облювавшись?" А відповідь-ніяк. Померло все. Ти нічого не зробиш вже. Готуй новий суп, а цей вилий на смітник життя

Що тобі робити в першу чергу:

1. Ти олень. З'ясуй, чому.
2. Баба повія. З'ясуй, чому.
3. Починай довічний ігнор цієї баби. Веди себе так, ніби її немає, не було і ніколи не буде в твоєму житті.
4. Знайомся, дзвони, ходи на побачення і трахай інших баб.

Тепер про те, виправити свої косяки.

1. Навчися відрізняти повію від нормальної жінки.
2. Знижуй значимість кожної баби до рівня 2-3. Інакше не зможеш керувати відносинами.
3. Розберися в темі "чому відносинами повинен керувати чоловік".
4. Навчися керувати відносинами.
5. Навчися зваблювати баб.
0. Якщо ти дочитав: Уяви ситуацію, що ти її повернув.
Що буде далі? Приємно тобі? Що відбувається в розумі?

Сварки в стосунках -  добре чи погано?

Давай дивитися ширше - завжди потрібно тримати баланс емоцій. Ти не можеш тримати стосунки весь час на позитиві.
Сварки - це розкачка відносин, це негативний заряд, який також необхідний, як і позитивний.
Людям не може бути комфортно та спокійно весь час, бо немає двох абсолютно однакових людей. І кожен має свою думку, і кожен може інакше дивитися на одне і теж.

У житті є величезна кількість ситуацій, речей, або людей, які нас не влаштовують і вже давно. Наприклад: — Відносини, які давно в тягар. — Робота, яка давно набридла. — Бізнес, який приносить одні збитки. Але з невідомих причин ми чіпляємося за борт корабля, який тоне в надії, що він колись попливе, витрачаючи на це нерви, час, гроші. Зрозуміло, якщо брати до уваги якості  – «терпіння і труд, все перетруть», необхідно проявляти завзятість і не здаватися.

Але в цьому випадку повинен бути індикатор–показник — точні терміни виконання цілей. Уяви, чи далеко в реальному житті пропливеш на тонувшім кораблі або поїдеш на трупі. Тут ніхто не сумнівається в твоїй завзятості в досягненні цілей, просто цілі іноді бувають помилковими. Досвід тисяч учасників форуму, каже тобі тільки про те, що санчас (ігнор) і т10д (забути дорогу людину) були придумані не просто так. Через якийсь час ти зрозумієш та побачиш інших, кращих дівчат і захочеш бути з ними. А поки твоя образа на неї і гормони тримають тебе в такому стані.
Все це моя суб'єктивна думку. Прислухатися чи ні, вирішувати кожному.

Буду радий якщо через 2-3 роки ти повернешся сюди і напишеш про те, як круто склалося твоє життя і яка в тебе гарна баба.

Переглядів: 479 | Додав: Olenochka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::