MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Головна » 2015 » Квітень » 10 » На другий день ми пішли в Newseum. Музей був шикарний, більшість всього там було зв'язано з журналістикою, а це справді моя улюблена сфера))
18:51
На другий день ми пішли в Newseum. Музей був шикарний, більшість всього там було зв'язано з журналістикою, а це справді моя улюблена сфера))
На другий день ми пішли в Newseum. Музей був шикарний, більшість всього там було зв'язано з журналістикою, а це справді моя улюблена сфера)) Найбільше, що мені сподобалось звідти-це величезна карта світу, де позначено в яких країнах свобода преси, а в яких ні. Вгадайте,який показник в Україні? Правильно...ніякої свободи немає. Також сподобалась там галерея з різними фотографіями, які просто проймають до сліз. Просто дуже чуттєві фото зроблені під час війн, стихійних лих чи просто цікаві фото сучасних подій, які дійсно змушують задуматись. Я, наприклад, три рази ту галерею обійшла, стільки емоцій викликає фото хворої дитинки, яка тулиться до мами чи фото дівчинки, яка плаче серед руїн, спричинених ураганом і т.д. Ще велике враження було від секції, де можна знайти свіжу газету з різних країн світу, варто лише вибрати на екрані, яку ти хочеш. А на стенді є ще море інших. Було теж дуже цікаво побачити повалений пам'ятник Леніну,( згадалось зразу скільки ж таких, на щастя,було повалено в нас в Україні) кусочок Берлінської стіни.
Зверніть увагу на п'яте фото)) Так приємно було побачити українську мову)
Пізніше ми пішли на Кепітол Хіл. До речі,оцей будинок з башнею і є Кепітол Хіл, а не Білий Дім, як показують у нас по новинах. Пам'ятаю в ТСН завжди, коли висвітлювали події в Вашингтоні, то казали:" У Білому Домі зараз наш кореспондент........" І на фоні зразу будівля, яка насправді є Кепітол Хіл, а не Білий Дім. Тому ми всі були трошки confused, коли нам просвітили очі)
Загалом день був чудовииииим)
Переглядів: 907 | Додав: Olenka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом